Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.520
Cevap
591
Favori
2.804.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hemen iptal faxı çekin gerçekten genel müdürlük ten arayanlar çok ilgililer misal benim taahhutum devam ederken fax çektim ceza ödemeden daha iyi fiyatlar aldım eklemeler yaptım uyeligime

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

İptal faksı çektikten sonra aradılar. Niye kapatıyor sunuz falan filan işte. 3 ay bedava, yazın (2 ay) indirimli 20 TL, diğer aylar (7 ay) 52 TL yapalım dediler. Toplamda 404 TL mi ne yapıyor sanırım. Hesaplamadim. Bende kapatacagim dedim. Bu arada türksat Şampiyonlar paketi kullanıyorum. Başka bir Paket yok.

Ben sana dedim hocam ararlar diye :)

Ben de kapattıracağım dedim ama dimi....
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

İptal faksı çektikten sonra aradılar. Niye kapatıyor sunuz falan filan işte. 3 ay bedava, yazın (2 ay) indirimli 20 TL, diğer aylar (7 ay) 52 TL yapalım dediler. Toplamda 404 TL mi ne yapıyor sanırım. Hesaplamadim. Bende kapatacagim dedim. Bu arada türksat Şampiyonlar paketi kullanıyorum. Başka bir Paket yok.

Ben sana dedim hocam ararlar diye :)

Ben de kapattıracağım dedim ama dimi....
  • gefe16 kullanıcısına yanıt
    Yarin yada ertesi gün dönmeleri gerekiyor yarin dönerler diye tahmin ediyorum en fazla bir gun daha beklerim... Simdi bende uyanik davranacam onlar tilki ise bende kuyrugum... şöyle yapabilirim zarf atabilirim mesela iptal ettirmek gibi bir niyetim yok aslinda çünkü paket fiyatim gayet iyi ligi de ekleyince 50tl ye gelecek anlaştigim gibi olacak DT ile ama biraz tepki kizmiş gibi yaparsam belki biraz daha indirim beleş paket kapabilirim bunlar boyle dilden anlarlar anca ne koparirsak kar diye dunuyorum ayrica benim durum biraz farkli alacakli değil verecekliyim ben ama aklimda olsun iptal faxini nasil çekiyoruz anlatirsaniz sevinirim

Bak sonradan aklima geldi yillar önce ya yaklaşik 7 yil önce falan rahmetli annanneme almiştim onun üstüne kadin 1 yil sonra vefat etti iptal etmemek için ellerinden geleni yaptilar parasini bizden çikarmaya çaliştilar çok kaba davrandilar taa anasinin nikahinda bir yere goturmustum cihazi iyade için allahtan ölüm raporu vardi elimde öyle zar zor iptal ettirmiştim...

Simdi benim paket şu; başlangiç belgesel haber eğlence yasam spor sever hd ek servisler böylece 22 TL ilave olarak şampiyonlar lig paketide ilave olunca 28tl de yaklaşik 50tl 50 kuruş oluyormuş nasil hesapliyorlarsa artik aslında 48 TL de bunlar 50 TL 50 kuruş fiyat veriyorlar anlaşmamizda 49 TL falandi simdi arada 2.5 TL fark var bende buradan bastiracam ya ilave bir paket verirler yada bu farkin nereden geldiğini açiklarlar çünkü paketlerin tek tek fiyatlari belli matematik ortada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuxeses -- 8 Aralık 2014; 20:19:58 >

• yuxeses kullanıcısına yanıt
    A4 kağıdına Digiturk müşteri hizmetlerine diye başlık atin daha sonra iptal için sebebinizi yazın çok uzun olmayacak şekilde ardından bunların altına sol köşeye irtibat no ve üye numaranizi yazın sağ tarafa imza ve isim soyisim ekleyin sayfanın kalan boşluğuna da arkalı onlu kimlik fotokopisini ekleyip 02124739999 a fax ı gönderin

• gefe16 kullanıcısına yanıt
    tamam teşekkürler
  • Arkadaşlar iptal faksını çektim sabah ve bir kaç saat evvel bir yetkili arkadaş ile görüştüm

giriş+belgesel+spor extra+şampiyonlar+hd ve plus cihaz var bunlarla devam ederseniz ilk 6 ay ücretsiz sonraki 6 ay 60 lira dedi toplamda 360 aya dagıtırsak 30 liraya tekabül ediyor sizce makül mü ?

birde bu HD plus cihazlardan çok memnun değilim bana hızlı bir makina lazım önerebileceğiniz bir makina var mı ? plus veya HD olan başka türde ne varsa
  • Xquba kullanıcısına yanıt
    daha ne olsun

bu arada benimde son üç ay işin yoksa uğraş digiturk le
  • teşekkür ederim peki cihaz öneriniz var mı ?
    Kesinlikle en iyi tekliflerden biri kabul edin..Sagemcom cihaz için iyi deniyor bana da yeni plus kutu bağlanacak serviste 7100 ve 9100 varmış internetten baktığımda ve buradan sorduğumda 7100 daha iyi dendi bakicaz bakalım cuma günü kurulacak alabiliyorsanuz sagemcom 6100 almaya çalışın

• quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Kesinlikle en iyi tekliflerden biri kabul edin..Sagemcom cihaz için iyi deniyor bana da yeni plus kutu bağlanacak serviste 7100 ve 9100 varmış internetten baktığımda ve buradan sorduğumda 7100 daha iyi dendi bakicaz bakalım cuma günü kurulacak alabiliyorsanuz sagemcom 6100 almaya çalışın

Bende HY6100'ü değişmeye çalışıyorum

Kutu işi biraz şansa kalıyor.

• Perşembe faks çektim iptal için ses çıkmadı, bugün tekrar çektim bakalım bu sefer cevap gelecek mi ...
  • celebic kullanıcısına yanıt
    7100 isteyecegim bakalım nasıl olacak bu yan oda için ana üyelik 9102 var o da benim hoşuma gitti 4 ay falan oldu hicbir sıkıntı yasamadim

• elel E kullanıcısına yanıt
    Ben cuma fax çektim bugün aradılar arayıp bir sorsaydiniz acaba fax ulasti mi diye

• Web üzeri sordum ulaşmamış dediler ...online işlemlerden ... arayıp sormak mı lazım acaba...
  • Arkadaş komedi ya bu Digitürk :)

Evdeki Digitürk kardeşimin adına kayıtlı. Dün mesaj atmışlar, "4 yıldır üyemiz olduğunuz için 4 gün boyunca bütün kanallar ücretsiz" diye. Neyse akşamüstüne kadar evde değildik, eve gelince hadi bari açıp bir film izleyelim dedik ama ilginçtir bırakın tüm kanalları, normalde paketimize dahil kanallar bile açılmıyordu :) Müşteri hizmetlerini aradık, çözemediler, teknik servis yönlendirdiler. Bugün evde değildik, yarın gelip bakacaklar bakalım... Tabii olan bizim 4 güne oldu... komedi.
    bende normal humax hd var memnunum ( gerçi babam memnun ) plus kullanmadım o yüzden yorum yapamayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

ne sorun vardı hocam sıkıntıları neler ?

bende de şuan dt-phi9100 var yeni geldi ama algılamama geç kalma görüntü kalite düşüşü enteresan bir durum :)

@elel hocam online işlemleri pek takmıyorlar bende ordan başvuru yapmıştım aradım sordum adam nerdeyse online işlemler de neresi diyecekti aramanız daha iyi olacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: Xquba

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

ne sorun vardı hocam sıkıntıları neler ?

bende de şuan dt-phi9100 var yeni geldi ama algılamama geç kalma görüntü kalite düşüşü enteresan bir durum :)

@elel hocam online işlemleri pek takmıyorlar bende ordan başvuru yapmıştım aradım sordum adam nerdeyse online işlemler de neresi diyecekti aramanız daha iyi olacaktır

Önceki mesajlarda belirtmiştim. Cumartesi servis geliyor.

"Ben Sagem DT-HY6100 kullanıyordum. Fakat hemen her gün fişini çıkarıp takarak cihazı resetlemem gerekiyor. 

Son zamanlarda takılmalarda başladı. Bazen verdiğin komutu algılamamaya ve devamında kilitlenmeye başladı. 

Not: Benimkide seyrederken donmaya başladı. Görüntü kesik kesik geliyor."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 8 Aralık 2014; 23:10:07 >

• hımm sagem den şuan için tek sorun yaşayan sensin gördüğüm kadarıyla ama birazda senin dediğinede katılıyorum elektronikte bu işler biraz şans

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xquba -- 8 Aralık 2014; 23:13:21 >
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.