Şimdi Ara

-DH-Yeni i20/i20 Coupe/i20 Active-ANA KONU-GÜNCEL- (125. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.776
Cevap
70
Favori
211.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ganeja

teşekkürler... araçlar güzel.. Zaten 2.araç olacak ama yinede insan yeni teknoloji motor istiyor...
    1.2 benzinli elite lansman rengi 55 k fiyat aldım... yüksek gibi sizce nasıl..? yine araştıracağım. 2700 telde tüp için istediler.. k. K ye 6 taksit.. Ama tüp için stepne iptal olacağından pek sıcak bakmıyorum.. Zaten şehir içinde makul kullanımda (ankara)... 7-7.5 lt. yaksa yeterli benim için..

O nasıl bir fiyat gelin konyadan alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torku42

quote:

teşekkürler... araçlar güzel.. Zaten 2.araç olacak ama yinede insan yeni teknoloji motor istiyor...
    1.2 benzinli elite lansman rengi 55 k fiyat aldım... yüksek gibi sizce nasıl..? yine araştıracağım. 2700 telde tüp için istediler.. k. K ye 6 taksit.. Ama tüp için stepne iptal olacağından pek sıcak bakmıyorum.. Zaten şehir içinde makul kullanımda (ankara)... 7-7.5 lt. yaksa yeterli benim için..

orada bu 1.2 elite kaça hocam...? bana bayii teli verin .. arayayım.. Konya 1.5 saat.. Ben işe daha uzun sürede gidiyorum.. =)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• buldum hocam tel numaralarını.. e minmisiniz orada daha ucuz olduğundan.? sonuçta hepsi resmi bayii.. yinede yarın sorayım..

• quote:

buldum hocam tel numaralarını.. e minmisiniz orada daha ucuz olduğundan.? sonuçta hepsi resmi bayii.. yinede yarın sorayım..

aynı gibi fiyatlar... konuşmak lazım..

• quote:

quote:

quote:

orada bu 1.2 elite kaça hocam...? bana bayii teli verin .. arayayım.. Konya 1.5 saat.. Ben işe daha uzun sürede gidiyorum.. =)

Aldığınız fiyat (55bin) elite+pan+smart+metalik içinse normal alınabilir. Smart ya da pan yoksa daha uyguna bulabilirsiniz.
    Ben alırken birkaç bayiye mail attım. Liste fiyatı 44900 olan arabaya 45bin diyen de vardı 43'e inenlerde. Birisi 42300'e inmişti hatta. Gittim ordan aldım. Ankaradaki bayilerden kafadan 2000TL indirim almıştım.
    Sigorta hariç tabi bunlar. MTV ve plaka masraflarını da ödediklerini düşününce liste fiyatından 3000TL civarında indirim yaptılar. O yüzden birden fazla bayiye sormakta fayda var. Ki sizin liste fiyatı daha yüksek olduğundan aynı indirimde (% olarak) daha fazla indirim alma şansınız var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **cyborg** -- 13 Ekim 2015; 1:17:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: **cyborg**

quote:

quote:

quote:

Aldığınız fiyat (55bin) elite+pan+smart+metalik içinse normal alınabilir. Smart ya da pan yoksa daha uyguna bulabilirsiniz.
    Ben alırken birkaç bayiye mail attım. Liste fiyatı 44900 olan arabaya 45bin diyen de vardı 43'e inenlerde. Birisi 42300'e inmişti hatta. Gittim ordan aldım. Ankaradaki bayilerden kafadan 2000TL indirim almıştım.
    Sigorta hariç tabi bunlar. MTV ve plaka masraflarını da ödediklerini düşününce liste fiyatından 3000TL civarında indirim yaptılar. O yüzden birden fazla bayiye sormakta fayda var. Ki sizin liste fiyatı daha yüksek olduğundan aynı indirimde (% olarak) daha fazla indirim alma şansınız var.

ewet elite +pan+SMART imiş...
    Teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar ,birşey soracağım,

Aracım 1.2 elite blue benzinli,geçtiğimiz günlerde aracı fulledim ve hemen sıfırladım kilometreyi.Benzin sayacından ilk diş düştüğü anda baktığımda 150 km yol yaptığımı gördüm.Acaba bu ortalama herkeste aynı mıdır ? İlk diş düşene kadar 150 km yol yaptım.Ortalama da zaten full depoyla 650-700 km yol yapıyor şehir içinde.Aracı tamamen bu 150 km boyunca şehir içi kullandım.Şehir dışı yok ve start stop devamlı açıktı.

Bu arada ortalama yakıt tüketimi 6,2 lt /100 km.
  • harun1389000 H kullanıcısına yanıt
    sahibinden ilan numarasını yazın oradan bakalım
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Selam dostum aracı geçen hafta sattım.

• harun1389000 H kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun
  • Arabam 1.2 elite blue pan. şehir küçük bi şehir antakya nerdeyse her 1 kmde bir ışık var yakıt ilk başlarda 8-8.5 arasıydı ama araba 9000 kmye gelince inanılmaz bir düşüş oldu ortalamada . 4. Resmi yükleyemedim 3 resim sınırı var oda yolda geçen süre ışıklarda dahil 5:14 ( 5 saat 14 dk )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5:17 miş

• Merhaba,

Bende aracımı yakında satışa çıkarıyorum.

Çelik Grisi, 2014 model Yeni I20 Style paket (2015 trafik çıkışlı) ve araç sadece 1,750 KM'de.

Değişen, boya vs. yok.
  • DRGULEN D kullanıcısına yanıt
    9bine gelincemi düştü hocam?
    Benim araç 2700 km'de konyada sakin kullanılmasına rağmen 7.1 yakıyor petrolde 7.4 litre çıktı 0.3 sapma var düşermi sizce

• cello1234 C kullanıcısına yanıt
    Benimki 11600de. 1 ay içinde 1 senesi doluyor. 2-3 haftaya da ilk bakıma girecek inşallah. Şimdiye kadar tüketim hep aynı. Adana şehir içinde klima kapalı 6.0-6.1 klima açık 6.3-6.4, şehir dışında klima açık 2 kişi ve hafif yüklü 5.3 klima kapalı 5.1. Motorun performansı da 10binden sonra farkedilir düzeyde daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: yeninesilogretmen

Benimki 11600de. 1 ay içinde 1 senesi doluyor. 2-3 haftaya da ilk bakıma girecek inşallah. Şimdiye kadar tüketim hep aynı. Adana şehir içinde klima kapalı 6.0-6.1 klima açık 6.3-6.4, şehir dışında klima açık 2 kişi ve hafif yüklü 5.3 klima kapalı 5.1. Motorun performansı da 10binden sonra farkedilir düzeyde daha iyi.

Hocam benim araçta 1,5 ay sonra 1. Senesini dolduruyor yakın zamanda almışız
    Araba 2600 de ama performansı tatmin etmemeye başladı acaba devirli kullanarak motoru açmamızmı lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: msendogan33

Merhaba arkadaşlar ,birşey soracağım,

Aracım 1.2 elite blue benzinli,geçtiğimiz günlerde aracı fulledim ve hemen sıfırladım kilometreyi.Benzin sayacından ilk diş düştüğü anda baktığımda 150 km yol yaptığımı gördüm.Acaba bu ortalama herkeste aynı mıdır ? İlk diş düşene kadar 150 km yol yaptım.Ortalama da zaten full depoyla 650-700 km yol yapıyor şehir içinde.Aracı tamamen bu 150 km boyunca şehir içi kullandım.Şehir dışı yok ve start stop devamlı açıktı.

Bu arada ortalama yakıt tüketimi 6,2 lt /100 km.

Hemşerim Merhaba Benim araçta aynı şehir içi 1 depo ile 650-700 km arası yakıyor
    2015 1,2 stlye+ kaşmir kahve du değeler bence iyi benzinli konforlu bir araç için.
    Evet araba onu hissettirir bazen devir ister. Tabi bunlar yol ve kullanım şartlarına da göre değişir. Ben genelde bagajsız tek başımayım. Rodajda da 2000-4000 devir arası kullanmak iyi. Bir de uzun yol gitmek gelmek biraz daha açıyor motoru. Ben 2 kez uzun şehir dışı yaptım. Toplamda 2000 km civarı. Sizin km henüz düşük, zamanla daha iyi olur diye düşünüyorum.

Hocam bu düşüş aniden olmadı şöyle 6-7 bin civarındayken 8.5 tan 7.5 a düşmüştü dahada düşmez diye düşğnmüştüm çünkü şehir çok küçük sürekli dur kalk yapıyorum ortalama hızdanda bellidir zaten en son 2 gün önce deniyeyim dedim bu sonuçlar çıktı.bu arada ben arabayı normal kullanıyorum zorlamadan sakince ve hep 2000-2500 devir civarı vites değiştiriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DRGULEN

Hocam bu düşüş aniden olmadı şöyle 6-7 bin civarındayken 8.5 tan 7.5 a düşmüştü dahada düşmez diye düşğnmüştüm çünkü şehir çok küçük sürekli dur kalk yapıyorum ortalama hızdanda bellidir zaten en son 2 gün önce deniyeyim dedim bu sonuçlar çıktı.bu arada ben arabayı normal kullanıyorum zorlamadan sakince ve hep 2000-2500 devir civarı vites değiştiriyorum.

O zaman bekliyecez sağolun düşüyorsa iyi kullanım şeklimiz aynı ort hız 26 bendede

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.