Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu CyClop nedir @Technics? Güzel birşeyse indircem
  • hehehhe sadece ikon bunlar @nico
    quote:

Orjinalden alıntı: Nickodin-QX

Bu CyClop nedir @Technics? Güzel birşeyse indircem
  • NG Office For VTP4 icin saol tech gercekden cok guzel gozukuyor da bakalim su vtp 4 u basdan yukleyip bunu entegre etmeyi deneyecem daha oncekiler olmamisdi cunku.
  • bunukurmak için vtp4 bastan mı kurlmalı nası entegre etcez

quote:

Orjinalden alıntı: killnOd

NG Office For VTP4 icin saol tech gercekden cok guzel gozukuyor da bakalim su vtp 4 u basdan yukleyip bunu entegre etmeyi deneyecem daha oncekiler olmamisdi cunku.
  • temayı x:/windows/resources/themes içine atın sonra çift tıkla aktif edin
  • veee işteee VISTA beta2

dayanamadım kurdum hehe

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

sanal pc olarak 512 mb ayarladım. hdd kapasitesi olarak 16 gb tan başlıyor. kurulduğunda 8-9 gb yer kaplıyor. 768 mb ram olarak ayarlayarak denedik arkadaşta. gayet güzel çalıştı. pek bi yavaşlık yoktu. denediğim iki makine de notebook hatırlatim desktop pc de bakalım ne zaman test etme şansım olacak. güzel yönlerini buldukça resim olarak eklerim.

• eyvallah kardeşim.
    quote:

Orjinalden alıntı: killnOd

NG Office For VTP4 icin saol tech gercekden cok guzel gozukuyor da bakalim su vtp 4 u basdan yukleyip bunu entegre etmeyi deneyecem daha oncekiler olmamisdi cunku.
  • bizim modifiyeler vallahada billahada daha güzel görünüyo :)

quote:

Orjinalden alıntı: hodolomax

veee işteee VISTA beta2

dayanamadım kurdum hehe

sanal pc olarak 512 mb ayarladım. hdd kapasitesi olarak 16 gb tan başlıyor. kurulduğunda 8-9 gb yer kaplıyor. 768 mb ram olarak ayarlayarak denedik arkadaşta. gayet güzel çalıştı. pek bi yavaşlık yoktu. denediğim iki makine de notebook hatırlatim desktop pc de bakalım ne zaman test etme şansım olacak. güzel yönlerini buldukça resim olarak eklerim.

• evt dostum haklısın ama yazıtipleri ve explorer güzel yahu :)) bakalım çıkınca nasıl olacak.

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

bizim modifiyeler vallahada billahada daha güzel görünüyo :)

quote:

Orjinalden alıntı: hodolomax

veee işteee VISTA beta2

dayanamadım kurdum hehe

• vista2
    tuşlar çalışıyor mu bari?(kapat,oturumu sonlandır,searchbar)
  • çalışıyor bi sorun yok
  • bende fat32 hdd var malum vista fat32 ye kurulmuyor peki bunu sanal pc ile ntfs ye cevirmeden yedirebilirmiyim vista yi kurmak icin yoksa illaki ntfs yappmak sart mi?
  • sanal pc yapınca kendi dosya sistemini ayarlıyor. ana bilgisayarının dosya sistemiyle bi alakası olmuyor. hatta vista kurarken scsı hard disk falan yaptı kendini. eğer biglsayarının ram 768-1gb yada daha fazlaysa kurmayı deneyebilirsin. işlemci benim 1.6 ghz centrino. arkadaşta 1.5 ghz centrino 768 ram yaptık gayet güzel çalıştı. tabi vistanın oyunlarında yavaşlıklar vardı. grafik kartına ve işlemciye çok yük biniyor.

imkanınız varsa sanal makine olarak kurun derim gayet hoş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hodolomax -- 13 Temmuz 2006; 8:11:42 >
  • sevgili ustad bunu ilk sayfadaki VTP4 ün üstüne mi kurmalıyız farkları nelerdir emegi gecen herkse teşekkür.
    quote:

Orjinalden alıntı: Technics

NG Office For VTP4

>>ÇEK<<
    http://www.h emenpaylas.com/download/1169318/MYOFFICE2007OBSIDIANA.zip.html

• hocam VTP4 yüklüyse eğer bilgisayarında bu verdiğim dosyayı çekip içindeki .msstyle uzantılı dosyaya üzerine 2kere tıklaman yeterli

quote:

Orjinalden alıntı: SemihTekin
    sevgili ustad bunu ilk sayfadaki VTP4 ün üstüne mi kurmalıyız farkları nelerdir emegi gecen herkse teşekkür.
  • WB 5.01 Enchanged

>>ÇEK<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 13 Temmuz 2006; 13:18:09 >
  • technics nerdesin geldinmi tatilden bakam
  • Arkadaşlar ben VTP4 temasını kurdum ama bir pencere açınca yan tarafta görünen araç çubuğu gitmiş. Bu temada onu geri getirmenin bi yolu varmıdır acaba???
  • yok gelmedim daha sen hallettinmi bilgisayarı
    quote:

Orjinalden alıntı: EstrEmO

technics nerdesin geldinmi tatilden bakam
  • masaüstü/sağmouse la görünümlerden farklı görünümlerini seçebilirsin, vistanın orjinalindede o çubuklar o şekilde olacak..

quote:

Orjinalden alıntı: HuMaN BoYs

Arkadaşlar ben VTP4 temasını kurdum ama bir pencere açınca yan tarafta görünen araç çubuğu gitmiş. Bu temada onu geri getirmenin bi yolu varmıdır acaba???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 13 Temmuz 2006; 17:17:45 >
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.