Şimdi Ara

digiturk rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    5 ay önce hayatımın hatasını yapıp mis gibi uydum dururken, digiturk üyeliğine geçtim , nese bunlar geldi uydu kurulumunu yaptı gitti, her yağmurlu havada rüzgarli havada yayınım geçici olarak gitmesini kabullendim, dedim açılması 5 dakika süren alıcının, böyle davranması normaldir,taa ki bi ay önce yayının sürekli gitmesi ile artık servisi aradım, geldiler uyduyu ayarlayıp, 20 lira alıp gittiler, giderkende o uydu orda gene bozulur dedi.. ben aradım ilk kurulumu yapan şirketi, dediler ki “oraya direk kaynatın ( bana kurulum yaptırcak utanmasa) biz kurulum yaparız, çünkü biz bacaya uydu monte etmiyoruz”, bende uyduyu kontrol etmek için çatıya çıktım, baktım bunlar bacaya onceden vidalanmiş direğe, kabloyla pimapen boru bağlamişlar ve pimapen boruya uyduyu monte etmişler, bu nasıl monte işlemidir? Pimapeni kabloyla bağlarsan, tabiki görüntü alamazsın, bide bacaya monte etmiyoruz diyorlar..gene randevu aldım gelin yapmadığınız işi yapın diye, bugün için randevü almıştım.sabah aradım ne zaman gelceklerini öğrenmek için,kadın diyo siz bizi çağırmadınızki..ses kaydımı dinleyin diyorum, susuyor..biz sizi ariycaz diolar.aradılar gelcez ama 30 lira alırız diyorlar.. çıldırcaktım artık..akşama gelcekler, bu akşam anlıyacağınız parti var burda..benden yeni üye olacak arkadaşlara uyarı, sakın ama sakın böyle rezalet bi şirkete üye olmayın, kanllar her rüzgarda gidecektir, belgeseli için aldığım digiturk, bi belgeseli 15 kere yayınlatır, iki kere sabah bi kere akşam, hafta sonu..ezberletmeden bi belgeseli,yenisini göstermez.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.