Şimdi Ara

DIGITURK | İptal - Dondurma İşlemleri | Sorularınız (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
909
Cevap
6
Favori
320.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bizim 2 yıllık sözleşme doldu, Digiturk annemin adına kayıtlı. Konuyu okuduğum kadarıyla iptal için fax çekmek gerekli. Ancak bizde fax makinesi yok, gidip bir kırtasiyeden gerekli belgeleri digiturk'e faxlasam olur mu? Bir de diyelim ki iptal etme başvurumuz kabul edildi, bunu nasıl öğreneceğim? Teşekkürler.
  • Demin her ay 49TL ödediğim Digitürk Plus aboneliğimi bitirmek için faks çektim. Faks onayında karşı tarafın telefonu görünmüyor.
    Hemen ardından MediaMarkt' e gidip aylık 18,99TL lik aynı paketi cihaz dahil aldım. Yediğim kazıklar da bana kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Demin her ay 49TL ödediğim Digitürk Plus aboneliğimi bitirmek için faks çektim. Faks onayında karşı tarafın telefonu görünmüyor.
    Hemen ardından MediaMarkt' e gidip aylık 18,99TL lik aynı paketi cihaz dahil aldım. Yediğim kazıklar da bana kaldı.

pm
  • Şimdi SMS geldi, 3 Ekimde aboneliği kapatacaklar 2 ay haklarım saklı kalacakmış.
    Normalde tahhütüm yarın bitiyor. Sanırım bu ayın faturasını da alabilmek için 3 Ekimde kapatabiliyorlar. Sağlık olsun.
  • Digitürk ü iptal ettirmek izteyen arkadaş lara veya bu mağduriyete düşmemeleri için sade 5 tl fark ödeyerek taahütsüz paketlerden anlsın memnın kalmadıkları müddetçe hiçbir ücret ödemeden iptal edebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pxxvxxq

Digitürk ü iptal ettirmek izteyen arkadaş lara veya bu mağduriyete düşmemeleri için sade 5 tl fark ödeyerek taahütsüz paketlerden anlsın memnın kalmadıkları müddetçe hiçbir ücret ödemeden iptal edebilirler.

Sadece 5 TL ile kalsa iyi çünkü üye olurken giriş + 2 keyif ve ligtv olarak hesap edersen 4 ayrı paket aldığınızdan dolayı 15-20 TL fark çıkıyor ve hangi gün zaman yapacaklar diye her gün işkence çekiceksin.

Taahütte kapatırken sorun yaşıyorsun ama bu sene onuda düzelttiler çek faxını 2-3 saat içinde talebiniz işleme alındı diye mesaj geliyor.

• ARKADAŞLAR DİGİTÜRK Ü İPTAL ETTİRİYORUM HERKESİNDE BUNU YAPMASINI İSTİYORUM..ŞAİBELİ VE BU KADAR ÇİRKİN BİR LİG SEYRETMEK İSTEMİYORUZ.ADAMLAR HUKUKU BİLE DEĞİŞTİRİYORLAR YAA..YAPANIN YANINA KAR KALIYOR..HEMEN BİR YASA TAMAM.ARTIK KANDIRILMAYA SON MAÇ SEYRETMİYORUM VEDE GİTMİYORUM..
  • selam arkadaşlar benim iki aboneliğim vardı birini iki ay önce kapattırabildim başka aboneliğim var diyerek. bi tanıdığına hediye et diye zorlayıp duruyorlar bende bastım fırçayı. şimdi az öncede burdan diğer lig tv spormax ve zorunlu diğer 2 paket kanallarıyla birlikte hepsini kapatmak için fax ımı gönderdim. benim asıl zoruma giden bu. ben lig tv izlemek için sigaramdan ordan burdan kısıp 46 lira ödüyorum birde enayi gibi +18 tl izlemediğim paket kanalları için ödiycekmişim nitekim 3-5 ay ödedikte. bu dayatmaya zorunlu mecbur bırakılarak izlemediğim kanalların parasını ödemek istemediğim için bu soyguna bi nebze karşı durabilmek için tek zevkim olan lig tv den bile vazgeçtim. yazıklar olsun bu dayatmacı kuruluşlara. bunun gibiler bu zihniyetle hep kaybeder. çünkü pirince giderken evdeki bulgurdan oluyorlar haberleri yok. +18 lira kazanacağız derken benim gibi yağlı bi müşteriden gelen 46 lirayı teptiler ama bundan sonra babayı alırlar ancak... sevgiler saygılar

• selam arkadaşlar benim iki aboneliğim vardı birini iki ay önce kapattırabildim başka aboneliğim var diyerek. bi tanıdığına hediye et diye zorlayıp duruyorlar bende bastım fırçayı. şimdi az öncede burdan diğer lig tv spormax ve zorunlu diğer 2 paket kanallarıyla birlikte hepsini kapatmak için fax ımı gönderdim. benim asıl zoruma giden bu. ben lig tv izlemek için sigaramdan ordan burdan kısıp 46 lira ödüyorum birde enayi gibi +18 tl izlemediğim paket kanalları için ödiycekmişim nitekim 3-5 ay ödedikte. bu dayatmaya zorunlu mecbur bırakılarak izlemediğim kanalların parasını ödemek istemediğim için bu soyguna bi nebze karşı durabilmek için tek zevkim olan lig tv den bile vazgeçtim. yazıklar olsun bu dayatmacı kuruluşlara. bunun gibiler bu zihniyetle hep kaybeder. çünkü pirince giderken evdeki bulgurdan oluyorlar haberleri yok. +18 lira kazanacağız derken benim gibi yağlı bi müşteriden gelen 46 lirayı teptiler ama bundan sonra babayı alırlar ancak... sevgiler saygılar

• yasal olarak mağdur olmamanız için iptalleri sözleşmede yazan adrese iadeli taahütlü posta ile yapınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutbaran -- 1 Kasım 2011; 23:46:35 >
  • Arkadaşlar media marktan geçen sene aldım 10 aylık. 6 taksitle ödedim.. Bu ayın 20 sinde bitiyor süre.. Adamlar bana bu aya 34.99 liralık fatura çıkarmışlar.. Aradım söyledim hata kaydı oluşturdum dedi.. Ayrıca dedim 20 sinde bitiyor benim sürem uzatmayın 20 sinde kapatın dedim. Fax çekmen lazm dediler.. Faxıda çektim güzelce ama fax gitti mi gitmedimi bilmiyorum Gittiğine dair kağıt filan vermiyor makine.. Ekstradan da iadeli taahütlü posta ile göndericem pazartesi günü işimizi sağlama alalım.. Ekstradan yapmam gereken bişey var mı ? 0212 375 99 99 gönderdim.. Diğer bi numaraları daha var ona da fax göndersem mi acaba ?
  • Biraz önce aradılar.. Daha önce gönderdiğim fax için yeni bir fiyat verdiler.20.11.2011 de bitiyordu sözleşmem. 58 lira aylık, ilk 3 ay fatura almayacak 9 aylığı 44 liraya geliyor dediler kabul etmedim. O zaman size bitiş sürenizden itibaren 3 ay bedava verelim o zaman zarfına kadar düşünün devam edip etmiyeceğinize dediler. şubat ayında da bize bildirin dedi kız. Bende kabul ettim. Tekrar tekrar sordum şubat 20 ye kadar fatura çıkarmayacaksınız, fatura ödemeyeceğim diye.. Oda yetkili birisiyim bunun garantisini size veriyorum dedi. adını soyadını öğrendim. Bakalım iyi mi yaptık kötümü göreceğiz..
  • 8 senelik digiturk uyesiyim. askerlik icin uyeligimi iptal edip 2009 kasım ayında 24 aylık taahhutlu sonunda canak ve receiver ın bende kalacagı kampanyaya uye oldum.

5 aralık 2009 da yıllık taahhutlu Digiturk Plus uyesi oldum. uydu sistemine gecmeye karar verdim ve gecinceye kadar sadece ilk anlasmada verilen kutu ile 9.90 lık giris paketini seyrederek devam etmek istiyorum.

Digiturk Plus uyeligimi nasıl iptal edeceğimi MH ile konustum ancak her ayın 3 de fatura kesildigi icin aralık 5 inde degil de 3 ocak ta iptal edilebileceğini soylediler.

Resmi olarak yıllık taahhutum 5 Aralıkta baslar ve takip eden yılın 5 Aralık'ında biter. "ben size kasım ayı icinde iptal dilekcemi fakslayacagım sizde 3 aralıkta cıkan faturada 2 gunluk Plus kullanımı bedelini yansıtın ve ben de kutuyu 5 aralıkta size iade edeyim" dedim. ancak "hayır olamaz oyle fatura kesemeyiz aylık fatura kesilir ve 1 ay icin taahhutsuz bedel faturanıza yansıtılır" dediler.

ben zaten 5 aralıkta baslayan taahhutum icin 3 ocak faturasında aralık ayından 28 gun ve ocak ayı tüm bedelini ödemisim. neden 1 sene taahhutlu ve 28 gun taahhutsuz bedelden faturalandırılmak zorunda kalıyorum.

Digi Plus uyeligimi taahhutsuz bedelden odemeden yıllık taahhutumun bittigi tarihte sonlandırmak icin ne yapmam gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: umutbaran

yasal olarak mağdur olmamanız için iptalleri sözleşmede yazan adrese iadeli taahütlü posta ile yapınız

kastedtiginiz, Digiturk un bizden faks olarak istedigi dilekceyi ayrıca iadeli taahutlu gondermek degil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EliasGS

quote:

yasal olarak mağdur olmamanız için iptalleri sözleşmede yazan adrese iadeli taahütlü posta ile yapınız

kastedtiginiz, Digiturk un bizden faks olarak istedigi dilekceyi ayrıca iadeli taahutlu gondermek degil mi ?

aynen öyle. faksın hiçbir hukuki geçerliliği yok. adamlar ordan tokatlıyorlar milleti. 3 sene sonra icra takibini gönderiyorlar paşa paşa ödetiyorlar. halbuki şu imzalanan sözleşmeyi bi zahmet okusak orada göreceğiz ki sözleşme feshi için girişilecek yol açık açık yazılmış. ama kimse okumuyor maalesef.

• quote:

quote:

quote:

aynen öyle. faksın hiçbir hukuki geçerliliği yok. adamlar ordan tokatlıyorlar milleti. 3 sene sonra icra takibini gönderiyorlar paşa paşa ödetiyorlar. halbuki şu imzalanan sözleşmeyi bi zahmet okusak orada göreceğiz ki sözleşme feshi için girişilecek yol açık açık yazılmış. ama kimse okumuyor maalesef.

tesekkur ederim uyarınız icin, gercekten cok onemli bu.

bana diretilen, 5 aralıkta dolan yıllık taahutumu 3 ocaktan once iptal edemeceğim konusunda ne yapmalıyım?

• quote:

quote:

quote:

Hocam iadeli taahütlu posta nasıl oluyor nasıl yapıyoruz nereye gidiyoruz bilgim yok kusura bakmayın

• valla bu işin gs lisi fb lisi yok lig çamura saplandı.kimse kendisini kandırmasın.verin iptal dilekçesini..ha maçmı seyredeceksiniz arada bir bazı kanallar avrupa maçları veriyor seyredin.devlette çanak tutuyor .neymiş yasa değişikliği bundan sonra kimbilir neler olur.türkiyede futboldürüst ve ahlaklı insanlar kendi takımı şikeye karışırsada o ligi seyretmez vede maçlara gitmez.param cebimde dursun.veririm bir fakire hiç olmazsa sevaba girerim
  • Arkadaşlar şimdi aradım daha
    doğrusu internette form
    doldurdum beni aradılar dedimki
    vandaki depremden dolayı
    diyarbakıra geçiş yaptım ev
    arkadaşımda olmadığı için 52 lira
    pahalı geliyor üyeliğimi iptal
    ettirmek istiyorum eylül ayında
    24 aylık şampiyonlar hd paketi
    almıştım telefondaki kadın bana
    hem kutu hemde ligtv taahütlü
    olduğun için kutu parası bilmem
    biriki şey toplam 375 lira
    öderseniz iptal olur dedi şakami
    yapıyor bende indirimde
    kullandığım ay farkını
    ödemiyormuyum diye sordum
    hayır geriye kalan 22 ayın
    hesabını çıkardı bana bende iyi
    ben araştırıp size faksla dönecem
    dedim bana peki bir işlem
    yapmıyoruz görüşürüz dedi
    şakami bu arkadaşlar
  • 2 sene falan oluyor iptal ettireli. zahmetli olmuştu baya. iptal ettirmeden önce, iş yerine ilerde tekrar bağlatırım diyordum ama yapılan eziyetten sonra nefret ettim. faturalı aboneliklere pek yaklaşmak istemiyorum artık. d smartın peşin ödemeli cihazını aldım iş yerine..
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.