Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lazzaro Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
48.539
Cevap
577
Favori
2.765.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni aradılar 6 Ay Plus verelim(denemelik) +7 TL indirim yapalım dediler ben kabul etmedim dedim sonra nasıl iptal olacak 6 ay dolmadan arayın gelip alsınlar faturaya yansımasın diye böyle bi pazarlama mı olur ya 6 ay sonra ara bakalım hangi müşteri temsilcisi ulaşacakta iptal olacak kanmayalım böyle şeylere.
  • Merhaba Digiden ve taahhütten sıkıldıysanız elimde fazla Dsmart Modül var seyretmeye fazla vakit bulamadığım için 219 liraya satıyorum 2016 ya kadar yrtişkin kanaları hariç hepsi açık ve HD. Hiçbir taahhüt ve ek ücret yoktur 9 taksitle alabilirsiniz.
    http://www.sanalpazar.com/Dsmart-Modul-11-Ay-Supersinema-spor-hd-Paket-219-Tl__isp39044001
  • 71 HD KANAL İspanya ligi yani NTVSMART SPORDA DAHİLDİR AYLIK 20 LİRAYA GELİYOR.
  • benim 4 gun kaldi daha ararlar mi acaba : ) 2 kez suratlarina kapadim dalga gecer gibi teklifleri olunca..
  • evet hocam banada aynısını dediler 2015 de yokmuş o kampanya bende plus kutu, mobil lig tv, sinema dizi kanalları ve keyif paketlerini istedim verdiler bende kabul ettim. ayrıca @xquba hocam sezon bittikten sonra aramam halinde 2 aylık bir indirim alacağımı söylediler veya dondurabileceğim bu durumda 52 liradan biraz daha ucuza geliyor :)
  • By.MaMBoS B kullanıcısına yanıt
    Anladım hayırlı olsun
    Sözleşme yapmadan evvel buradaki fiyatları kontrol etmenizde fayda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk 3 ay dizi, film şampiyonlar paketi

ilk 2 ay ya da 1 ay tam emin değilim salon ücretsiz

sonrası

belgesel giriş hd şampiyonlar paketi 71.99 TL

Aylık 54 TL gibi birşeye geliyor ben de kabul ettim. Spor extrayı istedim ama vermediler
  • Giris+şampiyonlar+4 ay sinema dizi ve tum keyif paketleri acik+6 ay spor extra+iq plus mayisa kadar fatura yok yazda 2 ay dondurma hakki kalan 9 ayda giris+sampiyonlar icin 68 tl aylik ortalama 51 tl ye geliyor arkadaslar nasil sizce?

• mediamarkt kampanyası olmayacak sanırım bu sene
  • Arkadaşlar su an ttnet kullanıyorum memnunum ama ben artık televizyon içinde cesitli kanallar olması ni istiyorum.Ttnet ile yaptığım görüşmede 73 tl fiyat çıkardı telefon internet tivibu.Hem digiturk hem internet olan paketleri var mi ve fiyatları nasıl binamizda sadece superonline fiber var ama onun turkcel tv yeyersiz olduğunu dusunuyorum vazgeçtim.Digiturk ve internet te hangi paketler var ve digiturk ü onerirmisiniz sinema belgesel yeter.Sadece sinemada olur.

• Xquba kullanıcısına yanıt
    Sizin paylaşımlarınızı forumdan takip ettim. Son olarak sikayetiniz sonucu paylaştığınız içerikte üyeliğinizin devam ettiğini belirtmişsiniz. Hala sizi referans gösterebilir miyiz acaba. Çünkü bunu söylediğimde mt. "bana bi isim verebilir misiniz?" dedi. Yani üye numaranız aynı mıdır? Sizin için sorun olur mu?
  • 12 yıldır üyeyim forumda birkaç arkadaşa verilen teklifleri duyunca çileden çıktım. Resmen alaca inekler gibi sağılmışız. Bu durumun yasal bir yaptırımı olmalı.
  • 3ay ucretsiz
    2ay 30tl
    7ay 67tl
    Giris sampiyonlar
    +
    4ay keyif paketi
    1ay salon
    Hd
    Plus

Aylik 45tl ye geliyor ok dedim. Iyi yaptim mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iandi -- 29 Ocak 2015; 19:57:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iandi

3ay ucretsiz
    2ay 30tl
    7ay 67tl
    Giris sampiyonlar
    +
    4ay keyif paketi
    1ay salon
    Hd
    Plus

Aylik 45tl ye geliyor ok dedim. Iyi yaptim mi acaba?

Banada aynı teklif geldi kabul etmedim
  • benim burada paylaşmamın sebebi zaten böyle fazla para ödeyen arkadaşların bu durumu görüp ona göre tekliflerini iyileştirmeleri idi
    ama kendine yediremeyen bazı soysuzların aldığım tekliften duyduğu rahatsızlığı digitürk e şikayet etmeleri onlarında bu köpecikleri dinlemeleri sonucu bir kaç gün sıkıntı oldu ama şükür ki hak ve adalet işledi ve gerekli makamlara ve ilgili yerlere şikayetimiz sonucu hak yerini buldu

neyse yazdıklarımı şikayete konu olan soysuzlar üzerine alsın lütfen
    diğer arkadaşlar ile alakalı sıkıntı yok zaten

@dew13 hocam numaramı verebilirsin sıkıntı yok yazdıklarım sana cevap gibi oldu lütfen yanlış anlama insanların bindikleri dalı görerek bilerek kesecek kadar akıldan yoksunlukları sinir katsayımı artırıyor

neyse istediğiniz bir şey olursa da buradayım PM den de ulaşabilirsiniz

Soysuzlar yazdıklarımdan rahatsız oldularsa burada da şikayet etsinler LÜTFEN... :)

@celebic Dik durmaya devam :)

• Birde Arkadaşlar barem teklifler belli bir çok kanalı aylık 30 liraya izliyorum burada lütfen hem az kanal hemde 50-60 fiyatlara nasıl iyimi sorularını sormayın

sizce 30 a izlemek varken 50-60 iyi midir ?
  • Xquba kullanıcısına yanıt
    Öncede söylediğim üzre 12 yıldır Digiturk üyesiyim. Bu forumu dün buldum. Yazıklar olsun. Bu kadar adeletsizlik olmaz. Sanki insanlar parayı çöpten topluyor. Yalnız adamlar işi çözmüş, en son teklif için görüşmede. Müşteri temsilcisi aynen şu cümleyi kurdu;"Alışkanlıklarınızdan vazgeçemezsiniz bu sizin için zor olur."

İstediğimi alana kadar direnirim uygun şartlar olmazsa bu sefer enayi olmam.Vasatın altında bir ligi ederinin üstünde bir maliyetle bize satıyorlar. 25 tl ye dsmart var ona geçerim en kötü.
  • 2,5 yıllık üyeyim. 2 yıldır da öğrenci halimle Lig TV'yi film paketiyle birlikte alarak tek başıma ödedim. Pazartesi günü taahhüt bitiyor. Dalga geçer gibi indirimli fiyat diye diye bana 82 lira gelen faturamın 95 lira geleceğini söylüyorlar. Daha önce iki kez ilk 6 ay 40 lira ve ikinci 6 ay 80 lira olmak üzere Film + HD + Şampiyonlar + 2 keyif paketi izliyordum. Şimdi sundukları teklif bunların hepsi 95 lira ve 1 yıl sözleşme. Yazıklar olsun.
  • Öncelikle yardımlarınız için teşekkürler. Sırf askerliğim yedek subay çıkar diye beklemiştim. Askerlik açıklanınca babam oğlum istersen devam ettir. İndirimli alıyorsun nasılsa deyince bende tamam dedim. 2 kez aradım müşteri hizmetlerini. Birisi bana yeni üye fiyatı çıkardı utanmadan. Diğeri de ilk 6 ay 60 liralık fiyat çıkardı. Bende kapatın çocuk mu kandırıyorsunuz diyerek tersleyip kapattım. Hani hakikaten öğrenciyken 2 yıldır yılda neredeyse 400 lira Digiturk'e ödemiş biri olarak bu fiyatlar komik geldi.

Şimdi sizi niye etiketledim derseniz. "Xquba" hocam sizi referans göstereceğim üye numaranızla birlikte.

@celebic hocam sizden de özel mesaj yoluyla olabilir ama bir üyelik numarası alabilir miyim referans için?
  • Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Beni referans göstermende sıkıntı yok zaten Digiturk tanıyacağı kadar tanıdı beni

Daha evvel Yazdığım Mesajı yanlış anlayanlar olmuş sanırım
    Arkadaşlar tabi ki de burası aldığınız fiyatları paylaşacağınız bir yer isteyen istediğini de paylaşabilir
    Ama Alınan fiyatlar aşağı yukarı belli ben 30 Demişim başkası 25 Demiş birisi 35 veya 40 bunlar Şahsi fikrim uygun denecek fiyatlar
    Biraz forum araştırması yapın numaramızı vermişiz paketleri ve konuşma detaylarını taktiklerle beraber yazmışız sonrada biri çıkıp bana 50-60-70 fiyat verdiler uygun mu ? Sorusu garip geliyor Ondandır paylaşımlarım

Bu yazdıklarımdan sebep kırılan gücenen varsa özür dilerim ( soysuzlar Hariç)

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.