Şimdi Ara

[DH] V O L V O for L I F E (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.307
Cevap
40
Favori
903.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: krm11

arkadaşlar bende forma katıldım 2000 s40 1,6 ım war.sizlere sorun war öncelikle orjinal cd çalar nerden bulabılırım? eagel eye farlardan bende yapmak istiyorum nerde yaptıra bıllırım ayrıca volvaya ne gibi bi eklemeyle daha spor görunuş sağlanır cvplarsanız sevinirim.

hayirli olsun arkadasim. kazasiz belasiz gunler dilerim. cd calari ozel servislerden arastirmani oneririm. bazen ellerinde pert arabalardan cikma cd calarlar olabiliyor. yetkili servise gidip 0 almak istersen "oha" diye bir tepki verebilirsin verdikleri fiyati duyunca. :)

angel-eagle eye konusunda ise bu isi ya kendin yapacaksin, ya da kesenin agzini acip birilerine yaptiracaksin. suan Turkiye'de angle li sanirim 2 tane s40 var, biri benim. biraz ugrastiriyor. 22.sayfada nasil yaptigima dair bir sema, ve parcalari aldigim yerin adresi bulunmakta. daha detayli bilgi istersen bana tekrar sorabilirsin.

spor gorunus icin bircok secenegin var... mesela far iclerini siyaha boyayabilirsin,angel takabilirsin,tamponlara fiber yapilabilir,marspiyeller genisletilebilir,yanlardaki siyah citalar-marspiyeller-tamponlar komple govde rengine boyanabilir, daha buyuk egzos ucu takilabilir, 17 jant takilabilir,cam filmi cekilebilir, on izgara degisebilir veya cevresindeki nikelaj bolge haric diger yerleri siyaha boyanabilir,xenon takilabilir,fren kaliperleri ve motor kapaklari boyanabilir, spoyler takilabilir..... daha bircok uygulama mumkum:)

• cevapladığın için sağol eagle ayı olayını okudum ama snrm ben berceremem onu cd çalara çozum buldum i-pod onun yanında akıllı kaser weriyolar we teyıpden i-pod unu kumanda edebiliyosun buarada araban da baya hoş olmuş kazansız belasız kullanırsın işallah
  • sagol. hepimize kazasiz belasiz ve cezasiz surusler:)
  • Merhaba arkadaşlar sizlere bir kaç sorum olacak.

Yeni araba almayı düşünüyorum sanırım S40 1.6 D alacağım :) volvonun sitesinde fiyat olarak 58.000 diyor 1.6 D e acaba bu araçta donanım olarak neler var? Baz donanımmı yoksa full mu? Forumda bazı topiclerde 1.6D performans olarak çok iyi değil, yeterli diyorlar acaba performansı kötümü ? Birde bu 58.000 olan araçta Xenon farlar standartmı? Dynamic pack fiyat olarak ne kadar?
  • http://volvocars.com.tr/models/s40/S40+kampanya.htm

ben olsam bunu alirdim... 24.290 €... hem daha ucuz. yakit da cok asiri farketmez.:)
  • Ya dizel olsun istiyorum birde o araç baz donanımlı sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: SuPeRBoY911
    Merhaba arkadaşlar sizlere bir kaç sorum olacak.
    Yeni araba almayı düşünüyorum sanırım S40 1.6 D alacağım :) volvonun sitesinde fiyat olarak 58.000 diyor 1.6 D e acaba bu araçta donanım olarak neler var? Baz donanımmı yoksa full mu? Forumda bazı topiclerde 1.6D performans olarak çok iyi değil, yeterli diyorlar acaba performansı kötümü ? Birde bu 58.000 olan araçta Xenon farlar standartmı? Dynamic pack fiyat olarak ne kadar?

Performans kötü mü? Hem evet, hem hayır. Ne kadar performans aradığınıza bağlı. Araç ağırlıktan ötürü, motor aynı olmasına rağmen, Focus kadar performans sunamıyor. O nedenle sizin buradaki tercihiniz biraz daha performanslı olduğu için Focus mu, çok daha kaliteli olduğu için S40 mı şeklinde.

• Yok tercihim S40 :) herhalde 1.4 cordobadan daha iyi kaçar..!
  • Bgün C30 test ettim araç güzel 24500 euro gibi fiyat cıktı bence gayet iyi 1.6D
  •  [DH]   V O L V O    for   L I F E

Benim yaptım çalışma inşallah benim'de c30 olacak çalışmalarım devam edecek

[DH]   V O L V O    for   L I F E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ey11 -- 14 Mayıs 2007; 13:12:59 >

• Ey11 gerçekten çok güzel bir banner hazırlamışsın.. VOLVO'yu yazıtipi olarak mı buldun yoksa biryerden uyarladın mı, bilgi verebilirsen çok sevinirim.. Aramıza yeni gelen arkadaşlara teker teker çok selam..
  • Arkadaslar ben de 16D var ve hızlanma konusunda ford'a da bindim volvom var(s 40 1.6D)Gayet guzel kaıcyor for ile arasında taş catlasın 0.5sn vardır ki o da pek onemli deil surrerken kesınlıkle hıssetmıyorsunuz.FOrd uretmıs uretmemıs,ki fordla ortak calısıyorlar,super bır ford'a da esittir,super bir araba ya,her seyıyle ..Kesinlikle de performansı da iyi.Kalite mukemmel.BEnce bir binin bakın derim.
  • bende 1.6 dizel var
    koltuk gıcırtısı ve düzelmeyen debriyaj bozukluğu 1.yılına girdi.
    bi daha kesinlikle böyle bir araba tercih etmem
  • Arkadaşlar;

Benim de debriyaj ve koltuk gıcırdıyordu.

Debriyajı garantiden servis halletti.

Koltuk eklem yerine Wd-40 sprey sıktım o sorun da kalmadı.

2 yılı geçti, sorunsuz biniyorum. Geçen ay bakımını da yaptırdım.

Düz yolda 195-200 km/h hıza ulaşıyor, ara hızlanmaları iyi. Hızlı kalkış yapacağım zaman DSTC'yi kapatıyorum, daha seri oluyor. Az yakıyor....

İçi de kaliteli. Parke taşlı yollarda kullanıyorum, tıkırtı vs. çok az.

2-3 yıl binip satacaksanız Volvo'ya verilen para biraz fazla. Zararı yüksek oluyor. O yüzden 2. el modelleri daha avantajlı.

Ama ben 5-6 yıl en az binerim diyorsanız akla yatkın.

Bazen seri üretimde şanssız modeller oluyor. Arızası çok oluyor.

Bu seferki arabada benim şansım iyiydi. Umarım herkes için öyle olur.
  • konudan biraz uzağım kusura bakmayın ama çok mutluyum
    citroen c3'ümü sattım ve dün itibariyle 2006 Volvo s40 1.6D aldım. ve araba bu dedim doğrusu. hele insanın kendi arabası olunca daha da ayrı geliyor. işte tek sorunu bi hayli düzenli kullanmama rağmen şehir içinde 7 litre civarında tüketim yapıyor olması, belki alışamadıımdandır ama ilerisi olabileceğinide sanmıyorum hele günde 220-250 km yapan biri olarak tüketim benim için önemliydi. ama olsun arabamı seviyorum, aranıza bende katıldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: WaRToX

Ey11 gerçekten çok güzel bir banner hazırlamışsın.. VOLVO'yu yazıtipi olarak mı buldun yoksa biryerden uyarladın mı, bilgi verebilirsen çok sevinirim.. Aramıza yeni gelen arkadaşlara teker teker çok selam..

Biryerden uyarladım biraz değiştirdimm
  • quote:

Orjinalden alıntı: topgear

Arkadaşlar;

Düz yolda 195-200 km/h hıza ulaşıyor, ara hızlanmaları iyi. Hızlı kalkış yapacağım zaman DSTC'yi kapatıyorum, daha seri oluyor. Az yakıyor....

2-3 yıl binip satacaksanız Volvo'ya verilen para biraz fazla. Zararı yüksek oluyor. O yüzden 2. el modelleri daha avantajlı.

Debrijay için bende servise başvurdum fakat sorun tekrar başladı. 1990 model şahinlerin bile debriyajı böyle sıkıntı vermiyor "gacur gucur "resmen ve beni arabadan soğuttu. hele koltuklardan çıkans esi duymalısınız. Tam bir fiyasko. Tabi ki mükemmel özellikleri var fakat bu durumlar arabaya karşı olan ilgimi çok azalttı. Alacak olan arkadaşlara ben kesinlikle tavsiye etmiyorum. O kadar.

• quote:

Orjinalden alıntı: kralkral

quote:

Orjinalden alıntı: topgear

Arkadaşlar;

Debrijay için bende servise başvurdum fakat sorun tekrar başladı. 1990 model şahinlerin bile debriyajı böyle sıkıntı vermiyor "gacur gucur "resmen ve beni arabadan soğuttu. hele koltuklardan çıkans esi duymalısınız. Tam bir fiyasko. Tabi ki mükemmel özellikleri var fakat bu durumlar arabaya karşı olan ilgimi çok azalttı. Alacak olan arkadaşlara ben kesinlikle tavsiye etmiyorum. O kadar.

Dostum ben ilk defa senden böyle bi sorun duyuyorum fabrika hatası olabilir çünkü seri üretilen bi araç bu tabi senin görüsün bu haklısın

• bu konuda araştırma falan mı yapıyorsun bilmiyorum ama ben biçok kişiden aynı sorunları dinledim hatta servisten de bu tür sorunların sıkça geldiğini belirttiler. Neyse
  • Arkadaşlar bırakın S serisini :) sizi V70 e davet ediyorum. Çıt yok uçak konforuna sahip :)
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.