Şimdi Ara

<< DH KARTALLARI >> (1632. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.799
Cevap
20
Favori
1.051.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16301631163216331634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YoK

Olmuşla ölmüşe çare yok. Beşiktaş zorlu virajda kritik maçlarını kaybetti. Toparlanıp kendine gelmesi gerekiyor. Hiç bir şey bitmiş değil, kaybedilmiş bir şey de yok. Ama şurası gerçek büyük maçlara konsantrasyon eksikliği var takımda. Teorik olarak kalan tüm maçlarını kazanırsan şampiyon olacağız. Ama taraftar takıma güvenmiyor.

Takım güven vermiyor ki. Bilic şampiyon dahi yapsa güven vermiyor.
  • ^^
     << DH KARTALLARI >>
  • Bence Beşiktaş'ın en büyük sorunlarından birisi sakatlıklar.

Hayatımda bu kadar sakat veren başka bir takım görmedim olacak iş değil bunda bir acayiplik var...
  • Bu konu ikinci sayfaya düşmeyi hak etmiyor beyler..
  • Neden o zamanlar en büyük Beşiktaştı, takımın sahaya çıkışı;

<< DH KARTALLARI >>
  • Negatiwe kullanıcısına yanıt
    Hoplaya zıplaya, kendinden emin, hırsla sahaya çıkan takımdan. Bitse de gitsek diye sahaya çıkan takıma.
  • quote:

Hoplaya zıplaya, kendinden emin, hırsla sahaya çıkan takımdan. Bitse de gitsek diye sahaya çıkan takıma.

Valarenga maçı sonrasın Şifo Mehmetin taraftarı dinleyip özür dileyişi var, adam diyordu oğluma ne diyecem ben şimdi.

Fb maç bitimde genç kaleci Günay Güvenç ağlarken, Demba ba Sow ile makara yapıyor.

Çok şeyler özünden koptu.
  • Konu halen güncelse ekler misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beni de ekleyin arkadaslar. bide beşiktaş amblemini imzaya nasıl eklerim yardımcı olur musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

quote:

Valarenga maçı sonrasın Şifo Mehmetin taraftarı dinleyip özür dileyişi var, adam diyordu oğluma ne diyecem ben şimdi.

Fb maç bitimde genç kaleci Günay Güvenç ağlarken, Demba ba Sow ile makara yapıyor.

Çok şeyler özünden koptu.

Bir de bürüjden 3 yiyip secde eden Tolgamız var. Tez zamanda takımdan gider inşallah.
  •  << DH KARTALLARI >>
  • Beşiktaş isen Rakibinide yeneceksin, Hakemide yeneceksin, Yayıncı kuruluşuda yeneceksin...Allah'ın izniyle bu sene ŞAMPİYONUZ.

• 3 hafta sonra buralar şenlenir
  • Böyle eyyamcı bir federasyon ve yayıncı kuruluşun yanına birde şeref yoksunu takımlar eklenince insanın futbol izleyesi gelmiyor. Hakkımı Yiyen .... Yesin!

İlahi adalet yerini bulacak. BEŞİKTAŞım Şampiyon olacak. Buna inancım tam.

• Bu takımdan Gökhanı çıkartırsan bomboş bir takım kalıyor geriye. O da oynamayınca böyle oluyor işte. 20 tane hedefle gir birisinde bile bir şey elde edeme. Bu da başarı tabi. Bilic iyi bir çalıştırıcı kesin ama bizim için değil. Yeni sezonda Luce gelse keşke
  • Sergen, İlhan, Arda...

Son 25 senede ülkeden çıkan sadece 3 yıldız. Futbolu, her şeyi ticaret dansözü yapan tüccarların elinde yok olup gidiyor ülke futbolu. Beşiktaşı yönetmekten acizler ülke futbolunun dümeninde. Bu nasıl kabus ben de anlamıyorum. Bi bitmedi gitti. Fikret Orman alt yapıya önem ver, İnönüyle beraber yeniden canlansın takım, bir futbol takımı dolusu bu ruhsuzlardan da kurtar artık bunca Beşiktaşlıyı. 20 sene daha şampiyon olmayalım, adam gibi Beşiktaş ruhuyla top oynayan adamlar yetiştirin tekrar bu takımdan.

İbrahime laf söyleyip, Olcaylara dembabalara, mustafalara mahkum ettiler bizi.

• Forvet var forvet
    bir birine bak bir diğerine. Kız gibi adamlarla sezonu geçirmek istersen olacağı bu
  • Ömrümüzü yedin Beşiktaş

•  << DH KARTALLARI >>
  • Negatiwe kullanıcısına yanıt
    29 haftayı lider bitirip
    32 hafta sonunda liderin 10 puan gerisine düşen takıma anca "ömrümüzü yedin" denir. Başka şeyler de denir de buraya yazmayacağım....
  • 
Sayfa: önceki 16301631163216331634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.