Şimdi Ara

DH Özel: AMD'nin Bulldozer işlemcileri için hazırladığı 9 serisi yeni çipsetler detaylandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
8.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 10 yıllık intel kullanıcısıyım ve intelin sık sık soket yapısını değiştirmesi yüzünden adam gibi upgrade yapabildiğimi hatırlamıyorum
    sömürücü intelden nefret etmeye başladım Birdahaki sefere AMD deneyeceğim
  • yakında am3 ve am2+ desteklı eskı anakartlar havada ucusmaya baslar forumda sınırlı butcelı arkadaslarada yardımcı olunur. amd guzel strateji izliyor.
  • eski işlemcilere destek vermesi cok güzel athon II cepte dursun güzel bir 970fx anakart alır vakti gelincede bulldozer cpu takarız üstüne bu duruma cok sevindim

gönül isterdiki 8 serisi kartlardada bulldozer calısın ama tam tersi bi durum yaratmışlar

sonuçta işlemci parası cepte kalarak anakart düzeyinde seviye atlaya biliyoruz buda cpu ile anarkartı bir alıp bütceyi bi anda daraltmaz intel gibi
  • beyler ben MSI 890FXA-GD70 AMD RD890/SB850 AM3 DDR3 2133MHz (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart alıcaktım işlemcide 1090 T alıcaktım işlemciyi bulldozer yüzünden askıya aldım peki bu anakartı alsam desteklemicekmi özür dilerim tam anlıyamadımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

beyler ben MSI 890FXA-GD70 AMD RD890/SB850 AM3 DDR3 2133MHz (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart alıcaktım işlemcide 1090 T alıcaktım işlemciyi bulldozer yüzünden askıya aldım peki bu anakartı alsam desteklemicekmi özür dilerim tam anlıyamadımda

8 serisi anakartlara buldorzerleri takamayacaksın, o yüzden bekleyip 9 serisi almalısın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnarcHiest
    sonuçta işlemci parası cepte kalarak anakart düzeyinde seviye atlaya biliyoruz buda cpu ile anarkartı bir alıp bütceyi bi anda daraltmaz intel gibi

Aynen, kaldı ki 9xx serisi anakartların bulldozerII ile uyumlu olacağınıda duymuştum. Yani şimdi sadece anakart değiştirip ileride bulldozerII işlemci alınabilir.
  • abi onu bunu boşverinde gigabyte 880ga ud3h rev 2.1 anakart phenom x6 işlemci ve ddr3 ram usb3 sata3 var herşeyi olması gerektiği gibi yaptım ya bios updatesi vermesi lazım gigabytın yada ben şuanki pc mi kesinlikle değişmem derim gerek yok bence...
  • quote:

beyler ben MSI 890FXA-GD70 AMD RD890/SB850 AM3 DDR3 2133MHz (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart alıcaktım işlemcide 1090 T alıcaktım işlemciyi bulldozer yüzünden askıya aldım peki bu anakartı alsam desteklemicekmi özür dilerim tam anlıyamadımda

ben aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: keskinbalta

quote:

ben aldım

Yeni bios güncellemesi ile anakartın buldozer desteklicek çünkü bu amd.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.