Şimdi Ara

DH Steam Topluluğu[Rehber\Sohbet\Yardım] (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.831
Cevap
92
Favori
186.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar lütfen yardım edin bugün steamden cs go aldım kartımdan parayı çekti ama oyun kütüphaneme gelmedi ingilizcem iyi olmadığı için ticket atamıyorum lütfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bay_snake

Arkadaşlar KYK yurdunda kalıyorum ve Steam'e VPN dışında bağlanamıyorum. Benim bağlanmak istediğim yöntem ise "host"a eklenen IP adresi modeli... İlk mesajda belirtilen IP'leri ekledim ama işe yaramadı. Yardımcı olabilecek birisi varsa sevinirim...

Aynı dertten ben de müzdaribim.
  • Payday bu akşam sekizden sonra gelecek deniyordu. Net bir bilgi var mı arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben steam hesap adımı ve şifremi biliyorum ancak e-posta adresimi unuttum. steam guard yüzünden de giriş yapamıyorum. e-postayı bir şekilde alabilirmiyim yoksa 40 lira boşa mı gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: FullFlavour

ben steam hesap adımı ve şifremi biliyorum ancak e-posta adresimi unuttum. steam guard yüzünden de giriş yapamıyorum. e-postayı bir şekilde alabilirmiyim yoksa 40 lira boşa mı gitti

E-posta şifremi unuttum yap.Güvenlik sorusu falan dene.Olmadı ticket at Steam Support'a.Neden boşa gitsin uğraştın mı alırsın.

Bir dahaki sefere şifrelerini biryere kaydet sonra onlarıda şifrele sakla tavsiyem.Böyle çok başın ağrır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

quote:

ben steam hesap adımı ve şifremi biliyorum ancak e-posta adresimi unuttum. steam guard yüzünden de giriş yapamıyorum. e-postayı bir şekilde alabilirmiyim yoksa 40 lira boşa mı gitti

E-posta şifremi unuttum yap.Güvenlik sorusu falan dene.Olmadı ticket at Steam Support'a.Neden boşa gitsin uğraştın mı alırsın.

Bir dahaki sefere şifrelerini biryere kaydet sonra onlarıda şifrele sakla tavsiyem.Böyle çok başın ağrır.

e-posta şifremi unuttum diye bir seçenek olsa yapacağım da yok işte. Ticket attım cevap gelmesini bekliyorum artık 1 güne mi 1 aya mı gelir bilemem.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

quote:

e-posta şifremi unuttum diye bir seçenek olsa yapacağım da yok işte. Ticket attım cevap gelmesini bekliyorum artık 1 güne mi 1 aya mı gelir bilemem.

1 haftada gelir.Umarım alırsın.

• Arkadaşlar steam oyunlarını bir araya tek klasörde toplamak istiyorum.
    Şöyle bir hata alıyorum uygulama zaten çalışıyor hatası steam oyunu hiç bir şeklide başlatmıyor. bir kaç konu okudum steam kütüphanesinde Türkçe kelime yazmayın gibi şeyler okudum ama beceremedim bana rehber olacak birsi var mı ?
  • Beyler steam topluluk pazarina katilmak için ne yapmaliyim şuanda cuzdanda 5 dolar var eğer tf2 de bi iten felan alirsam acilir mi kaç günde acilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: _M-U-E_

Arkadaşlar steam oyunlarını bir araya tek klasörde toplamak istiyorum.
    Şöyle bir hata alıyorum uygulama zaten çalışıyor hatası steam oyunu hiç bir şeklide başlatmıyor. bir kaç konu okudum steam kütüphanesinde Türkçe kelime yazmayın gibi şeyler okudum ama beceremedim bana rehber olacak birsi var mı ?

yardım

diger iki oyunum açılıyor. Ama grid 2 açılmıyor YARDIM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler simdi bende csgo var. Ben valve complete pack alirsam 2 tane mi CS olucak ne yapabilirim bi yardimci olur musunuz :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Numan*

Beyler simdi bende csgo var. Ben valve complete pack alirsam 2 tane mi CS olucak ne yapabilirim bi yardimci olur musunuz :(

fizandan gelen cevap oldu ama hayır olmayacak, sende zaten olan oyunlar paket alımlarında aksi belirtilmedikçe envantere düşmüyor.

Gelene yönelik sorum, bu steam şimdi türk parasına döndü ya, benim gibi cüzdanı dönmeyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göttingenli Ethem

Benim eski pc de dirt 3 yüklü. Oyunun dosyalarını yeni pc ye kopyalayıp atarsam sorun yaratır mı? 10 gb yüklemek istemiyorum.

Sorun olmayacağını düşünüyorum ama yine de siz bir bilene sorun.

• Arkadaşlar ben bu steam de yeniyim bir hesap oluşturdum, online ortamda birileriyle oyun oynamak için ne yapmalıyım mesala ryse of son rome yı birileriyle online oynamak istiyorum.
  • Üstadlar kolay gelsin bir sualim var. Total War Shogun 2 Gold Edition edinmek istiyorum. Lakin steam üzerinde bu paket mevcut değil. 365games.co.uk üzerinden CD key satın alsam oyunu indirebilecek miyim yoksa parayı çöpe mi atıcam? Bir yorumunuz var mı?
  • bu hatayı alıyorum çözümü nedir , bilen var mı?

DH Steam Topluluğu[Rehber\Sohbet\Yardım]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedymaster -- 11 Kasım 2014; 18:02:50 >
  • 75% OFF Psychonauts
    66% OFF GEARCRACK Arena

kuponum var ulaşmak isteyen WeasLey ( ying yang profil fotoğrafım ) eklesin
  • steam id: korbagor

arkadaş listenize ekleyebilirsiniz..
  • Web site üzerinden steam hesabıma girince her girişimde " Başka bilgisayardan oturum açtınız mail hesabınızdaki kodu girin" diyor (Aynı PCden girmeme rağmen ) ve böyle oldukcada 7 gün boyunca banlandığım için steamoffer kullanamıyorum. 7 Gün sonunda tekrar web site üzerinden giriş yaptığım için yine bi 7 gün ban yiyorum

Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Missery

Web site üzerinden steam hesabıma girince her girişimde " Başka bilgisayardan oturum açtınız mail hesabınızdaki kodu girin" diyor (Aynı PCden girmeme rağmen ) ve böyle oldukcada 7 gün boyunca banlandığım için steamoffer kullanamıyorum. 7 Gün sonunda tekrar web site üzerinden giriş yaptığım için yine bi 7 gün ban yiyorum

Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bağlandığın PC'lere tek bir ve aynı isim gir sorun çözülür.Her farklı PC'de ben aynı ismi giriyorum sorun olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.