Şimdi Ara

*****DH NİN EN BÜYÜK TEAM'I FORD CONNECT TEAM !!!! (630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.228
Cevap
72
Favori
4.110.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kontagı yarım aç yani lambalar yanmasın bikere cıt desin sen de saati ayarladıgın tuşa bas gecer 24 lük formata
    sonuçtan haberdar et bizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _emre_ connect -- 31 Ağustos 2008; 10:02:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lukunku

quote:

Orjinalden alıntı: Jackdaniels_35

günaydın team mutlu sabahlar. zafer bayramımız kutlu olsun.sevgili @lukunku sen mangal iste yeter ki topla gel çocukları yaparız:) ama sana beyaz et

Bi iyi olayım, Ayrancılar'daki Çoban et'e gidelim. (Kendin pişir, biz yiyelim)
    Beyaz et

yan çizmek yok. ancaaaak bir şartım var. mangalın başına da ben geçerim
    allah acil şifa versin, herşeyin başı sağlık.

• arkadaşlar jant çiziklerinden muzdarip olanlar için

işte size çözüm

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?TID=11242&PN=7

yapabilirseniz sizden mutlusu yok
  • YENİ KASA CONNECT NE ZAMAN ÇIKIYOR RESİM BİLGİ VARMI ARKADAŞLAR.
  • yeni kasadan haber yok ama mevcut kasayı yenilemek istersen buraya uğra

http://www.arabamaraba.com/asp/listgroup.asp?group=yeni_connect

http://www.arabamaraba.com/asp/listgroup.asp?group=connect

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdindas -- 31 Ağustos 2008; 13:24:31 >
  • aynen öyle uzaktan çok sırıtıyor.
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: hakoist

Limon sarısı bizim orda gördüm cadde de sahibini bulsaydım konuşucaktım.Mercekli xenon biraz uğraştıracak gibi herhalde

Bunun gibi miydi?

• Herkese İyi Forumlar

bilgisayarı yaptırdım artık daha çok onlineyim
    @cavdır saat formatı 12/24 olarak menüden ayarlanabiliyordu.şimdi tam olarak hatırlamıyorum.biraz kurcala menüyü halledebilirsin sorunu.
  • @lukunku
    http://www.sahibinden.com/ledli_far_bakmadan_gecmeyin_WQQaXQQ10530631WQQpXQQdisplayitem
    Led far uylaması yapsak nasıl yakışırmı connectlerimize.
  • lukunku sende şehir dışında 750 km öldürdün connecti ben hesapladığıma göre klima hep açık 100 km de 6,9 litre depoyu 55 litre kabul edersek 790 km eder eğer klima kapalı olursa 100 km de 6,2 tüketimden 890 km yapar benim araba için caddy connecte göre lüx ama biraz da markadan dolayı satıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

lukunku ... hitaf arazi oldular .. nerdeler

Buradayım bu gidişle iş yoğunluğundan bir yerede gideceğim yok. Bilgisayar sorunluydu bir kaç gündür. Bu arada üstteki connectin body kit'ine bittim çok havalı olmuş.
  • İlk başta farları değiştircem uzun kısa xenon yaptırcam.Sonra sisleri beyaz ampul takıcam ondan sonra duruma göre led taktıracağım.
    quote:

quote:

@lukunku
    http://www.sahibinden.com/ledli_far_bakmadan_gecmeyin_WQQaXQQ10530631WQQpXQQdisplayitem

Gündüz farları da diyorlar artık bunlara...
    Güzel olmasına güzel olur, hatta harika olur, ancak optikli xenon'la birlikte yapıldığı takdirde güzel olur diye düşünüyorum. Bu haliyle kullandığınızı düşünsenize; ledli farlar yanıyorken farla yakıyorsunuz, ama bir de ne görelim klasik sarı ışık, bunu görenler ne der?

Beyaz far veya düz xenon yaptıracağıma şu haliyle kullanırım daha iyi, en iyisi optikli zaten, ama profesyonel yapanı bulmak lazım.

Maliyet hesabına gelince, vatandaş 200 YTL diyor, xenon 400 YTL, merceği 200 YTL, işçilik de epey bir zaman alacağından 200 YTL de o, toplam 1.000 YTL. Değer mi; bence kesinlikle değer.

Ziebart'tan sonraki önceliklerim arasında xenon ama, para lazım....

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kamil26

lukunku sende şehir dışında 750 km öldürdün connecti ben hesapladığıma göre klima hep açık 100 km de 6,9 litre depoyu 55 litre kabul edersek 790 km eder eğer klima kapalı olursa 100 km de 6,2 tüketimden 890 km yapar benim araba için caddy connecte göre lüx ama biraz da markadan dolayı satıyo

Gene döndük Connect'in yakıt meselesine.... Benim tüketim değerimi söyledim ben...

Bence şu anda problem yok artık, ben memnunum artık.

Ama;

@kamil26 ; Siz değil miydiniz 9.9 litre yakıt harcaması çıkaran, hangisine inanacağız; yukarıdaki değerleri siz tutturabiliyorsanız bence sizin açınızdan da problem yok...

orda yanlış hesaplamışım şimdi uzun yolda hesapladım bu değerlere ulaştım birazda yakıtı düştü şimdi gayet iyi yakıyor daha 5000 km de işallah biraz daha düşecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamil26 -- 31 Ağustos 2008; 14:10:12 >

• quote:

quote:

@lukunku

Gündüz farları da diyorlar artık bunlara...
    Güzel olmasına güzel olur, hatta harika olur, ancak optikli xenon'la birlikte yapıldığı takdirde güzel olur diye düşünüyorum. Bu haliyle kullandığınızı düşünsenize; ledli farlar yanıyorken farla yakıyorsunuz, ama bir de ne görelim klasik sarı ışık, bunu görenler ne der?

Beyaz far veya düz xenon yaptıracağıma şu haliyle kullanırım daha iyi, en iyisi optikli zaten, ama profesyonel yapanı bulmak lazım.

Maliyet hesabına gelince, vatandaş 200 YTL diyor, xenon 400 YTL, merceği 200 YTL, işçilik de epey bir zaman alacağından 200 YTL de o, toplam 1.000 YTL. Değer mi; bence kesinlikle değer.

Ziebart'tan sonraki önceliklerim arasında xenon ama, para lazım....

Hıcam xenon o kadar tutmuyor. Xenonlar H4 aşağı yuları 200-250 civarı mercekler gitti gdiyorda 50 -100 arasında değişiyor denk getirmek lazım. Ama en önemlisi bunları iyi bir ustanın yapması lazım. 500 YTL civarı falan tutar toplamda. Birde devamlı senin üstünde durduğun konu var arabanın orjinalinde xenon yok. Muayenede sorun çıkar mı acaba?

• BENDE TRABZONDAN GELİRKEN GÜMÜŞHACIKÖYDEN FULLEDİM ARABAYI KLİMA AÇIK 140-160 ARASI GELDİM İSTANBULA KAPININ ÖNÜNDE IŞIK YANDI TAM 630 KMDE IŞIK YANDI.ÇOK BASTIM DİYEMİ ACABA
  • ANIL kardeşim senin arabayla oynadım biraz buyur

bu öncesi

buda sonrası
  • quote:

Orjinalden alıntı: DELÜX_4380

BENDE TRABZONDAN GELİRKEN GÜMÜŞHACIKÖYDEN FULLEDİM ARABAYI KLİMA AÇIK 140-160 ARASI GELDİM İSTANBULA KAPININ ÖNÜNDE IŞIK YANDI TAM 630 KMDE IŞIK YANDI.ÇOK BASTIM DİYEMİ ACABA

biz sabit 90-100 km hızda giderken km 20 ykr yakan araba 120-150 km hızla giderken 22 ykr yaktı sen düşün(ben 100 km de 8 litre yaktırdım klima açık 140-150 nin altına inmedim)
  • arka teker biraz çaptan kaymış kusura bakmayın nazar değmesin diye yaptım
  • connect2008glx110ps, DELÜX_4380, MaVi., kamil26, hitaf73, hakoist, Jackdaniels_35,Lukunku
    MAŞŞALLAH site kalabalık
  • lukunku xenon fara muayenede sorun mu çıkartıyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamil26 -- 31 Ağustos 2008; 14:27:05 >
  • bu arada muayene yaptıran oldu mu
  • 
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.