Şimdi Ara

DH Steam Machine Bölüm 2: SteamOS parmaklarınızın ucunda! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Steam OS'un final surumunu merakla bekliyorum ben de. Ozellikle gamepad ile konsol gibi menulerde gezinmek ve oyun oynayabilmek harika olacak. Umarim tutar bu yeni platform ve bizler de dandik konsol donanimlarina mahkum olmak yerine kendi topladigimiz PC bilesenleri ile konsol konforunda oyun oynayabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • steam os gelişirse bence gayet iyi olur.
    windows tabanlı bir pc'ye göre sistem kaynakları daha az kullanıldığından oyun için daha çok kaynak kullanılabilir.
    ama yeterince linux destekli oyun çıkacak mı bunu çözmleri lazım tabi birde oyun takaslama vb durumlar olursa daha cazibeli olur.
    tabi linux tabalı pc de video ,internet vb herşeyi yapmak mümkün olsada şu anda dahi windows kadar kolay bir şekilde yapılamıyor
    bunu da düşünmek lazım.
    yani durum tamamen gelişmeye bağlı windows'un da linux'un da avantajları var tabiki de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobi -- 25 Nisan 2014; 11:58:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aaron Paul

Nefret ettirdiniz ! Video başı reklamlardan. Ve çok itici bir reklam... Özellikle gece gürültüsüyle insanın aklını alıyor sizin yüzünüzden sesi kapatıp dolaşıyorum forumda !

donanımhaber tırt artık. sadece forumdan ibaret. teknoseyir forever
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXios6

SteamOs sistemini windows'tan ayıran pek bir fark yok gibi hatta eksiği var steam tam hazırlanmadan neye güvenip beta yaptıysa artık windows kullanan oyuncuların çoğunda steam var zaten kol olarakda xbox kolunu taktığınızda sorun yaşamıyorsunuz bilmiyorum kaç kullanıcı kullanır.Dota2 kısmında grafikleri yükselttiniz ancak oyunu kapatıp açtığınızda o ayarlar geçerli olur yani siz o baştaki düşük ayarlarda oyunu izlediniz bulanık görmeniz çok normal.

windows'ta bioshock oynarken logitech extreme 3d takılıyken de aynı dönmeyi yaşıyordum. şimdi sorun windows yüzünden mi yoksa onu gamepad sanan oyun yüzünden mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trollmaster -- 25 Nisan 2014; 12:58:10 >

• trollmaster T kullanıcısına yanıt
    Yanlış alıntı yaptın sanırım. Ayritten bioshockta uçak kullanabiliyormusun?
  • windows kullananlar xbox kolu ile sorun yaşamıyor demişin ya steamos'ta kullanırsan yaşanır gibi bir anlam çıkıyor. demek istediğim işletim sistemi burada sorunu yaratan değil yazılımcının ne kadar uğraşması ile ilgili.
  • trollmaster T kullanıcısına yanıt
    Yok yanlış anlamışsın demek istediğimi ben onu pc üzerinde de kullanıyorum niye bir tanede daha alayım manasında söyledim ek masraf yani şimdi millet düzenli olarak kullanıyor zaten steam olan kişi aynı masaüstünü kendi pc üzerinden de açabiliyor büyüt dediğin zaman. Şahsen ben gerek duymuyorum ama kullananlar vardır arayüzü güzel çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 25 Nisan 2014; 19:41:52 >
  • ekran kartının 200 kere incelenecek nesi var anakart ın komponent sayısı ekran kartının 10 katı anakart olmasa ekran kartının ne önemi var Çok çeşitli ürün incelemeniz daha çok kişiye ulaşmanızı sağlar
    Saygılarımla

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.