Şimdi Ara

::DH KOKOREÇ FAN::İMZAMIZI YAPACAK ELEMAN ARANIYOR!!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
0
Favori
6.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ßoozeR

İSTANBUL / MALTEPE'de

KOKOREÇ GÜNÜ DÜZENLEMEYE KARAR VERDİM GELECEK OLANLAR ADINI YAZDIRSIN BANA:

1-) ßoozeR

@İbo: Atla vapur'a gel Maltepe'ye İstanbul'da isen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hooiken -- 19 Haziran 2008; 15:26:44 >
  • quote:

quote:

İSTANBUL / MALTEPE'de

1-) ßoozeR

@İbo: Atla vapur'a gel Maltepe'ye İstanbul'da isen

AAH AH KEŞKE GELSEM DE HEM KOKOREÇ YESEK HEM SOHBET ETSEK HEMDE KIZ ARKADAŞIMI GÖRSEM

• quote:

Orjinalden alıntı: TwiNChiL

İzmir ve Manisa olursa ben gelirim

27 HAZİRAN cumartesi günü manisa merkezde bir kokoreç buluşması yapabiliriz.Organizasyon bana ve twinchil e ait olsun fiyatı da gelen kişi sayısına göre konuşur düşürtürüz
  • Şampiyon kokoreçin üstüne tanımam bu arada sokakda bazıları var çekmecelerinden kutu çıkarıolar kutudakini ızgarada pişip satıolar onu yemeyin ilk fotoğrafdaki gibi olanları yeyin tabi bana sorarsanız sokakda hiç yemeyin forever şampiyon kokoreç benide yazın bu arada
  • quote:

Orjinalden alıntı: raymanallstar

Şampiyon kokoreçin üstüne tanımam bu arada sokakda bazıları var çekmecelerinden kutu çıkarıolar kutudakini ızgarada pişip satıolar onu yemeyin ilk fotoğrafdaki gibi olanları yeyin tabi bana sorarsanız sokakda hiç yemeyin forever şampiyon kokoreç benide yazın bu arada

nerde bu şampiyon kokoreç ya bi gidip orda yiyeyim ben.Merak ettim herkes orayı istiyor.

Yeni teklifim var arkadaşlar şampiyon kokoreçe gelebilecek durumda olanlar isimlerini yazdırsınlar ve onlar arasında bir gün düzenleyelim ve bir de organizatör atayalım.Böylece tanışmış ta oluruz.İnşallah izmirde olursa bende gelebilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibo3458

quote:

İzmir ve Manisa olursa ben gelirim

27 HAZİRAN cumartesi günü manisa merkezde bir kokoreç buluşması yapabiliriz.Organizasyon bana ve twinchil e ait olsun fiyatı da gelen kişi sayısına göre konuşur düşürtürüz

Olur ben 4-5 kişi getirebilirim

• tamam oldu bu iş.25 haziranda falan pm atalım ve yer saat konusunda anlaşalım.unutturma bak
  • Benide yaz hocam İzmir ili içersinde kokoreç buluşmasına varım ciddi bir organizasyon olsun yanlız lafta kalmasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Varsayilan

Benide yaz hocam İzmir ili içersinde kokoreç buluşmasına varım ciddi bir organizasyon olsun yanlız lafta kalmasın.

Manisada düşünüyoruz biz gelirmisin?
  • İSTANBUL / MALTEPE'de

1-) ßoozeR

Yok mu gelen yav,atlayın bi otobüse gelin,sohbet amaçlı yeriz içeriz 2-3 gün takılırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hooiken -- 19 Haziran 2008; 16:50:10 >
  • quote:

quote:

Benide yaz hocam İzmir ili içersinde kokoreç buluşmasına varım ciddi bir organizasyon olsun yanlız lafta kalmasın.

Şu sıralar işim gücüm olmasa atlayıp otobüse gelirdim hocam ama şu sırada olmaz yoksa hiç durmaz gelirdim de kusura bakmayın bir dahakine inşallah

• quote:

quote:

quote:

Şu sıralar işim gücüm olmasa atlayıp otobüse gelirdim hocam ama şu sırada olmaz yoksa hiç durmaz gelirdim de kusura bakmayın bir dahakine inşallah

peki hocam ya ayıp ettin olmazsa biz geliriz..yalnız akşama dogru olsun cok sıcak oluyor gündüz

• hımm nerede yicez peki manisa merkezde??
  • bence en süperi istikaldeki şampiyon kokoreçde olur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

peki hocam ya ayıp ettin olmazsa biz geliriz..yalnız akşama dogru olsun cok sıcak oluyor gündüz

Gelin hocam gelin, beklerim misafirim olun kokoreç zaten gündüz vakti yenmez valla (benim görüşüm), akşam/gece vakti yenen kokoreçin tadı/zevki hiçbir şeye değişilmez. Git kokoreçe orada adam bir yandan işini yapar bir yandan seninle sohbet eder ki sohbetleri çok iyi oluyor adamların, adamlar tecrübe abidesi resmen oraya gece vakti gelen kafa adamlarla da karşılaştın mı zaten değme keyfe (sahil varsa kap biraları doğru sahile)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Varsayilan -- 19 Haziran 2008; 17:20:32 >

• benim manisada gittiğim yer bayan yapıo pek muhabbet yok
  • quote:

benim manisada gittiğim yer bayan yapıo pek muhabbet yok

garanti bankası yanında atom kokorece yada beyazfil karşısındaki yere gidelim bence.
  • atomda oturcak yer yok ya beyazfilin karşısında armada hımm..orası çok kazık ama bence belediyenin arkasındakine gidelim 1 ekmek 4 ytl
  • quote:

atomda oturcak yer yok ya beyazfilin karşısında armada hımm..orası çok kazık ama bence belediyenin arkasındakine gidelim 1 ekmek 4 ytl

ben bıkere gıttım oraya da kro bi adam var orasını mı diyon?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.