Şimdi Ara

Diablo 4 DonanımHaber Kulübü / BattleTag Paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
3
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Diablo severler. Oyunun bir ana konusu mevcut bildiğiniz gibi ama ana konu içinde BattleTag paylaşmaktansa tek konu üzerinden BattleTag paylaşmak ve konu altından oyun arkadaşı bulmak daha pratik olur diye düşünerek kulübü açıyorum. Böylece ana konu da daha çok oyun içi mesajlardan oluşur. Talebe göre konuyu silebilirim ya da birlikte devam ettirebiliriz.

1) fasakasa#21954 - fasakasa
    2) Sipsi#2786 - ectavi
    3) Aschil#21261 - aschil
    4) BR9#21876 - BR9
    5) Zolban#2305 - ZoLBaN
    6) Kreus#2123 - Kreus
    7) Xbox gamertag Antropomansi - Anthropomancy
    8) Rathhma#2851 - Bulkathos
    9) Antiokhos#2781 - dedehakan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 25 Mayıs 2023; 16:53:38 >

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    Selamlar
    Sipsi#2786
  • Birlikte oynamak isteyen, yalnız kalmış oyuncular için özellikle de forumdan birisiyle beraber oynamak isteyenler için güzel bir girişim.
    Silme değilde D4 ana konu mesajina alırsak bu konuyu biraz ittirmi? oluruz, ayrıca daha görünür bir yerde olur. @XanthiN

Aschil#21261 bu da benim ki. Oyun zaten crossplay. Yalnız kişi ekleme sınırı var diye hatırlıyorum. İsteyen ekleyebilir.

Oyun içi guild kurma var mıydı? Burada da DH isminde yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 24 Mayıs 2023; 13:19:9 >
  • @XanthiN 'e mesaj attığım dediğiniz gibi ana konuda ilk sayfaya eklenirse faydalı olur diye düşünüyorum. Oyun çıkınca özellikle daha çok build,item vb paylaşımları olacaktır ana konuda, oyuncu arayanlar için BattleTag'leri bulmak zor olacaktır ana konuda :)

Oyun içi guild/clan kurma var mıydı ben de hatırlayamadım, açıkçası bakmadım da beta sürecinde, sadece oyuna odaklandım. Varsa eğer dediğiniz gibi oyun içinde de bir kulüp oluştururuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 24 Mayıs 2023; 13:21:9 >
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    D3 guildleri vardı forumda. Büyük ihtimalle onlarda devam edeceklerdir. Buradan da guild paylaşımları yapabilirler bence. Diablo bölümü pek takip edilmiyor anladığım kadarıyla. D4 ana konusunu ortak, PC/Xbox/PS aldığımız için görünür yerde duruyor. Bu sebeble D4 ana mesajına eklemek gerekiyor diye düşünüyorum bende.

Herkese iyi eğlenceler dilerim.
  • BR9#21876 ekleyin arkadaşlar

• Zolban#2305
  • @fasakasa @aschil BattleTag paylaşımı olarak ana konuya ekledim. Diablo 4 DonanımHaber Kulübü / BattleTag Paylaşımı 

Buradan da hatırlatmış olayım, tanıştığınız arkadaşlarınızla beraber oynamak için DH'nin 1000+ üyeli Discord sunucusunu kullanabilirsiniz.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Kreus#2123

Çoğu arkadaşı ekledim. Gözümden kaçanlar olmuş olabilir.

• Xbox gamertag Antropomansi
  • Rathhma#2851 beni de ekleyin dostlar 36 yaşında bir adet Diablocu Dinazor.

• Liste düzenlendi
  • Battlenet Antiokhos#2781

PSN: uzun_esek

• dedehakan D kullanıcısına yanıt
    Ekledim
  • eline sağlık. ps5 e ozel bir liste yaparsan güzel olur Diablo 4 DonanımHaber Kulübü / BattleTag Paylaşımı 

• Kene#2200

• Ruudkiller#2483

• Selamlar, Xbox ta oynuyorum. Xboxta oynayanları mı görürüm yoksa herkesi mi? Sanırım oyun içinde chat yok, sadece emotionlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kryzkyzgn

Selamlar, Xbox ta oynuyorum. Xboxta oynayanları mı görürüm yoksa herkesi mi? Sanırım oyun içinde chat yok, sadece emotionlar var

Oyun farklı platformlardan oynamayı destekliyor. Herkesi görebilirsiniz.

Konsoldaki chat ekranını bilemiyorum pc'de olduğum için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.