Şimdi Ara

DH Tenisçiler Klubü - Toplanıyoruz (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.441
Cevap
33
Favori
79.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar birşey sormak istiyorum...bi raket aldım babolatın ama kordajı yok..şimdi kordaj alıcam ama alacağım kordajda kulüp oyuncuları ve profesyoneller içindir diye not düşülmüş..bunun kullanım acısından henüz başlangıç seviyeleri için bir sakıcası var mı? alacağım kordaj babolat pro hurricane tour...
  • nasil baslanir bu spor a ? istanbul dayim. google da biraz arama yaptim ama pek birsey bulamadim .
    h
  • Roland Garros'u takip eden var mı? Youtube'da şu monfils'in uçarak aldığı sayıyı bulamıyorum deli olucam süper sayıydı ya birde goffin'in röpörtajını kesti ntv spor maçtan sonra acaba ne dedi ropörtajda (federer maçından sonra) izleyen oldu mu yada youtubeda bulabilen (ben buldumda nece olduğu belli değil )

@RecycleBin

Ders alarak başlaman lazım zaten ders alacağın yerin kortu olur bir klube üye olabilirsin yada bir belediyeye bir kursa yada özel ders alabilirsin ders dışında kıyafetleri var normal spor kıyafetleriylede oynayabilirsin ayakkabı aynı şekilde raket alıcan başlayacan he en büyük problem rakip bulmak o yüzden bir kaç arkadaşını kafala beraber başlayın

@elkun

Hocam bir fikrim yok ama kordajın prof. acemiler için neden kötü olsunki belki çok serttir felan ama bilmiyorum yani bir sorun olmaz heralde
  • dostum beni de yazar mısın?çok oynamadım ama çok sever ve turnuvaları falan takip ederim.zaman ayarlarsam başlayacağım.istanbuldayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz beni de tenisi çok seviyorum 2-3 yıldır özellikle büyük maçları kaçırmam.Hiç oynamadım ama öğrenmek istediğim sporlardan biri İzmir'de nerde öğrenilirki?
  • Ulan şu koskoca istanbulda gidebileceğim bir yer olsa kurs araştırdım bulamadım bir türlü. Hevesim kaçtı yemin ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Ulan şu koskoca istanbulda gidebileceğim bir yer olsa kurs araştırdım bulamadım bir türlü. Hevesim kaçtı yemin ederim..

Bildiğim kadarıyla Anadolu yakasında Dudullu'da ki tesiste kurs imkanı var.

up: Roland garros finali kaldığı yerden devam ediyor.
    Final olarak güzel bir maçtı Djokovic in serviste iki basit hatasıyla Nadal'a puanı verdi oyun Tie break'e uzamadan bitti.
    edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasheot -- 12 Haziran 2012; 7:41:22 >
  • Beni de yazabilir misiniz lütfen ? 6 aydır oynuyorum , izmitteyim . Bayağı geliştirdim fakat yaş 18 e geliyor veteran kaldık
  • hocam tenise yeni başladım kayseriden benide ekleyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahago

Monfilsi bende aramadayım ama bulamadım şimdilik şunla idare et =)) http://www.youtube.com/watch?v=31AdcOEV5RM 3.05 ten itibaren bence hepsini izlede orası ayrı
  • Arkadaşlar bende tenis oyunuyorum benide ekleyin lütfen...Yanlız ben istanbul avrupa yakasında bakırköy civarı ders alabileceğim hoca arıyorum varsa bildiğiniz paylaşırsanız sevinirim
  • Bana 100-150 Tl'lik bi raket önerin yahu.
  • Arkadaslar dun raketim elime ulasti ve ilk defa tenis oynadim (alistirma sadece) hakikatende cok zor bir oyunmus fakat dediginiz kadar zevkli, insanin oynadikca oynayasi geliyor. Raketim head mx ice tour 120 tl, raket iyi fakat grip kismi beyazdi ve dun kahverengi oldu. Bu arada wilson starter top kullaniyorum normal toptan daha yumusak ve daha buyuk, bana baska top onerebilirmisiniz?

• Birde titresim onleyici olarak dunlop roland garros aldim nereye takilacak tam olarak? Su anda mobildeyim o yuzden resim ekleyemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bughug

Bana 100-150 Tl'lik bi raket önerin yahu.

Ben head mx ice tour kullaniyorum tavsiye ederim, mavi sevmezsen aynisinin siyahi var o da mx fire tour. Ayni fiyata yine head nano tour modelleri var onlarada bakabilirsin, kafa olculeri ve agirliklari ayni hepsinin

• arkadaşımın birisi ingilterede birisi amerikada 3ümüzde yeni raket almanın peşindeyiz almaya karar verirsek kendi raketlerimizi satıcaz başlangıç için çok ideal raketler çok memnunuz kordajı bile daha uzun süre gider gibime geliyo ilgilenen olur mu

@EXCALIBUR
    hocam bu arada arkadaşlarımın yurt dışına çıkması sebebiyle bahçeşehire katılmadım bakırköyede katılamayacağım sonrada babam yanına alacak beni bakalım ne yapıcam bir tanesine en azından kesin katılmak istiyorum bu arada sen nerede oturuyordun yazın oynayalım tenis

@bughug

wilson'un 160tl ye kırmızı çok güzel bir raketi vardı ama modelini bilmiyorum

@coolsten

hocam en altın bir yada iki sıra üstüne tam ortaya takılacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahago -- 15 Haziran 2012; 23:53:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat4444

Arkadaşlar bende tenis oyunuyorum benide ekleyin lütfen...Yanlız ben istanbul avrupa yakasında bakırköy civarı ders alabileceğim hoca arıyorum varsa bildiğiniz paylaşırsanız sevinirim

Bende bakırköyde oturuyorum bakırköyde oynanmadık kort bırakmadım hatta ataköy atavak ta 5 ay kadar ders aldık ama ataköyü hiç mi hiç tavsiye etmiyorum çok ilgisizler ve kortlarda güzel değil size marmara forumun arkasında olan osmaniye tenis klübünü öneriyorum kesinlikle ilgi alaka süper 3 arkadaşımla beraber grup derslerine yazılıcaz aylık 170 tl haftada 2 saat ders oluyormuş

@tahago

hocam ben bakorköydeyim , istediğin zaman oynıyabiliriz yaz okulum olucak ama sorun değil

dip not: bahçeşehirde bir üst tura yükselmiş bulunmaktayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsten

Birde titresim onleyici olarak dunlop roland garros aldim nereye takilacak tam olarak? Su anda mobildeyim o yuzden resim ekleyemiyorum

kimisi yuvarlak kimisi kare kimisi dikdörtgen farketmiyor :) bazı extrem durumlar var tabi ama %99 böyle
    Adım 1
     DH Tenisçiler Klubü - Toplanıyoruz

Adım 2

Adım 3

Adım 4
  • Arkadaşlar bu raket nasıldır, almayı düşünüyorum da.

http://www.tenisshop.com/v1.0/?Sayfa=Detay&MainKat=6&KatId=7&UrunId=1570

veya bu;

http://www.tenisshop.com/v1.0/?Sayfa=Detay&MainKat=6&KatId=7&UrunId=1569

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feed your head -- 17 Haziran 2012; 23:25:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bughug

Arkadaşlar bu raket nasıldır, almayı düşünüyorum da.

http://www.tenisshop.com/v1.0/?Sayfa=Detay&MainKat=6&KatId=7&UrunId=1570

veya bu;

http://www.tenisshop.com/v1.0/?Sayfa=Detay&MainKat=6&KatId=7&UrunId=1569

hocam sen 4 yıldır oynuyormuşsun bu raketler seni nasıl kessin bende bile bundan daha iyisi var kesmiyor beni

--

Arkadaşlar Yarın yada Çarşamba günü (Ayın 19u yada 20si) Anadolu yakasına tenis oynayacak adam aranıyor var mı oynamak isteyen

Not: 1 yıldır oynuyorum çok iyi oynamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.