Şimdi Ara

Digimon Masters Online

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kaldı mı oynayan şu an ben aeria games serverında oynuyorum 3-4 tanede türk arkadaşım var gelirseniz beraber oynayabiliriz

Forumun bu kısmında yaşayan olduğundan bile şüpheliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla bende geçenlerde eski patchli hongkong serverında baslamıştım baslık aşağılarda ama kimse katılmadı. Haliyle oyundan zevk alamadım bıraktım. Yine canım çekti baktım aeria gamesde de digimon masters varmış joymax dışında drop rate daha iyi falan yazmışlar dün indirdim hiç oynamamıştım. Town falan değişik tek server var iyi bir ortam pek kalabalık yok. 25 oldu digimiz kasıyoruz : ) Oyun içinden ulaşayım hocam nicki verirsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nidoran

Valla bende geçenlerde eski patchli hongkong serverında baslamıştım baslık aşağılarda ama kimse katılmadı. Haliyle oyundan zevk alamadım bıraktım. Yine canım çekti baktım aeria gamesde de digimon masters varmış joymax dışında drop rate daha iyi falan yazmışlar dün indirdim hiç oynamamıştım. Town falan değişik tek server var iyi bir ortam pek kalabalık yok. 25 oldu digimiz kasıyoruz : ) Oyun içinden ulaşayım hocam nicki verirsen.

hocam genellikle ch 1 serverları kalabalık oluyor bu arada benim oyundaki nickim : TendoPain tamer lwl 55
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.