Şimdi Ara

DICAPAC SUALTI KILIFLARI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
2.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Makinam için sualtı kılıfı almayı düşünüyorum ama güvenemedim kullanan veya bilgisi olan var mı bu ürünler hakkında?

http://www.hepsiburada.com/Department.aspx?CategoryID=1101560

Güzel de bir siteleri var:http://www.dicapac.com/new_eng/index.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk223 -- 29 Aralık 2007; 21:18:07 >

• su altı kılıfları eğer snorkelle dalınacaksa ideal ama genel yargı olarak pek tavsıye edılmıyor basıt bır poşet mmekanızması olduğu için yaklaşık 5-7 metreye kadarki dalışlarda su geçirmediği soylenıyor.. foto makınan için uretılen 'housing' ler daha guvenli olur zannımca..
  • Belli bi basınçtan sonra su almasa bile makineye zarar verir ezip Ama öyle yüzerken falan takılcaksan fiyatlara bakınca mantıklıdır hocam.
  • Nikon l6 var bende ona dicapac aldım....Yazın harika eğlenceli......Yüzebildiğin heryerde kullanabilirsin...Alacağın modelde ne yazıyosa doğrudur 5 m diyosa 5m ye kadar rahatça kullan...Ben çok memnunum....
  • Teşekkürler hepinize.. cancanax kullandığını söylemiş ben de 3-4 metreden daha aşağı dalıcak değilim zaten su üstünde arkadaşları yüzerken falan çekmek için bi de akvaryumda deniyim diyorum balıklar üstünde bu fiyata yağmurlu havalarda rahatça çekim yapmak için bile alınır bence siparişi veriyorum en kısa zamanda
  • Hortlatmak istemezdim, ama yeni konu açmaktan iyidir.

Bu DicaPac in Türkiye yetkili dağıtımcısını aradım ve aradığım modeli getirmediklerini belirttiler.

Canon SX150 için DicaPac WP-610 arıyorum. Yurtdışından getirtilebilir ama fiyatı 40 dolar kadar. Gümrüğe takılma ihtimali can sıkıyor.

Bu ürünü bulamazsam sanırım cep telefonu kılıflarına yönelmek zorunda kalacağım. Fikrinizi belirtirseniz sevinirim.
  • @alikiziltoprak

hocam bende wp-500 modeli var, canon a550 için kullanıyorum, sx150 de var şimdi denedim wp-500 e uymadı:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

@alikiziltoprak

hocam bende wp-500 modeli var, canon a550 için kullanıyorum, sx150 de var şimdi denedim wp-500 e uymadı:)

Uymuyor dostum küçük geliyor almadan anladım :(
  • Horrrtt!!!

Arkadaşlar, Canon 7D'ye uyumlu model DicaPac WP-S10 satın alma niyetindeyim. Asgari satış fiyatı 60-70$ civarında. Ürün hakkında yabancı kaynaklardan detaylı inceleme yaptım, kullanıcı videolarını izledim ve genel yorumların olumlu olduğu kanaatine vardım. Fakat 1-2 yıldız veren kullanıcıları da göz ardı etmemek gerekiyor. Kullanan ve ürünü deneyimleyen arkadaşların bu marka/model hakkındaki fikirlerini -olumlu/olumsuz- paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Olumsuz yönde olan yorumlar şu şekilde, su alıyor, ürün içerisinde buğulanma, kamera lensinin ön aparata uzak kalması vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkman

Horrrtt!!!

Arkadaşlar, Canon 7D'ye uyumlu model DicaPac WP-S10 satın alma niyetindeyim. Asgari satış fiyatı 60-70$ civarında. Ürün hakkında yabancı kaynaklardan detaylı inceleme yaptım, kullanıcı videolarını izledim ve genel yorumların olumlu olduğu kanaatine vardım. Fakat 1-2 yıldız veren kullanıcıları da göz ardı etmemek gerekiyor. Kullanan ve ürünü deneyimleyen arkadaşların bu marka/model hakkındaki fikirlerini -olumlu/olumsuz- paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Olumsuz yönde olan yorumlar şu şekilde, su alıyor, ürün içerisinde buğulanma, kamera lensinin ön aparata uzak kalması vs.

slmlar dostum ben dicapac kılıfı 3 sezondur kullanıyorum bir kere sorun cıkarmadı su alma bugu yapma hiç yasamadım serbest dalışta kullandım bodrumda maksimum 8 metreye kadar indirdim bi sorun yasamadım cektıgım resımlere burdan bakabılırsın 90 tlye aldıgım rollei makınayla cektim hepsini fıkır verır saglamlık acısından sanada

https://plus.google.com/photos/114450922778868026024/albums/5682328975075759953

• SHARKY kullanıcısına yanıt
    Ellerine sağlık, cevabın gayet yeterli oldu ve içimi rahatlattın. Türk kullanıcı ve yeni yorum bulmak pek mümkün değildi. Sen cevap alabildiğim 2. kişisin. Benim de 2 hafta içerisinde elime geçecek ürünler. Konunun devamını ürün elime geçince geliştiririz. Tekrardan teşekkürler dostum!
  • yardımcı olabildiysem ne mutlu bana dostum rica ederim insallah sorunsuz bir sekilde kullanırsın urunlerı kısmetse agustosta bodruma gidicem gene resim cekmek için sabırsızlanıyorum:)
  • merhabalar dicapac wp-500 modelini nerede bulabilirim en kolay internette aradım taradım yok yardım ederseniz cok sevinirim.
  • Türkiye'de DicaPac ürünlerini bulmak pek mümkün değil. Sanırım bir ara Teknosa'dan temin eden arkadaşlar vardı fakat şu anda ancak Amazon, Ebay vb. siteler üzerinden temin edebiliyorsunuz.
  • DicaPac ürünlerinden birini de ben arıyordum, birkaç model Hepsiburada satıyordu, başka satıcı bulamamıştım, ama ElmaSepeti.com birçok modeli satıyor.

http://www.elmasepeti.com/Brand/DiCAPac/208
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.