Şimdi Ara

Diablo 3 Monk Öneriler Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar oyuna daha sabah başladım önce Demon Hunter'ı denedim ama pek hoşuma gitmedi sonra Monku denedim tam isteğim türden bir heroydu :D tabi yeni başladığım için pek birşey bilmiyorum önerileriniz neler arkadaşalar? Hala bu skilleri kullanıyo olmam kötü birşeymi çünkü güzel bir kombo buldumda o yüzden böyle oynuyorum 2. skill ile içlerine girip 3. skill ile topluyorum 3 basic atack sonra hepsi donuyo ve sağ clickdeki tekmeyi kafalarına bir vuruyorum kolayca ölüyolar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelthuzadnx -- 31 Temmuz 2014; 19:59:09 >

• 15lv'sin daha birsey oneremeyiz ki.
    hele bi ros paketin varsa 70lv ol sonrasinda bakariz durumuna.
  • dostum öneriden kastığım neler yapıyım işte daha yeniyim skilleri statları nasıl gidiyim eşya alırken neye dikkat ediyim
  • stat veremiyorsun kendi gelisiyor.
    skill hangisi daha hasar veriyor area damage fzla vurup sana uygun geliyorsa onu kullan dedigim gibi erken bunlar icin.

monk dodge agirliklidir dex kullanir soketli esyalarina emerald gem takarak dps artisi saglayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

stat veremiyorsun kendi gelisiyor.
    skill hangisi daha hasar veriyor area damage fzla vurup sana uygun geliyorsa onu kullan dedigim gibi erken bunlar icin.

monk dodge agirliklidir dex kullanir soketli esyalarina emerald gem takarak dps artisi saglayabilirsin.

biraz düzelmiş sanırım :D birde bir eşyadan gemi nasıl çıkarabilirim?

edit: 34 oldum jewerly açıldı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelthuzadnx -- 1 Ağustos 2014; 15:35:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LMathers

quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

stat veremiyorsun kendi gelisiyor.

biraz düzelmiş sanırım :D birde bir eşyadan gemi nasıl çıkarabilirim?

edit: 34 oldum jewerly açıldı :D

Gem çıkarma 150 k Bence onu 70 olunca düşünürsün şuanlık öyle böyle kas derim

• 70 olma yolunda soketli silah bul ve sokete takabildiğin en büyük kırmızı gem'i tak. Chest-pants-ring-amulet hepsinde soketli bul ve yeşil gem tak. Bu şekilde 70 olana kadar en seri dps'i yakalarsın.
    70 olduktan sonra, hangi gear parçasında hangi özellikler gelir zamanla öğrenirsin. Chd, cc, ias, % elite dmg, %elemental dmg en yüksek elde ederken; AR, armor, vita, %dmg reduction yükleyerek ne kadar az ölen hale getirmek üzerine kurulu oyun.
    Youtube'dan video izleyerek daha hızlı öğrenirsin diye düşünüyorum.
    İyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 1 Ağustos 2014; 19:41:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiss-of-Death

70 olma yolunda soketli silah bul ve sokete takabildiğin en büyük kırmızı gem'i tak. Chest-pants-ring-amulet hepsinde soketli bul ve yeşil gem tak. Bu şekilde 70 olana kadar en seri dps'i yakalarsın.
    70 olduktan sonra, hangi gear parçasında hangi özellikler gelir zamanla öğrenirsin. Chd, cc, ias, % elite dmg, %elemental dmg en yüksek elde ederken; AR, armor, vita, %dmg reduction yükleyerek ne kadar az ölen hale getirmek üzerine kurulu oyun.
    Youtube'dan video izleyerek daha hızlı öğrenirsin diye düşünüyorum.
    İyi oyunlar.

öncelikle yorumun için çok teşekkür ediyorum yardımcı olucak büyük ihtimalle ama söylediklerinden chd cc ias açılımlarını bilmiyorum onları söylersen sevinirim :D birde şuan double sword kullanıyorum sword shieldmi gidiyim yoksa spear falan en iyisi nolur sizce ben sol clickdeki skill için biraz atack speed tercih ettim şuan son hali şu şekilde monkumun :D

edit: bunlarda gemler :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelthuzadnx -- 3 Ağustos 2014; 13:54:34 >

• Cc: crit chance
    Chd: crit hit damage
    Ias: Increased attack speed
    Main stat(senin dex şu an) üzerine cc,chd,ias ile silah damage'in bir formülle bir araya gelerek dps'i oluşturuyor.
    Crit chance ne kadar yüksekse o kadar çok chd'in % değeri kadar crit damage vurursun. Oyun çok vurmak ve az yatmak üzerine kurulu; dolayısyla en yüksek zorluğu en seri şekilde yapmak amaç.

Amulet, ring, gloves DPS bölgesidir, bunlarda main stat, ias, cc, chd gelir.
    Silah'ın soketine yeşil gem takarsan chd gelir. Kırmızı gem takarsan dmg aralığını yükseltir. 70 level olana kada üzerinde cc düşük olduğu için, silaha chd yükseltecek yeşil gem takmak mantıksız. Cc düşükken kırımızı takarsın, her vuruşun düz olur ama başlangıç için çok olur. Cc 45 üzerinde olunca chd de 450 civarında olunca 40-50milyon vuruşları görürsün. (Ya da Monk ile belki göremezsin de diğer sınıflarla görürdün diyeyim. )
    Shield, source, mojo'da main stat, cc gelir.
    bracers'te main stat, cc ve elemental dmg gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 3 Ağustos 2014; 14:55:22 >

• birazcık beynim yandı ama anladım sanırım :D peki bu itemlar iyimi yada hangilerini değiştiriyim double sworduda damage yüksek olduğu için tercih ettim ama :D
  • Yol yakınken Monku bırak. Monktan başka hepsi olur. Birtek Demonhunter denemişsin hoşuna gitmemiş diğerlerini dene yakın dövüş istiyosan barbar cruseder dene menzil isersen wizard wichdoctor dene ama Monk olmaz Edit : Bak yeni gördüm sana yardım eden Kiss of deet bile sölemiş usulca ( (Ya da Monk ile belki göremezsin de diğer sınıflarla görürdün diyeyim. ))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bashibazouk -- 3 Ağustos 2014; 17:55:31 >
  • monku neden dışlıyosunuz :D
  • bu arada bitti oyun :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.