Şimdi Ara

:::DH TEMPRA TeAm::: (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.262
Cevap
24
Favori
608.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Bir Tempra Hastası Olarak Bende Burdayım :D Bu da benim Tempram 93 Model sxak ..... beyaz meleğim Benim o :s nasıl ....
     :::DH TEMPRA TeAm:::
  • Tempra sevenler hepinize merhaba
    Tempra bakıyorum ben de . 8- 8 buçuk civarı bi bütçe var sxa ya da sxak bulabilirmiyim , kaç model bulabilirim ?
    bi ihtimal de hiç bulaşmamak

bi örnek koyayım yakın diye. İş yaparmı mesela bu
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-klimali-orjinal-tempra-sxak-145330714/detay

bu da hoşuma gitti ama fiyatı fazla ucuz gibi sanki
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-1997-model-fiat-tempra-2-0-ie-16-v-cat-motor-hatasiz-full-full-146619993/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesbeyter -- 11 Aralık 2013; 17:01:53 >

• enesbeyter kullanıcısına yanıt
    selam dostum ilk koydugun link güzel ama sakın ikinci bulaşayım deme çok üzülürsün ucuz olması da burdan kendini belli ediyor 2,0 motor tempra çok sıkıntılı motor da çok sorun yaratıyor o yuzden de tutulmuyor alacaksan dedigim gibi ...
  • Ben de sizin gibi düşünüyordum hocam vitrin ilanı olunca gözüme çarptı 2.0 en fülü de olunca bakayım dedim değinizi gibi uzak duralım o zaman.
    1.6 lara bakınmaya devam o halde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesbeyter -- 13 Aralık 2013; 15:05:22 >
  • acele etmeyip 1.6 almanızı tavsiye ederim.temiz olması şartıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: husammadrid

acele etmeyip 1.6 almanızı tavsiye ederim.temiz olması şartıyla

Temizden kastiniz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • robotica R kullanıcısına yanıt
    iç dizayn(göğüslük-döşeme-kapılar vs)
    motoru,yürürü..bir tempra kullanıcısı olarak şunu söylemek isterimki tempra gerçekten nazik ve keyifli bir araç,ama hor kullanılmış bi tempra kadarda nefret verici başka bişi yoktur. insanı değil arabadan, hayattan soğutur
    işte bu yüzden tempra alacaksan mutlaka ama mutlaka heryerine baktır. motor-alttakım-çalışma sistemleri-kapılar-vites geçişleri hassasdır oralar-fren-elektrik aksamı-sogutma sistemi-lpg sistemi...yani kısacası temizse al derim. çünkü bu paralara bu özellikte araç bulmanız imkansız. klimalı,dört cam oto. - vs. bu piyasalardaki başka araçları alırsanız binemezsiniz bile.en azından tempra yürür gider. ve dijitaldende korkma. hiçbişi olmuyor.
    inşallah iyi bir araç alırsın. iyi günler...

• quote:

Orijinalden alıntı: husammadrid

iç dizayn(göğüslük-döşeme-kapılar vs)
    motoru,yürürü..bir tempra kullanıcısı olarak şunu söylemek isterimki tempra gerçekten nazik ve keyifli bir araç,ama hor kullanılmış bi tempra kadarda nefret verici başka bişi yoktur. insanı değil arabadan, hayattan soğutur
    işte bu yüzden tempra alacaksan mutlaka ama mutlaka heryerine baktır. motor-alttakım-çalışma sistemleri-kapılar-vites geçişleri hassasdır oralar-fren-elektrik aksamı-sogutma sistemi-lpg sistemi...yani kısacası temizse al derim. çünkü bu paralara bu özellikte araç bulmanız imkansız. klimalı,dört cam oto. - vs. bu piyasalardaki başka araçları alırsanız binemezsiniz bile.en azından tempra yürür gider. ve dijitaldende korkma. hiçbişi olmuyor.
    inşallah iyi bir araç alırsın. iyi günler...

1.5 senedir kullaniyorum memnunum. Motoru cok iyi nazar degmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tempracılar napıyosunuz öldünüz mü
  • Tempra ve tipolarda sık karşılaşılan arızalara uygun fiyata çözüm üretiyoruz.
    Nedir Bunlar?
    1-Göstergedeki gündüz görme zorluğu
    2-Kapı açık ikaz lambaları kendiliğinden kızarma
    3-Hararet ve Benzin ikaz göstergeleri veya hız ve devir göstergesi yanlış gösterme
    4-Power ışığı arızaları
    5-Aracınız lpg de çok yakıyor benzinde düzgün çalışmıyorsa
    6-Aracınızda tekmeler ve düzensiz çalışmalar
    7-Otomatik cam ve ayna arızaları
    8-Dijital Klima ve Analog klima gösterge arızaları ve genel arızaları
    9-Taban ve tavan döşeme değiştirme yenileme işlemleri
    10-Far temizlik ve pasta cila işleri
    ve daha nice arıza ve sorunlar tarafımızca servislerden ve tamirhanelerden çok daha ucuza ve garantili olarak bilgi ve tecrübelerimizle garantili onarılmaktadır. Zaman problemi olan müşterilerimizin Pazar günleri İstanbul ve Kocaeli civarlarında olmak koşulu ile ayağına servis hizmetimiz vardır.

Liberta Elektronik
    0533 489 01 19 Resul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZoomStar -- 23 Aralık 2013; 18:09:55 >

• Selamun Ayleküm Arkadaşlar Benim 1996 Tempra SX AK var Orijinal Genius Alarm İle Kullanıyorum ve Aracı Alalı 2 Ay Oldu Hiç Sıkıntı Çıkarmıyordu Ama Yaklaşık 4 Saat Önce Markete Gittim Geldim Park Ettim Kitleyip Eve Çıktım Sonra Kendi Kendine Ötmeye Başladı Dedim Kapımı Kapanmadı Ne İndim Kaput Aralıktı Neyse Kapututda Kapattım Yine Ötmeye Başladı Bu Sefer Acaip Bişey Kapılar Normal Kitleniyo Felan Ama Siren Sürekli Ötüyo En Sonunda Kutup Başını Söktüm Kısık Sesle Yine Öttü Alarm Beynindemi Sıkıntı Diye Beynin Sigortasını Değiştirip KAbloları Kontrol Ettim Sıkıntı Yok. Sonra Akşam Akşam Üsenmeden Tekeri Söküp Sireni Yerinden Aldım Daha Sonra Kutup Başını Bağladım,Sireni Taktım Ötmedi Kilidi Açtım Ötmeye Başladı Kitledim Yine Öttü. Fiat Birlik Otoyu Aradım Pazartesi Getirin Sisteme Bağlayıp Bakalım Dediler. Bende Sireni Söktüm Şimdi Herşey Normal Sıkıntı Yok. Tabi Bu Arada Teybide Yakmışım :)
     :::DH TEMPRA TeAm::: :::DH TEMPRA TeAm:::

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanglşt

Selamun Ayleküm Arkadaşlar Benim 1996 Tempra SX AK var Orijinal Genius Alarm İle Kullanıyorum ve Aracı Alalı 2 Ay Oldu Hiç Sıkıntı Çıkarmıyordu Ama Yaklaşık 4 Saat Önce Markete Gittim Geldim Park Ettim Kitleyip Eve Çıktım Sonra Kendi Kendine Ötmeye Başladı Dedim Kapımı Kapanmadı Ne İndim Kaput Aralıktı Neyse Kapututda Kapattım Yine Ötmeye Başladı Bu Sefer Acaip Bişey Kapılar Normal Kitleniyo Felan Ama Siren Sürekli Ötüyo En Sonunda Kutup Başını Söktüm Kısık Sesle Yine Öttü Alarm Beynindemi Sıkıntı Diye Beynin Sigortasını Değiştirip KAbloları Kontrol Ettim Sıkıntı Yok. Sonra Akşam Akşam Üsenmeden Tekeri Söküp Sireni Yerinden Aldım Daha Sonra Kutup Başını Bağladım,Sireni Taktım Ötmedi Kilidi Açtım Ötmeye Başladı Kitledim Yine Öttü. Fiat Birlik Otoyu Aradım Pazartesi Getirin Sisteme Bağlayıp Bakalım Dediler. Bende Sireni Söktüm Şimdi Herşey Normal Sıkıntı Yok. Tabi Bu Arada Teybide Yakmışım :)

Geçmiş olsun dostum bi gidip baktırmakta fayda var fiat a

• quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

quote:

Selamun Ayleküm Arkadaşlar Benim 1996 Tempra SX AK var Orijinal Genius Alarm İle Kullanıyorum ve Aracı Alalı 2 Ay Oldu Hiç Sıkıntı Çıkarmıyordu Ama Yaklaşık 4 Saat Önce Markete Gittim Geldim Park Ettim Kitleyip Eve Çıktım Sonra Kendi Kendine Ötmeye Başladı Dedim Kapımı Kapanmadı Ne İndim Kaput Aralıktı Neyse Kapututda Kapattım Yine Ötmeye Başladı Bu Sefer Acaip Bişey Kapılar Normal Kitleniyo Felan Ama Siren Sürekli Ötüyo En Sonunda Kutup Başını Söktüm Kısık Sesle Yine Öttü Alarm Beynindemi Sıkıntı Diye Beynin Sigortasını Değiştirip KAbloları Kontrol Ettim Sıkıntı Yok. Sonra Akşam Akşam Üsenmeden Tekeri Söküp Sireni Yerinden Aldım Daha Sonra Kutup Başını Bağladım,Sireni Taktım Ötmedi Kilidi Açtım Ötmeye Başladı Kitledim Yine Öttü. Fiat Birlik Otoyu Aradım Pazartesi Getirin Sisteme Bağlayıp Bakalım Dediler. Bende Sireni Söktüm Şimdi Herşey Normal Sıkıntı Yok. Tabi Bu Arada Teybide Yakmışım :)

bende öyle düşünüyorum pazartesi ama bu sorun bu gün balataları değiştirdikten sonra oldu bide disklerin oraya giden bi kablo var unucda dişi ve erkek soket var fakat diskten sokete giden bi kablo yok sizdede var mı böyle bir durum

• quote:

quote:

quote:

bende öyle düşünüyorum pazartesi ama bu sorun bu gün balataları değiştirdikten sonra oldu bide disklerin oraya giden bi kablo var unucda dişi ve erkek soket var fakat diskten sokete giden bi kablo yok sizdede var mı böyle bir durum

o kablo fren balatalarının bitip bitmediğini göstergelerde gösteren kablo onla ilgisi olacağını sanmıyorum

• Sirenin Soketine Çamurluktan Aldım Dışarı Çıkardım Sireni Bağladım. Hiç Sıkıntısız Çalıştı Çamurluk İçindeki Ayağını Söküp Kaputun Altında Bi Yere Monte Edicem Sürekli Teker Sökmeyelim Bİ Sorun Olduğunda Bide Cam Kaldırma Modülü Çalışmıyor Onu Nerede Bulabilirim.
  • orhanglşt O kullanıcısına yanıt
    direksiyonun altındaki plastik kutu var onu aç orda siyah bir kutu üstünde turuncu bi yazı yazıyor orası dostum
  • quote:

direksiyonun altındaki plastik kutu var onu aç orda siyah bir kutu üstünde turuncu bi yazı yazıyor orası dostum

eyvallah eve gidince bi kontrol edim o teybi söktüğümde arka tarafta soketler var boşta onların resminide atarım ne olduğunu bilmiyorum
  • evet gençler bugün kayıp olan kitapçığımı işyerinde yüksek kaliteli baskıda bastırdım ve kitap haline getirsin sağolsun baskı merkezindeki arkadaş tersten kitap haline getirmiş ama olsun işimi görüyo
     :::DH TEMPRA TeAm:::
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

Orijinalden alıntı: CemKaradağlı

Faruk Kardesim Araban Öncelikle Hayırlı Ugurlu Olsun Kazasız Belasız Insallah.. 93 Model Bi Araç 52000 Km'de Acaba Yine Benim Dedigimmi Dogru
    Arçta 2 Yazdıgına Göre Acaba Aracın 252 Bin Km'demi? Ustalar Daha Iyi Bilir.

Yukarıda yazdığım üzere:

01: ithal üretim
    02: yerli üretim

peki bunu nasıl görüyoruz
  • Arkadaşlar Bu Soketin Ne Olduğunu Bilen Var mı?
     :::DH TEMPRA TeAm::: :::DH TEMPRA TeAm::: :::DH TEMPRA TeAm::: :::DH TEMPRA TeAm::: :::DH TEMPRA TeAm::: :::DH TEMPRA TeAm:::

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.