Şimdi Ara

Digiturk Rezaleti vol:9768...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • perşembe günü digi bayisine gittim ve 39 tl aylık 5 büyüklerin maçları için pakete anlaştık ve 12 ay taahhüt verdik yarın kuruluma gelicez dediler ve bakın yarın neler oldu,telefonla arayan hanımkızımız bugunden itibaren taahhüt süresinin asgari 24 aya çıktığını ve anlaşmamızın iptal edildigini soyledi iyide kardeşim ben anlaşmayı iptal edince taahhüt ücretini peşin istiyonuz siz nasıl tek taraflı iptal edebili,yosunuz!neyse sonra o gün bakıyorum haberlerde federasyon açıklama yapmış fb nin düşme kararı sene sonunda verilecek yani eğer düşerse seneye düşecek şimdi bu tesadüf olabilir mi bu kadar çakallık varmı ya ne diyim ben size

• hala Digiturk'e abone olan var ya ben de buna şaşırıyorum...
  • maçları yayınlayan başka kanal varsa bildigin soyle ona kaydolalım
  • var kardeşim var da burası yeri değil.. başka kanal yoksa o zaman bu kadar şikayet etmeye gerek yok değil mi?
  • ŞİMDİ HEM MAĞDUR OLDUM DİYOSUN SONRADA BİRAZ AGRESİFÇE BAŞKA KANAL VARMI DİYOSUN Bİ KARAR VER SAYIN ÜYE ARKADAŞIM
  • Ozaman Fener her türlü düşecek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Ozaman Fener her türlü düşecek :)

• Adama laf söylüyorsunuz da Digitürk'e üye diye mağdur olduğunda ses çıkarmayacak mı.Başka kanal yok ne yazıkki ve o tek kanaldan da memnun etmek zorundalar kullanıcıyı.Kullanıcı ben iptal ettirmek istiyorum deyince de yağ çekmesinler o zaman aman şunu verelim bunu yapalım diye.Digitürk'te sorunun oldu mu artık telefon açıp hır-gür çıkarmadıkça hallolmuyor iyice soğuttular kendilerinden.
  • beyler birbirimizi yemeye ne gerek var.problem belli digitürk
  • quote:

Orijinalden alıntı: airmag

hala Digiturk'e abone olan var ya ben de buna şaşırıyorum...

var var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.