Şimdi Ara

DH ULTİMA ONLİNE @119 Kişi Olduk Herkesi Bekleriz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
1
Favori
27.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Smirdon

quote:

Orjinalden alıntı: einhander

12 kısı olmus anca
    benı bu cok uzuyor zamanında uo dan baska onlıne oyun oynanmazdı sımdı yuzune bakılmıyor

Dogru soze ne denirki...

Evet aslında kimse yüzüne bile bakmıyor çünkü yeni nesil çok kolaycı.Bunun belli başlı bir kaç sebebi var:
    1. Uo tamamiyle takım oyununa bağlıdır.Takımınız yoksa ancak bard karakterle ortalıkta dolanırsınız.
    2. Uo tam bir klavye fare ve göz kombinasyonu gerektirir.Günümüz oyuncularının çoğu 123'e basmayı tercih ediyor.
    3.Fazlasıyla detaycı bir oyun.(Ben bi fire resist için 4 barbed kit bitirdiğimi hatırlarım.)
    4.Boder kasma sorunu var(Gerçi ph 100ken bu sorun değil ama 0ken büyük sorundu)
    5.Şuanda eğilimi olan playerların bu oyunu öğrenebileceği doğru düzgün kafeler yok.(Yani bi insan evde bu oyunu öğrenene kadar kafayı yer herhalde.)

• quote:

Orjinalden alıntı: Dave Blake

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: einhander

12 kısı olmus anca
    benı bu cok uzuyor zamanında uo dan baska onlıne oyun oynanmazdı sımdı yuzune bakılmıyor

Dogru soze ne denirki...

Evet aslında kimse yüzüne bile bakmıyor çünkü yeni nesil çok kolaycı.Bunun belli başlı bir kaç sebebi var:
    1. Uo tamamiyle takım oyununa bağlıdır.Takımınız yoksa ancak bard karakterle ortalıkta dolanırsınız.
    2. Uo tam bir klavye fare ve göz kombinasyonu gerektirir.Günümüz oyuncularının çoğu 123'e basmayı tercih ediyor.
    3.Fazlasıyla detaycı bir oyun.(Ben bi fire resist için 4 barbed kit bitirdiğimi hatırlarım.)
    4.Boder kasma sorunu var(Gerçi ph 100ken bu sorun değil ama 0ken büyük sorundu)
    5.Şuanda eğilimi olan playerların bu oyunu öğrenebileceği doğru düzgün kafeler yok.(Yani bi insan evde bu oyunu öğrenene kadar kafayı yer herhalde.)

Ben yedim.Yaklasık 1 senede orendim ultimayı tek başıma .Kimse yardım etmedi.Herşeyini tamamiyle orenmek yaklasık 1 yıl aldı.App zamanımda runuo da avalonda ilk başladımda 2 tane adam acardım.Biri mageydi biri warior.Wariorun canı bitiğinde mage le greater heal basardım tabi o zaman healing diye birşey bilmiyoruz.

• ss hani ben
  • Evet dün level dergisini okurken ilginc bir rakkam gordüm.Ultima cıktığı sene 160,000 oyuncuya ulasmış.Tabi o zamanki internet fiyatları malum cok pahalıydı ki 160.000 bile büyük bir başarı.Ttnet ilk cıktığında 1,400 ytl gibi bir fiyatla başlamış siz düsünün...Tabi sonra ultimayı andıran fakat daha yenilikci ragnerok cıktı sırasıyla knight ve wow cıktı ve bütün oyuncularımız dagıldı.

edit kısmı: Bu sayı sadece orjinal serverlar için geçerli birde pirivate serverları düsünün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smirdon -- 12 Şubat 2007; 18:56:32 >
  • quote:

Evet dün level dergisini okurken ilginc bir rakkam gordüm.Ultima cıktığı sene 160,000 oyuncuya ulasmış.Tabi o zamanki internet fiyatları malum cok pahalıydı ki 160.000 bile büyük bir başarı.Ttnet ilk cıktığında 1,400 ytl gibi bir fiyatla başlamış siz düsünün...Tabi sonra ultimayı andıran fakat daha yenilikci ragnerok cıktı sırasıyla knight ve wow cıktı ve bütün oyuncularımız dagıldı.

Peki sence bu iyi olmadımı çok iyi oldu bence.Tabi ilk çıktığı yıllarda değil ama 2001 gibi biz bi uo cafesine gitmiştik yani hakkatten oynamasını bilmeyen okadar çok insan vardıki gerçi hala varlar ve oyunun tadını ve rp anlayışını bozuyorlar.Yani sonuç olarak aslında uonun şu anki (Türkiyeİçin) player sayısı oldukça iyi...
  • ULTIMA ONLINE NI NERDEN INDIRCEM WE NERDEN KAYIT OLCAM TAM BIRE LINK WERIN LUTFENN

www.endless-online.com

SUPER BIR OYUN

• Ben de varım. Ben de bekarım.
  • Beyler Uo Severlerinin Burada Olması Cok Güzel Sphere Uo Hakkında Her Soruya Cevap Verebilirim Tabi Sorarsanız

Bir Kaç İmza Daha Hazırlıyacagım Hangisini Seçerseniz O Kullanılıcak Forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overmedia -- 14 Şubat 2007; 12:59:54 >
  • Bn DENEMEXD Değiştirirseniz sevinirim =)
  • beni de al uo hastasıyım
  • Beyler Gerçekten Uo Bir Hastalıktır Bir Çoğunuz Deyil Diyiceksiniz Benim Gordugum Seyleri Gorseniz Veba Gibi Yayılan Hastalık Olacagını Anlardınız
  • slm benide eklermisiniz beyler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Overmedia

Beyler Gerçekten Uo Bir Hastalıktır Bir Çoğunuz Deyil Diyiceksiniz Benim Gordugum Seyleri Gorseniz Veba Gibi Yayılan Hastalık Olacagını Anlardınız

keske veba olsada ölüp kurtulsak

bu arada ultimayı pvp icin oynuyanlar hic bir zaman gercek keyfini bilemiyecektir

Forever RP!
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Kanımca PvP Serverleri İsine Gelmeyenlerin Serveridir Genellikle Emek Harcanan Karakter Daha Onemli Ve Kastıgı İtemler Canı Pahasına Korur
  • benide eklerseniz sevinirim...
  • OoOoOoOo bu topic aşağılara kaymış dayanamam
  • quote:

Kanımca PvP Serverleri İsine Gelmeyenlerin Serveridir Genellikle Emek Harcanan Karakter Daha Onemli Ve Kastıgı İtemler Canı Pahasına Korur

Aslında tam olarak öyle değil pvp serverları daha eğlence ağırlıklı oluyor.Kasmaya gelince artık normal serverlarda bir tame charı bile 2satte kasıyoruz yani pvp serverlarından tek farkı itemmi kağıtlardan veya hazır değilde biraz uğraşla çıkarıyoruz....
  • ee adamı öldürüyorsun sonra? adamı zarara uğratmanın verdiği sevinç yok :)
  • quote:

Kanımca PvP Serverleri İsine Gelmeyenlerin Serveridir Genellikle Emek Harcanan Karakter Daha Onemli Ve Kastıgı İtemler Canı Pahasına Korur

aslında PvP serverları işine gelmeyenlerin oynadığı server değil çoğunlukla eskiden adam gibi serverda oynayıp sonrada o serverın çivisi çıkınca onlarda çareyi PvP serverlarında avunmakta buluyorlar... Aslında adam gibi server bulabilseler PvP serverlarına girmezler şahsen bende bir ara girdim oynadım ama gerçekten zevkli değil bir bakıma sana katılıyorum çünkü kendi emeğin yok oyunda hazır şeylere konuveriyorsun hemen...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.