Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    abi ozaman bi dediğim gibi yap kaldır yazılımı..sonra tekrar kur ve o uyarı kurulumda çıktığında kapat..bu normal bişi değil çünkü

quote:

Orjinalden alıntı: Bartified®

Ben böyle hatanın..(Fill in the blanks)
  • quote:

Orjinalden alıntı: emir_

beyler ben de indirip yükledim ancak bazı hatalar çıktı silmek zorunda kaldım. wallpaperları gerçekten çok güseldi, tamamını upload edebilecek bi babayiğit var mıdır???

Hata çıkmasına çok üzüldüm.Bu Pack ile gerçekten çok güzel wallpaperlar geliyor.İsteğin üzerine hepsini upload ettim alttaki linkten indirebilirsin.

http://r a p i d s h a r e.de/files/20992147/Vista_Wallpapers.rar.html

(Not:Linkin başındaki r a p i d s h a r e yazısının arasındaki boşlukları silin.)

• vista paketindeki wall ları çok begendiyseniz benim space ime bir bakın derim orda daha güzelleri var

http://spaces.msn.com/estremomelih

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EstrEmO -- 21 Mayıs 2006; 12:36:09 >
  • KUTLU DOĞUM HAFTASI İÇİN ÇOK ÖZEL

Efendimiz (s.a.v) in hat yazı ile suda dalgalanan ismi ve arka planda sultanım müziği ve kuş sesleri.

insanın ruhunu dinlendiren
    harika bir ekran koruyucu

http://www.h.emenpaylas.com/download/605554/EFENDIMIZ.rar.html

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

• elinize sağlık arkadaşlar VTP4 wallpaper olayı çok iyi olmuş
  • kurarken güvenli kip,te kurmak en mantıklısı degilmi Technics
  • quote:

Orjinalden alıntı: visualize

kurarken güvenli kip,te kurmak en mantıklısı degilmi Technics

Evet programı güvenli kipte kurman lazım.Birde kurulum yapmadan önce sistemin bir yedeğini alırsan daha iyi olur.

• restore point olayı yada @rietveldin dediği gibi bir sistem yedeğini almak tedbir için iyi olacaktır her ihtimale karşı.. güvenli kipte kurmak en güvenlisi @visual..restore pointle ilgili yazı VTP4'ü paylaştığım yerde var kurmadan okumanız iyi olacaktır..

quote:

Orjinalden alıntı: rietveld

quote:

Evet programı güvenli kipte kurman lazım.Birde kurulum yapmadan önce sistemin bir yedeğini alırsan daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 21 Mayıs 2006; 12:42:03 >

• quote:

quote:

beyler ben de indirip yükledim ancak bazı hatalar çıktı silmek zorunda kaldım. wallpaperları gerçekten çok güseldi, tamamını upload edebilecek bi babayiğit var mıdır???

Hata çıkmasına çok üzüldüm.Bu Pack ile gerçekten çok güzel wallpaperlar geliyor.İsteğin üzerine hepsini upload ettim alttaki linkten indirebilirsin.

http://r a p i d s h a r e.de/files/20992147/Vista_Wallpapers.rar.html

(Not:Linkin başındaki r a p i d s h a r e yazısının arasındaki boşlukları silin.)

dostum gerçekten çok teşekkür ederim. emeğine sağlık

• quote:

Orjinalden alıntı: Technics

ne sorunlarıyla karşılaştın

quote:

Simgeler allak-bullak oldu...Bazıları değişmedi,hatta sarı dosya klasörü hiç değişmedi..Üstelik güvenlik kipinde kurmuştum...

Ve birazda yavaşlattı efektler windows'umu..

• quote:

restore point olayı yada @rietveldin dediği gibi bir sistem yedeğini almak tedbir için iyi olacaktır her ihtimale karşı.. güvenli kipte kurmak en güvenlisi @visual..restore pointle ilgili yazı VTP4'ü paylaştığım yerde var kurmadan okumanız iyi olacaktır..

quote:

quote:

anlatılanların hepsini yaptım @technics...güvenli modda yükledim,restore noktası oluşturdum...fakat yükledim,yeniden başlatınca ilk olarak açılış sesi geldi,masaüstü göründü,ancak daha sonra siyah ekran verdi ve masaüstüne,yani simgelere geçmedi...10 dakika bekledim ama malesef olmadı...yardım please...bi hata mı yaptım acaba?

• avedesk in icine systats i attigim halde hicbisi cikmiyor ne sorunlu sey bu avedesk sorunsuz calisan biri avedeski upload edebilirmi bir zahmet
  • saol VTP4 @Technics

• quote:

Orjinalden alıntı: fatalflex

saol VTP4 @Technics

yüklerken yaptıklarını sorabilirmiyim? bende olmadı da...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gorkem86

quote:

restore point olayı yada @rietveldin dediği gibi bir sistem yedeğini almak tedbir için iyi olacaktır her ihtimale karşı.. güvenli kipte kurmak en güvenlisi @visual..restore pointle ilgili yazı VTP4'ü paylaştığım yerde var kurmadan okumanız iyi olacaktır..

quote:

quote:

anlatılanların hepsini yaptım @technics...güvenli modda yükledim,restore noktası oluşturdum...fakat yükledim,yeniden başlatınca ilk olarak açılış sesi geldi,masaüstü göründü,ancak daha sonra siyah ekran verdi ve masaüstüne,yani simgelere geçmedi...10 dakika bekledim ama malesef olmadı...yardım please...bi hata mı yaptım acaba?

selamin aleykum arkadaşlar öncelikle DH ekibine tşk ederim güzel seviyeli bir forum.bakarken bende yükledim vtp4 ama arkadaşin dediğinin aynisi bendede oldu masa üstü resmi geliyor ama hiç bişey görünmüyordu.tek çare format gibi görünürken Allahtan baktım görev yöneticisi çalişiyordu.ordan yeni görev olarak gözalt diyerek windows ordan sistem32 sonrada restore renin içinde geri yükleme işlemini uzun bir çaba göstererek buldum geri gükleme yapip sistemi bolelikle kurtardım.arkadaşim ssende yap aynisini inş geri yuklleme noktasi kurmusundur.

• onu yaptım zaten...okumuştum yüklemeden önce kısmını forumdan..saolsun technics bilgi verdi...şimdi bu ne demek oluyor?kullanamıomuyum vistayı ben
  • ayni şekilde tekrar kurdum oldu bu defa sende bir dene
  • sevgili @görkem bu 1-2 makinada daha duyuldu sebebini tam olarak bilmiyorum..ilk sayfadada anlattığım gibi yap o çıkan ekranda..ctrl+alt+del ile windows görev yöneticisini açarak- yenigörev e "msconfig" yazıp çalıştır buradanda sistem geri yüklemeden sistemini geri yükle..sonra bana pmden ulaş kuralım beraber bekliycem seni

quote:

Orjinalden alıntı: gorkem86

• vtp4 de herhangi bir hata yok safe modda problemsiz olarak kurdum ve vtp4 cok guzel olmus gvercekden yalniz preview ozelligi kaldirilmis cok daha gelismis olarak beklerken kaldirmalari kotu olmus anlasilan cok problem cikariyordu tamamen kaldirmislar umarim vtp5 e koyarlar.su avedesk kimde problemsiz olarak calisiyorsa bir zahmet upload yapabilirmi nedense calismiyor israrla.
  • Buradan Çekeblirsin

http://r apidshare.de/files/21009904/AveDesk13.zip.html

quote:

Orjinalden alıntı: killnOd
    avedesk in icine systats i attigim halde hicbisi cikmiyor ne sorunlu sey bu avedesk sorunsuz calisan biri avedeski upload edebilirmi bir zahmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 21 Mayıs 2006; 15:57:50 >
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.