Şimdi Ara

Digitürk Kanallarıyla İlgili Gelişmeler (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.421
Cevap
12
Favori
77.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar...digitürk şebekesine eklenebilecek yeni kanalları bekliyoruz inşallah platforma ne gibi yayınlar katılacak hepimiz meraklanıyoruz...yakın zaman içinde bakalım yenilikler yaşayacakmıyız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...digitürk şebekesine eklenebilecek yeni kanalları bekliyoruz inşallah platforma ne gibi yayınlar katılacak hepimiz meraklanıyoruz...yakın zaman içinde bakalım yenilikler yaşayacakmıyız...

arkadaşım sen bütün platformları takip ediyorsun galiba, bana en ucuz ve en çok yabancı kanal içeren şöyle f/p oranı düşük bir platform önerir misin lütfen?
  • quote:

arkadaşlar...digitürk şebekesine eklenebilecek yeni kanalları bekliyoruz inşallah platforma ne gibi yayınlar katılacak hepimiz meraklanıyoruz...yakın zaman içinde bakalım yenilikler yaşayacakmıyız...

TMSF nin elinde oldukça kanal zor gelir tilkicik
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

quote:

arkadaşım sen bütün platformları takip ediyorsun galiba, bana en ucuz ve en çok yabancı kanal içeren şöyle f/p oranı düşük bir platform önerir misin lütfen?

arkadaşım...dünya üzerindeki meşhur hotbird uydusundan yayın yapan şifreli yayın sky-italia platformunu tavsiye ederim...şahane yayın yapıyorlar...merkezi uydu sistemine bağladığım internet özellikli uydu alıcımın üzerine aldığım altı aylık server sayesinde avrupa uydusunun üzerinden polsat,cyfra+,nova,ab-sat ve srg-swiss vesayire gibi müthiş şifreli yayın paketlerini seyrediyorum...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...
  • arkadaşlar...digitürk üzerinden yayın yapan e! entertainment kanalını beğeniyle izliyorum...
  • Yeni şöyle doğru düzgün kanallar ne zaman eklecek merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patikle penguentos

Yeni şöyle doğru düzgün kanallar ne zaman eklecek merak ediyorum

TMSF elinden çıkmadıkça kanal gelmesi zor gibi
  • yaz döneminde pek kanal eklenmez gibi geliyor bana mevcut kanalların sözleşmeleri nezaman bitiyor onları incelemek lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

Orijinalden alıntı: Patikle penguentos

Yeni şöyle doğru düzgün kanallar ne zaman eklecek merak ediyorum

TMSF elinden çıkmadıkça kanal gelmesi zor gibi

Evet satılmadan önce kanala ekleneceğini ben de sanmıyorum. Benim çekindiğim nokta, satıldıktan sonra sevdiğimiz kanallar azalmasın en azından..
  • arkadaşlar...digitürk inşallah kaliteli şirkete satılıp devletin elinden çıkıp yeniden özelleşir ve yeni kanallar şebekeye eklenir bizim gibi aboneleride keyifle televizyon seyrederiz allahın iziniyle forumdaşlarım...
  • ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Malesef öyle bir de bu durum çıktı başımıza ben açıkçası uzun vadeli taahhüt bile yapmaktan çekiniyorum nasıl olacak nasıl bir yol izlenecek açıkçası merak konusu.
  • 1 Temmuz gece 00.00 itibariyle platformdan çıkacak kanallar;
    2 no'lu kanal: Fox Life
    70 no'lu kanal: Fox Sports
    113 no'lu kanal: FX
    135 no'lu kanal: Channel One Russia
    161 no'lu kanal: Baby TV
    370 no'lu kanal: Fox Sports HD

1 Temmuz gece 00.00 itibariyle eklenecek kanallar;
    70 no'lu kanal: Eurosport News
    135 no'lu kanal: RTR Planeta
    161 no'lu kanal: Duck TV

Ayrıca Duck TV 1 Temmuz itibariyle 1. kanaldan ücretsiz yayın yapacak.
  • dediğim oluyor,bırakın kanal eklemeyi olan kanallarda gidiyor.

Hiçbiri izlediğim kanallar değildi ama izleyenleri elbet vardır
  • Ben de izlemiyordum ama Fox Life ve Fx önemli kanallardı. Çıkan kanlların hepsi sanrıım aynı gruba ait (Fox). Demek ki Fox'la anlaşmanın süresi bitmiş, ama anlaşma yenilenmemiş. TMSF'nin elinde kaldığı sürece de hiç bir anlaşma yenilenmez. Neyse asıl gidişat satış yapıldıktan sonra belli olacak, iyi bir grup alırsa benim Digitürk'ten hala beklentim yüksek. Zaten 1 yıl taahühütüm de var gerçi ama Umarım yabancı bir grup alır Digitürk'ü, asıl korkum çünkü bu işten anlamayan birileri alırsa şimdikinden çok daha kötü gelişmeler olabilir.
  • Al bi kotu haber daha, sagol tmsf kamu yarari diyip digiturke el koydun, simdi bu olanlar kamu yararina uyuyormu magduriyet soz konusu, dizi paketi alanlar keklendimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi paketi olanlar ne yapacak acaba? En azından bir çok izleyicisi vardı. Tabiri caizse Digitürk resmen başı boş kaldı. Umarım bir an önce düzelir.
  • TMSF elinden çıkarmadıkça daha çok kanal gidecek gibi.Nat Geo ve MTV ler giderse kötü olur

Her ne kadar MTV ile 2018'e kadar anlaşmaları olsa da...
  • quote:

TMSF elinden çıkarmadıkça daha çok kanal gidecek gibi.Nat Geo ve MTV ler giderse kötü olur

d-smart ta çalışan birisi facebook üzerinden nickeledeon hd ve sd nin yakında d-smarta geleceğini söyledi ancak ne kadar doğrudur bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ero_52

quote:

TMSF elinden çıkarmadıkça daha çok kanal gidecek gibi.Nat Geo ve MTV ler giderse kötü olur

d-smart ta çalışan birisi facebook üzerinden nickeledeon hd ve sd nin yakında d-smarta geleceğini söyledi ancak ne kadar doğrudur bilemem

Bu mesajı yazan kişi aynı yere zamanında Net Geo'lar,Fox HD(USA),Fox HD(TR) da gelecek yazmıştı.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.