Şimdi Ara

DH Rammstein FAN CLUB <272 Kişi Olduk> 2014 Güncel (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
4
Favori
72.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rietveld

"Mein Herz brennt" klibi çıktı arkadaşlar.Ayrıca single'da yayınlandı.Klip alttaki linkte.Till'in klipteki oyunculuğu gerçekten müthiş.

http://www.rammstein.de/en

2 gün sonra da asıl şarkının klibi çıkacak. Ancak klipteki versiyonda soloyu çıkarmış olmalarına sinirlendim.

• 1080p izleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 12 Aralık 2012; 17:34:20 >
  • ekleyin :D
  • http://vimeo.com/55356626

Mein Herz Brennt klibi, 10 numara.
  • Beni de ekleyin
  • Benide ekleyin severim Rammstein'ı
  • Yukarılara taşımayın konuyu abi herkes tanımasın bize kalsın Rammstein
  • Ekleyiniz, en sevdiğim gruplardandır.
  • yaz panpaa
  • yeah Rammstein severek dinlediğim iki metal grubundan birisi..

• 720p izleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 7 Ocak 2013; 0:17:16 >
  • 2010 Sonisphere'de sahne önünden canlı canlı müzikal tiyatrolarına şahit olduğumda, alevlerinin sıcaklığını suratımda hissettiğimde bu gruba olan saygım bir kez daha artmıştı.
    Bugüne kadar aklınıza gelebilicek tüm grupları izledim, Rammstein konseri bende iz bırakan nadir konserlerden biri oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reclamation

2010 Sonisphere'de sahne önünden canlı canlı müzikal tiyatrolarına şahit olduğumda, alevlerinin sıcaklığını suratımda hissettiğimde bu gruba olan saygım bir kez daha artmıştı.
    Bugüne kadar aklınıza gelebilicek tüm grupları izledim, Rammstein konseri bende iz bırakan nadir konserlerden biri oldu.

evet o sıcaklık ben orta saha civarında olmama ragmen alev alev geliyordu
  • quote:

2010 Sonisphere'de sahne önünden canlı canlı müzikal tiyatrolarına şahit olduğumda, alevlerinin sıcaklığını suratımda hissettiğimde bu gruba olan saygım bir kez daha artmıştı.

Ben geçen sene konser videolarını izlemiştim. Konserde Almanca bilmeyenmi dersin, inmeyen ellermi dersin, bitmeyen cakmaklarmı dersin, şarkılara hey hey hey diye eşlik etmemi dersin, yoksa alkış tutmamı dersin bunları gördükten sonra iyikide gitmemişim demiştim. Bunlardan sonrada Rammstein gelmez dahada Türkiyeye adam akıllı dinleyici kitlesi yok.
  • şu ortamda mantıklı bir hareket beklenemez..

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Ben geçen sene konser videolarını izlemiştim. Konserde Almanca bilmeyenmi dersin, inmeyen ellermi dersin, bitmeyen cakmaklarmı dersin, şarkılara hey hey hey diye eşlik etmemi dersin, yoksa alkış tutmamı dersin bunları gördükten sonra iyikide gitmemişim demiştim. Bunlardan sonrada Rammstein gelmez dahada Türkiyeye adam akıllı dinleyici kitlesi yok.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.