Şimdi Ara

Digitürk Kanallarıyla İlgili Gelişmeler (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.421
Cevap
12
Favori
77.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Digiturkten herzaman ki gibi daha farklı kanallar bekliyoruz kendinş yenileyen yapısını devam etmesini diliyoruz inşallah kendini bozmaz da seyir zevkimize devam ederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: alahan1963

Sayın Kartaltilkisi,

İlla sansür istiyorsanız, kanalı seyretmemek yani açmamak sizin elinizde..Bırakın da özel günler de bile seyretmek isteyen seyredebilsin, ancak diğer günlerde herkesten daha fazla erotik kanalları takip edip ramazanda havari kesilmek pek dürüst bir yaklaşım gibi gelmiyor bana..

Kızdırmak için değil dürüstçe fikirlerimi paylaşıyorum..Anlayışla karşılayacağını umarım..
    İmzamda da yazdığı gibi bildiğini anlatmayan alçaktır..

arkadaşım...digitürk üzerinden sansürlü yayın izlemek taraftarı değilim...sansüre karşıyım...erotik yayın izleyerek zaten günaha giriyorum...senin bana karşı tavrın canımı sıkıyor...erotik yayın seyretmek isteyenler herhalde izleyebilirler...havari kesilmek dürüst yaklaşım değil derken beni pek fazla kızdırıyorsun...mesajınla sen beni alçaklıkla suçluyorsun benim anladığım kadarıyla fakat benim rumuzum kartilkisi...!!!...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...
  • Sn.Kartaltilkisi,

Sizi kızdırdıysam beni bağışlayın ..(Hatta kızdırmak istemediğimi de söylemişim bir önceki mesajımda)
    Kimseye hakaret etmek haddime değil..
    Bilakis, " bildiğini anlatmayan alçaktır" sözü burada bizzat kendim kast edilerek söylenmiştir.Yani demek istedim ki; "alahan, mademki bu konu hakkında böyle düşünüyorsun, kalk söyle" idi düşündüğüm..Kısacası başınızı duvarlara vurmanıza "en azından bu söz nedeniyle" gerek yok..
  • Kanal D ve Star TV 16:9 formatında yayına başlamış... Bilgilerinize
  • S.A ARKADAŞLAR 1 AĞUSTOS 2013 DEN İTİBAREN 1. NOLU KANALDA HANGİ KANAL ÜCRETSİZ YAYINLANACAK BİLGİSİ OLAN ARK YAZARSA SEVİNİRİZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: turklucky

Kanal D ve Star TV 16:9 formatında yayına başlamış... Bilgilerinize

• quote:

Orijinalden alıntı: derya78

S.A ARKADAŞLAR 1 AĞUSTOS 2013 DEN İTİBAREN 1. NOLU KANALDA HANGİ KANAL ÜCRETSİZ YAYINLANACAK BİLGİSİ OLAN ARK YAZARSA SEVİNİRİZ

size güzel bir kanal söylemek isterdim ama yarın eklenecek ve 1 ay boyunca 1. kanaldan şifresiz yayın yapacak kanal Home TV dir :) iyi seyirler...
  • ayrıca yarına yeni bir kanal gelmeyecektir boşuna ümitlenmeyin :)
  • ESPN Classic,ESPN America,ESPN America HD yayınları bu gece sonlanıyor.Kanallar artık Avrupa'da yayın yapmayacaklar...
  • ESPN kanalları kapandıktan sonra ; Yeni içeriklerimiz çok kısa zamanda sizlerle olacaktır yazıyor.

Kısa zamandan kasıtları ne acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

ESPN kanalları kapandıktan sonra ; Yeni içeriklerimiz çok kısa zamanda sizlerle olacaktır yazıyor.

nasip kısmet işte :) geçen ay da kısa zamanda dediler 1 ay geçti gelen yok ama bir çok kanal ayrıldı platformdan elbette gelecek kanallar için çalışmalar hızlanacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikoturk

quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

ESPN kanalları kapandıktan sonra ; Yeni içeriklerimiz çok kısa zamanda sizlerle olacaktır yazıyor.

nasip kısmet işte :) geçen ay da kısa zamanda dediler 1 ay geçti gelen yok ama bir çok kanal ayrıldı platformdan elbette gelecek kanallar için çalışmalar hızlanacak...

satış için bekleniyor olabilir
  • Şu satış işi olmadan düzgün kanal eklemeyecekler herhalde...
  • kanallar(espn america,espn classic,espn america hd) digiturkünde sitesinden kaldırıldı.

http://www.digiturk.com.tr/kanal/tumkanallar/
  • Hiç izlemediğim kanalardı zaten, umarım yerlerine iyi kanallar gelir..
  • Fox Sport'tan sonra ESPN America da gidince hele ki NFL sezonu başlayacakken rezil bir olay oldu.
  • Bari Fox Sports dursaydı adam akıllı görüntü kalitesi kusursuz tek spor kanalı Espn America gitti.Arayıp ana bacı sövesim var adamlara.

NFL izleyemeyeceksek spor paketinin ne avantajı kaldı acaba?Umarım en azından yarı zamanlı golf kanalı Fox Sports Hd'ye kavuşuruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar...digitürk şebekesine yeni kanallar eklenir inşallah...
  • Satış durumlarından dolayı pek hamle yapmıyolar galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escherichia.Coli

Satış durumlarından dolayı pek hamle yapmıyolar galiba.

arkadaşım...digitürk yeniden ne zaman özelleşecek?...
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.