Şimdi Ara

DH olarak ağaç dikelim(49 kişi olduk) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
3
Favori
1.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kocaeli'de de olursa katilabilirim. Tema yetkilileri ile de görüşülüp yardım alınabilir bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel bir düşünce tebrik ederim hocam bende ankaradayım katılmak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thecrow. -- 7 Ağustos 2014; 17:11:02 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Bende gelmek isterdim fidan konusunda da rahatım ama şehirler işte

Hocam hangi şehirdesiniz? Sizin şehirde çok katılım olmazsa siz kendiniz dikersiniz resmini burda paylaşırsınız yada büyükşehirde olacak katılıma fidan gönderirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagmursuz

Bu illerde oturmuyorum ama benim için organizasyon yapılan her ile bir ağaç dikmek isterim. bu konuda gelemeyecek üyeler için de ağaç dikebilecek şekilde olursa organizasyon çok sevinirim.

Olur hocam, katılımın olduğu bir şehre fidan bağışlarsınız sizin yerinize dikeriz. Zaten dikim işi çok zorlamıyor, max. 5 dakikada dikiliyor bi fidan. En büyük eksiğimiz fidan sayısı olacak, umarım çok fidan toplarız marta kadar.
  • Ben de varim istanbuldan. Fidani nerden alicaz ve ne kadar? Bir de soyle arastirip hizli buyuyup kolay kolay solmayan biseyler dikelim. He birde bence isi biraz daha buyutup adminlerle konusup konuyu konu disinda ust konu yaptiralim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 7 Ağustos 2014; 19:10:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gıbıç-Denizli
  • yaz ankara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Ben de varim istanbuldan. Fidani nerden alicaz ve ne kadar? Bir de soyle arastirip hizli buyuyup kolay kolay solmayan biseyler dikelim. He birde bence isi biraz daha buyutup adminlerle konusup konuyu konu disinda ust konu yaptiralim.

Fidan satan yerlerden alırız, her şehirde uygun bi yer buluruz. Ben geçen hafta 10 tl ye aldım bi tane. Çam dikeriz sanırım. Adminlerle nasıl iletişime geçebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: miko_miko

quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Ben de varim istanbuldan. Fidani nerden alicaz ve ne kadar? Bir de soyle arastirip hizli buyuyup kolay kolay solmayan biseyler dikelim. He birde bence isi biraz daha buyutup adminlerle konusup konuyu konu disinda ust konu yaptiralim.

Fidan satan yerlerden alırız, her şehirde uygun bi yer buluruz. Ben geçen hafta 10 tl ye aldım bi tane. Çam dikeriz sanırım. Adminlerle nasıl iletişime geçebiliriz?

Pm attım.
  • miko_miko kullanıcısına yanıt
    Zonguldak zonguldakta her yer fidan zaten ama yine dikmeye devam
  • arkadaşlar konu gerilere düştü, admin varsa konuyu üst konu yapabilir mi?
  • Up zaman yere göre bağlı ama kafamıza göre gidip fidan dikemeyiz ki.

Yer vs. belirlensin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Up zaman yere göre bağlı ama kafamıza göre gidip fidan dikemeyiz ki.

Yer vs. belirlensin

zaman mart gibi düşünüyoruz, ekim başı gibi de olabilir. yer şehirden şehire göre değişicek. önce şehirlerde yeterli katılımı sağlayalım gerisi basit.
  • miko_miko kullanıcısına yanıt
    Hocam belli bir yer en azından ortalama bir zaman olsun.Fidanları nasıl temin edeceğiz?

Tema'dan vs.den mi alacağız yoksa başka bir fidanlık tarzı bir yerden mi? Bunlar planlansa mesela ekilecek yer.Ankara'da Orman çok var ama İstanbul'da

Beykoz,Polonezköy taraflarına gitmek gerekir Anadolu Yakası taraflarında.

Katılım artsın istiyorsanız en azından bell, şeyler planlansın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Hocam belli bir yer en azından ortalama bir zaman olsun.Fidanları nasıl temin edeceğiz?

Tema'dan vs.den mi alacağız yoksa başka bir fidanlık tarzı bir yerden mi? Bunlar planlansa mesela ekilecek yer.Ankara'da Orman çok var ama İstanbul'da

Beykoz,Polonezköy taraflarına gitmek gerekir Anadolu Yakası taraflarında.

Katılım artsın istiyorsanız en azından bell, şeyler planlansın derim.

fidan için orman bakanlığı ile görüşürüz ucuz fidan için, Ankarada ODTÜ ormanı olabilir dikim yeri. İstanbul İzmir bilmiyorum, orada yaşayanlar karar verir ona. Siz katılın planlarız daha vakit çok. Birebir katılmayacaksanız fidan sağlayın bize yeter.

• Madem Mart'ta dikilecek ben de varım. Okuyacağım yer belli olunca yerimi belirtirim.
  • arkadaşlar katılmayacaksanız bile bişeyler yazın konu üstlere çıksın
  • biz üniversitedeyken dikmiştik fidan etkinlikle. belediye bir boş alan vermişti bize. bir de sulama aracı göndermişti ilk sulama için. alet-edevat da temin etmişlerdi. fidanımızı diktik, bir de tabela astık sonra. forum yöneticileri ile iletişime geçip onlardan alınacak bi yazı ile ilçe belediyelerine başvurun bence. sonra da dh istanbul hatıra ormanı diye tabela asılır. bu vesile ile up diyelim konuya :) ayrıca yağmur mevsimine doğru dikilmeli ki kurumasın tutsunlar, saygılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adana ve Osmaniye
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.