Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: martenzit9 , SAYKOOO14 , muşkaralı , antireis Daha Az
4 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 11 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü7 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
48.622
Cevap
579
Favori
2.769.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biz eve 46 liralık şampiyonlar paketi ve +4 lira daha verip belgesel paketini bağlatmayı düşünüyoruz. Acaba kurulum-kutu için ek bir ücret verecek miyiz ? Yoksa onlar kutuya para almayacak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

Arkadaşlar biz eve 46 liralık şampiyonlar paketi ve +4 lira daha verip belgesel paketini bağlatmayı düşünüyoruz. Acaba kurulum-kutu için ek bir ücret verecek miyiz ? Yoksa onlar kutuya para almayacak mı

Kutuya ücret almıyorlar. Eğer kullanılacak kablo mesafesi 10 metreden fazla ise ücret talep ediyorlar. Başka bir ücret ( aktivasyon, hizmet vs ) ödememen gerekiyor ama hem DT hemde servisler aç kurt gibi yani ne tuttururlarsa almaya bakıyorlar.
  • Hatake Kakashi kullanıcısına yanıt
    46 liralık şampiyonları gelene kadar 15 lira giriş paketi ve 4 liradan 2 keyif paketi alma zorunlulugunuz olduğunu biliyorsunuz değil mi? Yani size toplamda 69 liraya gelir kutuya ücret alınmıyor ayrıca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

46 liralık şampiyonları gelene kadar 15 lira giriş paketi ve 4 liradan 2 keyif paketi alma zorunlulugunuz olduğunu biliyorsunuz değil mi? Yani size toplamda 69 liraya gelir kutuya ücret alınmıyor ayrıca

Belgesel paketi almayı düşünüyorduk. Ona 1 tane daha eklerdik sorun değil de 15 liralık giriş paketi cidden çok sinir bozucu oldu şimdi
  • kELİME OYUNLARINA ÇOK AMA ÇOK DİKKAT EDİN DİYELİM GİRİŞ PAKETİNİZ VAR PLUS KUTUNUZ VA 15 LİRA ÖDÜYORSUNUZ ŞAMPİYONLAR PAKETİNİ EKLEYELİM SADECE 46 LİRA DİYORLAR SEN SANIYORSUN HEPSİ 46 LİRA AMAN DİKKAT !!!!!
  • arkadaşlar bir sorum olucak.
    ben yeni üyelik açtıracağım da liglerin yayın hakkı kaç yılına kadar digitürkte ?
    birde yeni üyelikte bir indirim şansı var mı ?
    bana verilen bilgi HD olarak 3 ay 29 TL 9 ay 69 TL ...

yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhdr84

arkadaşlar bir sorum olucak.
    ben yeni üyelik açtıracağım da liglerin yayın hakkı kaç yılına kadar digitürkte ?

2-3 sene daha bunlarda
    yeni üyelikte pazarlık şansınız yok
    ama bir müş. hizmetlerini arayıp farklı fiyat alan arkadaşlarım var genel merkezinizden aranıp bilgi almak istiyorum diyip şansınızı deneyin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhdr84

arkadaşlar bir sorum olucak.

Şuan yeni üyelik en uygun olarak kredi kartı kampanyasıyla senelik almak kredi kartına 9 taksit yapıyorlar 9x69 ödemiş oluyorsunuz 12 ay izliyorsunuz web sayfasında kampanya detayları var
  • 3. Kez bugün akşamüstü aradılar arkadaşlar...

3 ay bedava, 7 ay 68.99 TL lig bitiminde 2 ay 37 TL
    Aylık ortalama 46.41 TL

Giriş
    Şampiyonlar
    Belgesel
    Sporsever
    HD

Müşteri temsilcisine Sagemcom cihaz istediğimi söyledim hiç itiraz etmedi tamam 1 yıl ücretsiz verelim dedi. Daha sonra ya 3-4 ayda film dizi paketi verinde bari onuda bi denemiş olalım memnun kalırsak devam ederiz dedim. Tamam sizimi Kırıcam lafımı olur dedi ( aynen bu şekilde söyledi :) ) 4 ayda film ve dizi paketi hediye etti. yani Sağolsun arkadaş baya yardımcı oldu. Yalnız keşke 3-4 ay demeseydim belki 1 yıl koparırdım :)

Dahada fazla uğraşmak istemedim açıkcası kabul ettim gitti... Belki dirensem yine kabul etmesem daha iyi teklif gelirmiydi belki gelirdi ama neyse artık

Bu arada gidip kutuyu bayiden aldım Sagemcom DT-HY 6101
    Ancak şanssızlıkya kutuyu getirip eve taktım çalışmadı. Meğer benim antene universal Lnb takmışlar zamanında. O Yüzden plus için Mdu Lnb takılması lazımmış.

Bakalım yarın servis gelip değiştirecek.

Böylece Digi ile münasebetimize 1 yıl daha devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultracimbom -- 16 Aralık 2014; 0:06:26 >

• İyiymiş 3 ay film dizi paketi bedava izlemen alma düşünceniz varsa Film Paketini tavsiye ederim 2 yıl oldu hani yiğidi öldür hakkını yeme güzel filmler izledik hem ses olsun hem görüntü gerçekten güzeldi tabi arada rezil filmlerde oluyor ama alışacaksınız genel olarak en memnun olduğum noktalardan biri.

Bu arama olayı beni sıktı gerçi sizin gibi iptal faksı çekenleri arıyorlar sanırım yoksa diğerleri boş boş konuşup kampanya zırvalıklarını anlatıyor pazarlık etmeyi bende düşünüyorum.
  • CR7_35 kullanıcısına yanıt
    Evet iptal faksı çekince arayıp teklif sunuyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultracimbom

3. Kez bugün akşamüstü aradılar arkadaşlar...

Aylık ortalama 46.41 TL

Giriş
    Şampiyonlar
    Belgesel
    Sporsever
    HD

Müşteri temsilcisine Sagemcom cihaz istediğimi söyledim hiç itiraz etmedi tamam 1 yıl ücretsiz verelim dedi. Daha sonra ya 3-4 ayda film dizi paketi verinde bari onuda bi denemiş olalım memnun kalırsak devam ederiz dedim. Tamam sizimi Kırıcam lafımı olur dedi ( aynen bu şekilde söyledi :) ) 4 ayda film ve dizi paketi hediye etti. yani Sağolsun arkadaş baya yardımcı oldu. Yalnız keşke 3-4 ay demeseydim belki 1 yıl koparırdım :)

Dahada fazla uğraşmak istemedim açıkcası kabul ettim gitti... Belki dirensem yine kabul etmesem daha iyi teklif gelirmiydi belki gelirdi ama neyse artık

Ancak şanssızlıkya kutuyu getirip eve taktım çalışmadı. Meğer benim antene universal Lnb takmışlar zamanında. O Yüzden plus için Mdu Lnb takılması lazımmış.

sagemcom bana elimde yok dedi muhtemelen aynı adamla konuştuk ben keyif paketsiz şampiyonlar paketi 60,99 + plus kutuyu reddetmiştim

• Bence Müşteri temsilcisi sallamış. Çünkü o nasıl diyebilirki elimde Sagemcom kutu yok. Kutuyu veren merkez değil bağlı olduğunuz Digitürk bayi teknik servisi. Çünkü ben dün bayiye kutuyu almaya gittim hangisinden istiyorsunuz beyfendi sagemcom'mu diye özellikle sordu bende evet dedim. Yani ellerinde farklı markalar var demekki.

Bence sizde markayı karıştırmayıp kutuyu almaya gittiğinizde Sagemcom istiyorum deseydiniz bence problem çıkartmaz verirlerdi.

Çünkü onlar için plus olduktan sonra ha sagemcom kutu vermiş ha vestel kutu. Onları zarara uğratacak bir durum bence yok.
  • İptal fax'ını çektim teklif bekliyorum
  • her zaman derim üye olmadan da önce derdim şimdi de diyorum dt nin max ederi aylık 40-50tl dir değeri budur bence o da hadi lig tv elinde olduğu için bu fiyattır gözümdeki değeri... diğer platformlar max 30 tl yi geçmemesi lazım ama onlara da bakıyorum dt ile yarışacak fiyatlar veriyorlar çok ilginç gerçekten bundan 7-8 sene öncesini bir düşünün internet ev için ne kadar payalıydı değilmi şimdi yanında başka pakatlerle bile eskisinden çok daha ucuza geliyor şu anda internet... Ben dt ile aylık 48 tl ye anlaştım tam değer biçtiğim olması gereken değeri üstünden lig tv anlaşması bitene kadar da büyük ihtimal bozdurmam ancak diğer arkadaşlara yaptıkları saçmalıkları çakallıkları yapmazlar ise... ama örn; dt nin bu gün lig tv anlaşması bitsin aylık 20-30tl den bir kuruş fazla vermem işlerine geliyorsa diğer platformların şu anda max ederi aylık 20-30 tl dir internet devrinde yaşıyoruz beyler her şeye ulaşmak o kadar basit hale gediki bunu herkes biliyor bunlar neyin kafasını yaşıyorlar gerçekten anlamak güç

herkese iyi günler dilerim...

• quote:

Orijinalden alıntı: ultracimbom

3. Kez bugün akşamüstü aradılar arkadaşlar...

Aylık ortalama 46.41 TL

Giriş
    Şampiyonlar
    Belgesel
    Sporsever
    HD

Aynı teklifi bugün ben aldım. Belgesel ve sporsever paketi istemediğimi söyledim. Aynı şartlarda (Nisan ayına kadar bedava, lig bitimi iki ay 37 tl) 60.99 a düştü fiyat. 2 gün tekrar aramalarını düşüneceğimi söyledim.

• arkadaslar bu adamlar bana sagemcom u ucretsiz 1 sene vericeklerini soylediler ama online islemlerden bakiyorum aylik 27.99 tl ucret gozukuyo ustelik bide 12 ay kullanim sozu yaziyor.kayit actirdim guya max 48 saatte arancak dendi.4 gun oldu arayan soran yok.son kez mh yi aradim bugude aramazlarsa sikayet+iptal edicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: m.d

arkadaslar bu adamlar bana sagemcom u ucretsiz 1 sene vericeklerini soylediler ama online islemlerden bakiyorum aylik 27.99 tl ucret gozukuyo ustelik bide 12 ay kullanim sozu yaziyor.kayit actirdim guya max 48 saatte arancak dendi.4 gun oldu arayan soran yok.son kez mh yi aradim bugude aramazlarsa sikayet+iptal edicem.

bi işi doğru yapsalar şaşarım arkadaş hakkınızı arayın tabi ses kaydı var nasılsa bişi çıkmaz geri iade olur o
  • quote:

arkadaslar bu adamlar bana sagemcom u ucretsiz 1 sene vericeklerini soylediler ama online islemlerden bakiyorum aylik 27.99 tl ucret gozukuyo ustelik bide 12 ay kullanim sozu yaziyor.kayit actirdim guya max 48 saatte arancak dendi.4 gun oldu arayan soran yok.son kez mh yi aradim bugude aramazlarsa sikayet+iptal edicem.

27.99 un üzeri çizili değil mi? Ayrıca ücretsiz olduğu durumda siz 12 ay taahhüt veriyorsunuz 12 aydan önce iptal saglarsaniz 27.99 x kullandığınız ay kadar cayma bedeli çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

quote:

27.99 un üzeri çizili değil mi? Ayrıca ücretsiz olduğu durumda siz 12 ay taahhüt veriyorsunuz 12 aydan önce iptal saglarsaniz 27.99 x kullandığınız ay kadar cayma bedeli çıkar

cizili degil kardes.bana telefonda hicbir sekilde sozlesme veya baglayici birsey olmayacak denildi ayni zamanda.hayir anlamadigim sey ben telefonda onay vermeden veya biryere imza atmadan nasil bir sene kullanim sozu tanimlayabiliyolar bu cihaza.

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.