Şimdi Ara

Digiturk Play'le Maçları TV'den İzlemek (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
2
Favori
32.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • LG 42 LA660S televizyonumun browserindan çok rahat donma ve ttakılma olmadan seyrediyorum.bence tv.nin işlemcisi ile alakalı işlemcisi iyiyse seyredersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • browserlar kaldırmıyor 1gb oldukları için 10dk oynatır sonra kapatır kendini en iyi çözümü lg kullanıyorsanız slim port almanız lazım
  • ben de lg 42lw5500 tv var (lw/lm/la farketmez)+ eski ama windows 8.1 yüklü ve hdmi çıkış olan laptopum var.Digitürk playi açıyorum 10 m de hdmi kablom var onu tvnin arkasından koltuğuma kadar getirmiş durumdayım.Kabloyu laptopa taktığım gibi ekrandan bağlı olduğu hdmi bağlantı portunu seçiyorum ve görüntü+ses keyifle seyrediyorum...
    Tek sorun internet hat hızı yavaşladığında görüntü kalitesinin düşmesi.
    Bazen de donuyor ama bu benim köyde oturuyor olup telekom kabinine en uzak abone olmamdan kaynaklanıyormuş.
    selamlar
  • Merhaba Samsung UE40H6270 tv aldık. Smartı filan çok iyi diyorlar acaba Digitürk Play ve Dsmart Blu için uygulaması yahut tarayıcdan açıyor mu? Yoksa hdmi'dan mı bağlamak zorundayım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Merhaba Samsung UE40H6270 tv aldık. Smartı filan çok iyi diyorlar acaba Digitürk Play ve Dsmart Blu için uygulaması yahut tarayıcdan açıyor mu? Yoksa hdmi'dan mı bağlamak zorundayım?

Uygulama yok browser dan giris yapip izleyebilirsiniz fakat ram yetmedigi icin arada kapanmalar yasatir en saglikliklisi hdmi kablodan aktarip izlemek

• otoscope hd infinity sakın yüklemeyin hata veriyor.yüklemeden izleyin.
  • yasinozdas Y kullanıcısına yanıt
    Hangi tvde octoshape kuruluyor ki?

• Maalesef yalnızca HDMI bağlanarak izleniyor.Akıllı tv alacak olanlar bu özelliği dikkat alsınlar
  • Yayın 2'den izliyebilirsiniz. Ben izliyorum. Televizyonum 2012 model. LG 42LM620S.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.