Şimdi Ara

Diablo 3 Rus Key nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu Rus key olayı nedir ? 6-7 haziranda çıkacak fiyatı 60 tl olacak gibi söylentiler fakat bunun normal keylerden ne farkı var kısacası nedir bu ? Bilen arkadaşlar açıklama yaparsa güzel olabilir.

• Öncelikle konu hakkında kesin bir bilgim bulunmamak ile beraber yaptığım sadece tahmindir.

Avrupa,Amerika,Asya isimli 3 adet servera ilaveten ekleneciğini zannediyorum.Dil olarakda sadece Rusca olacağı konuşuluyor.Bana sorarsanız doğruluk payı vardır çünkü gerçekten çok ucuza satılacak.Sadece server Rusca diline izin verebilir.Çıkınca görücez nedir ne değildir.
  • Rus key leri daha ucuzdur çünki rusyadaki vergiler çok hafif.Bundan dolayı oyunlarda ucuz.Rus key inin orj den farkıolucağını sanmıyorum çünki oyun içinde server seçebiliyorsun.
    Avrupa ya bağlanarak normal bir biçimde oynayabilirsin.
  • Rusyadan alınan CE demi daha ucuz olur ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SworderDante

Rus keyler her oyunda olduğu gibi ucuz ama genelde rusça oyun indirmemize yarayan keylerdir.
    100tl lik bir oyun 30TL ye filan bulunabiliyor bende birçok oyunu Ruskey olarak alıyorum sonra ingilizceye çevirip oynuyorum
    Diabloda bir problem olacağını sanmıyorum direk ingilizce indirirsin Oyun içindende server seçiliyor zaten rahat ederisin.

Eğer server seçimi ve dilde bir problem yaşamayacaksak rus keyi almak çok mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SworderDante

quote:

Orijinalden alıntı: senel2002

Rusyadan alınan CE demi daha ucuz olur ? :)

Rusyadan CE alabiliceğini sanmıyorum.

Alabilirsin ama ülkeye girdiğinde vergisini ödemek zorunda kalırsın. 75 euro üzerindeki ürünlere vergi ödemek zorundasın.

Yani 10 binliralık elektronik eşya da getirtebilirsin ama vergilerle 14 milyar olur o.
  • quote:

Rusyada Türkiyede satılan CE'nin aynısı satıldı sınırlı sayıda ama fiyatı 6000 ruble yani 340 TL idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

quote:

Rusyada Türkiyede satılan CE'nin aynısı satıldı sınırlı sayıda ama fiyatı 6000 ruble yani 340 TL idi

omg :) olay bitmiştir.
  • Arkadaşlar Selam,

Benim bi arkadaşım rusyada, ordan diablo 3 aldırdım. Fakat tanıtırken,keyi kabul etmiyor. Bu key i tanıtabilmek için ayarları falan değiştirmem gerekir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awsful

Arkadaşlar Selam,

Benim bi arkadaşım rusyada, ordan diablo 3 aldırdım. Fakat tanıtırken,keyi kabul etmiyor. Bu key i tanıtabilmek için ayarları falan değiştirmem gerekir mi?

Kabul etse bile oyun Rusça olacak, hiçbir şekilde düzeltemeyeceksin.
    Umarım Rusça'n vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kril

quote:

Orijinalden alıntı: Awsful

Arkadaşlar Selam,

Kabul etse bile oyun Rusça olacak, hiçbir şekilde düzeltemeyeceksin.
    Umarım Rusça'n vardır.

Rusçam var. Hatta e-bay den starter edition aldık onuda rusça oynamıştım.
    Gece yeni hesap falan açtım yaşadığım yeri rusya olarak gösterdim yine kabul etmedi :\

Bakalım bugün keylerin resmini çekip gönderecek umarım tanıtabilirm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.