Şimdi Ara

DH'ler Yardim pls.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar, daha önce dh oynanamıştım, basit bir sorum olacak, turret'lere nasıl multishot(arsenal) skili gibi atış yaptırabilirim? (çoklu ok atan birşey) bir kaç dh de görmüştüm, pasiflerine falan baktım fakat beceremedim, yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• alp1912 kullanıcısına yanıt
    evet sentry çoklu ok atıyor,onun için setmi gerekiyor? setin özelliğimi o?

edit: seti inceledim, sanırım 6 parça istiyor doğrumudur? ve nereden düşürebiliriz ki bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ileody -- 21 Kasım 2014; 14:48:51 >
  • turretlerin bu set ile multishot skili attığına eminmisin? az önce oyunda seti olan adamın turretleri hiç multishoot (arsenal) skili gibi atmıyorduda.
  • seti tamamlandığını varsayarak söyleyecek olursak Sentryler, prımary Skill haric bır cok dıger saldırı skıllerını cast eder. Multıshoota has degil sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maxtreme kullanıcısına yanıt
    nasıl yani? bir set multishot diğer set başka bir skill mi atabilir? yani pasifi rasgele şansa ne gelirse gibimi? anlayamadım burasını daha ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim.

edit: sanırım kullandığımız skilin dökümünü yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ileody -- 22 Kasım 2014; 12:15:11 >
  • Rasgele diye birşey yok, kendi dps ağırlıgı verdiğin skiller ve elemente gore skill ve rune seçmelisin; Mesela lightning ballı % bilmem kaç yavaşlatan off hand ın varsa light element ve buna ek itemlerle birlikte skill ve runesini ayarlamalısın ama sanırım muruder seti tamamlamadığın için tahmin yürütüyorsun. . .
  • maxtreme kullanıcısına yanıt
    hayır sen benim sorumu anlamadın fakat ben cevabını buldum, kullandığımız skille göre turretler atak veriyor, cold ise cold, arsenal ise arsenal atıyor. evet şuan sadece bir parçası var.

edit: rasgele derken benzer ring,amulet,bow farklılıkları gibi geldi aklıma bir an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ileody -- 22 Kasım 2014; 14:23:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.