Şimdi Ara

DH OY LAZIM 2.YİM ÖDÜL ELDEN GİDİYO (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
6.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sakuragi-kun

Bi inci düşmanlığıdır gidiyor. Görende kanlı kinli düşman sanacak. İncidekilerde kardeşimiz. İnci bilmemkimi 1. yapsa nolur dh bilmem kimi birinci yapsa nolur. Düşük yaş ve düşük zeka seviyesi olunca böyle kanlı kinli düşmanlar oluyor. Yok inciyi bastık yok inci burayı bastı. Herkes yumuşak poposunun üstünde, önemli birşeymiş gibi bunlarla uğraşıyor. Altı üstü 1 oy kime verirseniz verin. Kimin umrunda????

adam haklı beyler....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolucionare

quote:

Orijinalden alıntı: Simple .

İnci mi ? Zuha Güldürmeyin . İnci cin olmadan adam çarpmaya çalışmasın .
    Oy Verildi .

sen daha dünkü çocuk olduğun için bilmezsin.buralar dutluktu.hatta hiç unutmam milliyet com tr anketinde deniz yıldızı dizisine 2.5 milyon( iki buçuk milyon bildiğimiz milyon) anketi kazandıran oluşumdur incisözlük.isterlerse önlerinde durulamıyor kankam ne yaparsın.ayrıca şu an olay yerinden bildiriyorum.inci bulaştı dediğiniz başlığın yeni açılmış halidir.başlık yayılırsa sizin yaptığınız haksızlık engellenecek misliyle karşılı verilecektir.hadi bakalım.

bebe incide milliyet için bende binlerce oy gönderdim. ama sırf dh ye inat için saçmalıyorlar şuan. herkes haddini bilsin...

• adamlar anketin dondurdu
  • Kardeş inci sözlük görmesin bunu kazanacakken de kaybedersin benden söylemesi..
  • haha kaybetti bile bence şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: @rd@

quote:

Orijinalden alıntı: Revolucionare

quote:

Orijinalden alıntı: Simple .

İnci mi ? Zuha Güldürmeyin . İnci cin olmadan adam çarpmaya çalışmasın .
    Oy Verildi .

sen daha dünkü çocuk olduğun için bilmezsin.buralar dutluktu.hatta hiç unutmam milliyet com tr anketinde deniz yıldızı dizisine 2.5 milyon( iki buçuk milyon bildiğimiz milyon) anketi kazandıran oluşumdur incisözlük.isterlerse önlerinde durulamıyor kankam ne yaparsın.ayrıca şu an olay yerinden bildiriyorum.inci bulaştı dediğiniz başlığın yeni açılmış halidir.başlık yayılırsa sizin yaptığınız haksızlık engellenecek misliyle karşılı verilecektir.hadi bakalım.

bebe incide milliyet için bende binlerce oy gönderdim. ama sırf dh ye inat için saçmalıyorlar şuan. herkes haddini bilsin...

geç dostum bu haddini bil ayaklarını.nasıl bi kıskançlık var burda da arkadaşım yaa.donanımhaber in o kadar yılda topladığı ilginin kat ve kat fazlasını inci 3 ayda topladı diye hasetinizden çatlıyorsunuz bence.kulvarlarımız farklı beyler rahat olun,sakin olun.siz hala sevgilime mini etek giydirmem,şu kıza nasıl açılırm ya da ucuz yahudi karşıtlığı tandanslı başlıklarla sohbet etmeye devam edin.

• Beyler kim kazandı
  • quote:

Bi inci düşmanlığıdır gidiyor. Görende kanlı kinli düşman sanacak. İncidekilerde kardeşimiz. İnci bilmemkimi 1. yapsa nolur dh bilmem kimi birinci yapsa nolur. Düşük yaş ve düşük zeka seviyesi olunca böyle kanlı kinli düşmanlar oluyor. Yok inciyi bastık yok inci burayı bastı. Herkes yumuşak poposunun üstünde, önemli birşeymiş gibi bunlarla uğraşıyor. Altı üstü 1 oy kime verirseniz verin. Kimin umrunda????

popo kısmı haricinde güzel konuşmuşsun
  • Ne oldu şimdi sonuç?
  • Arkadaş hala önde

Geel incimm geelll
  • quote:

Orijinalden alıntı: merkuL.

quote:

Bi inci düşmanlığıdır gidiyor. Görende kanlı kinli düşman sanacak. İncidekilerde kardeşimiz. İnci bilmemkimi 1. yapsa nolur dh bilmem kimi birinci yapsa nolur. Düşük yaş ve düşük zeka seviyesi olunca böyle kanlı kinli inciyi bastık yok inci burayı bastı. Herkes yumuşak poposunun üstünde, önemli birşeymiş gibi bunlarla uğraşıyor. Altı üstü 1 oy kime verirseniz verin. Kimin umrunda????

popo kısmı haricinde güzel konuşmuşsun

hocam o gün sinirlenmiştim biraz çok özür ama hemen düzeltiyorum şimdi gördümde çok yakışıksız

• Hocam değiştir yazısı çıkmıyor değiştiremiyorum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.