Şimdi Ara

DIGITURK + PLUS | Genel Konu (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.818
Cevap
22
Favori
459.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar digi-plus ta dün akşam maç zamanında 3-4 kere değişik zamanlarda makine kendi kendine resetleniyor.Biraz bekledikten sonra tekrar açılıyor.Bu 5 gün evvel falanda yaşanmıştı.Sizlerde de aynı sorun varmı.En büyük sorun bu reset olayında kayıt esnasında resetlendiği için kayır tekrar geldiğinde devam etmiyor donuyor.Konu hakkında ne yapabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Arkadaşlar benim Pace marka receiver rahmetli oldu. HDD sinden dolayı sanırım komple makina değişecek. Hangi cihazı isteyeyim? Şimdi vestel varmış sanırım HD de kumlaşma oluyormuş.

yen iince PACE veridlerdi bize.. HDD ses yok fan ses yo kvede ısınmıyor.

Mümkünse bu cihazın bir resmini verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: behicefe

quote:

quote:

Arkadaşlar benim Pace marka receiver rahmetli oldu. HDD sinden dolayı sanırım komple makina değişecek. Hangi cihazı isteyeyim? Şimdi vestel varmış sanırım HD de kumlaşma oluyormuş.

eve gidince bakayım.

@X kare: dediğin doğruysa kötü elektirk faturası için .. biz hiç kapatmıyoruz çünkü hep standbyda kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 22 Aralık 2011; 12:45:27 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

eve gidince bakayım.

@X kare: dediğin doğruysa kötü elektirk faturası için .. biz hiç kapatmıyoruz çünkü hep standbyda kalıyor

Pardon yanlış bakmışım Doğrusu şu şekilde;
    Pace açıkken 56 Watt kapalıyken 20 Watt

Altech açıkken 30 Watt kapalıyken 25.5 Watt

• arkadaşlar plus ı iptal ettirdiğimizde receiver değişimi oluyor mu? yoksa sadece hd kanallar ve kayıt özelliği mi iptal oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.kivanc

arkadaşlar plus ı iptal ettirdiğimizde receiver değişimi oluyor mu? yoksa sadece hd kanallar ve kayıt özelliği mi iptal oluyor

En son uygulamalarında cihaz değiştiriyorlardı. Ama şimdiki durum nedir bilmiyorum. Bayilerde artık peynir ekmek gibi yığınla Plus kutular var, belki uygulamayı değiştirmişlerdir.
  • Bende iki tane altech mevcut. Eskiden bu kadar kullanışlı olacağını düşünmezdim ama gerçekten çok işe yarıyor. Özellikle kayıt sırasında izleme çok iyi bir şeymiş. Seyrederken bir işiniz çıkıyor ve arada bir kısmına bakamıyorsunuz böyle durumlarda hemen kayıt sırasında izlemeye geçiyorum. Hatta son zamanlarda sıklıkla bunu tercih ediyorum. Nedeni basit reklamları hızla atlayabiliyorsunuz. Altech çok sessiz 20w kadar bile harcadığını düşünmüyorum. Kullanmadım ama Pace'in tek artısı denildiği gibi 250GB disk ise Altect üzerindeki 140GB kullanılabilir alanı henüz dolduramadım. Görüntü kalitesi ise DT9101'e göre çok çok iyi.
  • İyi akşamlar,

digi hd üyeliğim var, ama plus'a geçmeyi düşünüyorum.yalnız bir sorum olacak arkadaşlar.
    377nci kanaldan bir maçı baştan sona (15 dk devre arası dahil) kayıt edince hdd ne kadar yer kaplıyor yaklaşık olarak.?

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydayd

Bende iki tane altech mevcut. Eskiden bu kadar kullanışlı olacağını düşünmezdim ama gerçekten çok işe yarıyor. Özellikle kayıt sırasında izleme çok iyi bir şeymiş. Seyrederken bir işiniz çıkıyor ve arada bir kısmına bakamıyorsunuz böyle durumlarda hemen kayıt sırasında izlemeye geçiyorum. Hatta son zamanlarda sıklıkla bunu tercih ediyorum. Nedeni basit reklamları hızla atlayabiliyorsunuz. Altech çok sessiz 20w kadar bile harcadığını düşünmüyorum. Kullanmadım ama Pace'in tek artısı denildiği gibi 250GB disk ise Altect üzerindeki 140GB kullanılabilir alanı henüz dolduramadım. Görüntü kalitesi ise DT9101'e göre çok çok iyi.

Uzulmeyin ikisi de 250 gb'lik hdd var. 140 gb kullanabiliyorsunuz ve geri kalan 110 gb dividigi icin ayrilmis durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: marmarishakan

İyi akşamlar,

digi hd üyeliğim var, ama plus'a geçmeyi düşünüyorum.yalnız bir sorum olacak arkadaşlar.
    377nci kanaldan bir maçı baştan sona (15 dk devre arası dahil) kayıt edince hdd ne kadar yer kaplıyor yaklaşık olarak.?

teşekkürler

Az once bir kaydima baktim. Lig tv mac kaydi ve 120 dakikalik bir kayit ve 12 GB 'lik bir alan kaplamis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERPmühendisi

quote:

İyi akşamlar,

teşekkürler

Az once bir kaydima baktim. Lig tv mac kaydi ve 120 dakikalik bir kayit ve 12 GB 'lik bir alan kaplamis.

sağol dostum tşk ederim.
  • quote:

quote:

quote:

geç cevap için özür dilerim öncelikle..

dostum ben yanılmışım yaa markası artık PACE değil şöyle diyor. Altech DT-PHI7100 yeni kutulardan dediğim gibi sessiz ince az ısınan az elektrik çeken vs.

resim:

• quote:

İyi akşamlar,

teşekkürler

6GB gibi birşey kayıt ediyor sanırım. HD Filmlerde en azından öyleydi hatırladığım kadarıyla.
  • Arkadaşlar bende plus abonesi oldum PHI7100'den getirip taktılar. Şöyle bir sorunum var 1.41 versiyon baktığımda yeni yazılım aratıyorum evet dediğim anda ekranda gelen birkaç dakika sürebilir uyarısına ekran pembe renk oluyor ön ekrandaki yeşil ışık altındaki kırmızı rec tuşu 1-2 sn ayanıyor bu sürede ve ekranda DL yazıp cihaz yeniden başlatılıyor bu normal midir? Çünkü ilk geldiğinde kutu 2 saat kart eşleşmedi adam uğraştı bişey yapamadı ama yeni yazılım aratmıştım ve bulup yüklemişti cihaz ve sonunda kart açılmıştı. Acaba sizde bu durum şu anda bu versiyon sahibi iseniz nasıl acaba?

Birde salonlarda ben salon paketine sahip olmama rağmen satın al kısmından ok deyince satın almıyor illede kodu sms olarak göndermem lazım OK tuşu ile satın alınca yeterli krediniz yok diyor. Bu normal midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodistanbul

pacede standby yok, çünkü sürekli download yapıyor cihaz.

Nasıl yani bende nasıl stand by'da duruyor kırmızı ışık yanıyorsa stand by konumundadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdasoneren

Arkadaşlar bende plus abonesi oldum PHI7100'den getirip taktılar. Şöyle bir sorunum var 1.41 versiyon baktığımda yeni yazılım aratıyorum evet dediğim anda ekranda gelen birkaç dakika sürebilir uyarısına ekran pembe renk oluyor ön ekrandaki yeşil ışık altındaki kırmızı rec tuşu 1-2 sn ayanıyor bu sürede ve ekranda DL yazıp cihaz yeniden başlatılıyor bu normal midir? Çünkü ilk geldiğinde kutu 2 saat kart eşleşmedi adam uğraştı bişey yapamadı ama yeni yazılım aratmıştım ve bulup yüklemişti cihaz ve sonunda kart açılmıştı. Acaba sizde bu durum şu anda bu versiyon sahibi iseniz nasıl acaba?

Birde salonlarda ben salon paketine sahip olmama rağmen satın al kısmından ok deyince satın almıyor illede kodu sms olarak göndermem lazım OK tuşu ile satın alınca yeterli krediniz yok diyor. Bu normal midir?

forumda altech baya övülünce ben de dünkü sinyal düşüklüğünü fırsat bilip pace cihazımı altech ile değiştirdim. geldim kurdum. cihaz dondu kaldı. yine bayiye gidip yeni bir altech aldım. o da kurulumdan sonra dondu kaldı. anlamadım bir türlü. sonra genel merkez ve bayiye demediğim laf kalmadı. bugün servis geldi, yine pace taktılar. en azından izleyebiliyorum .altech le yıldızımız bir türlü barışmadı. ya da bir şekilde sorunlu bir partiye dek geldim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

dostum ben yanılmışım yaa markası artık PACE değil şöyle diyor. Altech DT-PHI7100 yeni kutulardan dediğim gibi sessiz ince az ısınan az elektrik çeken vs.

resim:

Alıntıları Göster

resim:

Çok teşekkürler resim için. Cihaz şık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi behicefe -- 25 Aralık 2011; 21:01:35 >

• Artık internetden aramaktan bıktım arkadaşlar.SD yayın seyrediyorum fakat yeni TV aldım.Tv full hd ve bende artık hd yayına geçmek istiyorum.LİG TV 1,2,3 HD izlemem için aylık ne kadar ödemem gerek? Yardımcı olabilecek biri varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

Artık internetden aramaktan bıktım arkadaşlar.SD yayın seyrediyorum fakat yeni TV aldım.Tv full hd ve bende artık hd yayına geçmek istiyorum.LİG TV 1,2,3 HD izlemem için aylık ne kadar ödemem gerek? Yardımcı olabilecek biri varmı?

Aylık 5 tl fark istiyorlardı HD yayın için.
  • quote:

Bu sorumun cevabını aldım digitürkden yeni kutular interaktif uygulama desteğinden yoksun olduğundan ordan direk satın al diyemiyormuşuz. Bana garip geldi ama nasıl işse artık bu.

Şu dediğimi deneyecek bir arkadaş varsa yeni kutulardan olan bir arkadaş (Altech DT-PHI7100 ) 1.41 versiyonda olan yani son versiyon elle manuel güncelleme yapmaya çalışınca benim ekran pembe olup makina reset atıyor sizde durum nasıl acaba birde böyle iken durum cihaz standbye konumda güncelleme yapabilir mi acaba yapabilirse sorun yokda artık güncelleme geldiğinde sırf bu yüzden yapamayacaksam arayım adamları bare.

• 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.