Şimdi Ara

DH İSTANBUL ZİRVESİ! KADIKÖY'DE! PAZAR GÜNÜ! SAAT:13.00(güncellendi!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
0
Favori
3.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    saat 13.00'da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barkin -- 10/7/2004 16:08:52 >

• Fena olmaz aslında.. tatiline devam ediyorsa MagicDeath, aslında istanbul zirvesi bayağı kalabalık olur.. Manyak olur.
  • Evet arkadaşlar bizde buluşalım bir yerde.
  • moderatörlerden sticky istiyorum mümkünse
  • bence de bir sticky.. inşallah öteki aşka gelinerek atılmadıysa
  • Evet yaw 200 tane adam var İstanbuldan ama bi toplanamıyor adam gibi ayıp ayıp, tüh tüh, vah vah.
  • BU KONUNUN SONUNA KADAR DESTEKCİSİYİM.EWT YA BİZ NEDEN BULUSAMIYORUZ HAYDI İSTANBULLULAR DH ZİRVESİNE.WALLA ACIK BI MEYDANDA BULUSMAYALIM SONRA EYLEMCİ FİLAN ZANNEDERLER BİZİ SONRAA ANLAT DUR DH ZİRVESİNİ ELİN ÇEVİK KUVVETİNE MALUM NERDEN BAKSAN 30 KİŞİ KESİN GELİR
  • Evet cok iyi olur ya hazir mevlüt hocam da istanbul'a gelicekken bi bulussak iyi olur az daha beklerseniz ben olamicam :(((( tüh tüh..
  • İlk teklif benden o zaman
    mewluth ocamızı otogarda karşılama töreni
    300 kişilik bir grup ile Davul zurna da bulunabilir
    Bir de kocaman Ayyıldız+DH bayrağı
    Oradan da bir yerlere gidilir ama orası önemli değil
    Ne demiş atalarımız ; "Gönül ne kahve ister ne kahvehane, Gönül bir dost ister kahve bahane"
  • Benim hesaba her biriniz 20 şer milyon yatırsın ben organizasyonu yapom hemen saat 5 te simit sarayı bi çay bi simit bedava gerisi para ile oki?
  • bkz:olllllllllldu
  • Organizasyona gerek yok aslında gün ve saat belirlenir Kadıköyde buluşulur dooğruca Yazıcıoğlu talan edilir:)
  • Speed-Step simit sarayını nedir.net çiler bastı sığmayız oraya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: peugeot206WRC

Organizasyona gerek yok aslında gün ve saat belirlenir Kadıköyde buluşulur dooğruca Yazıcıoğlu talan edilir:)

koptum yaa
  • walla ben her tğürlü gelişrim organizasyondan anlamam walla
  • quote:

Orjinalden alıntı: peugeot206WRC

Organizasyona gerek yok aslında gün ve saat belirlenir Kadıköyde buluşulur dooğruca Yazıcıoğlu talan edilir:)

Hocam döviz için Nijeryalılara başvuralım o zaman.. Renklenen kağıttan manyak dolar yapıyolarmış peseler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Falco.N

İlk teklif benden o zaman
    mewluth ocamızı otogarda karşılama töreni
    300 kişilik bir grup ile Davul zurna da bulunabilir
    Bir de kocaman Ayyıldız+DH bayrağı
    Oradan da bir yerlere gidilir ama orası önemli değil
    Ne demiş atalarımız ; "Gönül ne kahve ister ne kahvehane, Gönül bir dost ister kahve bahane"

Ulen gözlerim doldu be
    />

Yok yok tutamayacam kendimi

• Mevlüt hoca buraya yumruk havaya.. Zirvenin yıldızı olacaksın. Mevlüt Zirvestar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Acharad

Speed-Step simit sarayını nedir.net çiler bastı sığmayız oraya.

Zuhaaa sokaktaki simit satıcıları yok etmek üzere aşırı zeki bi adamın önderliğinde açılan karışık simit sözünü yemek lugatına sokmuş kuruluşlardır.

Çok ucuz oluyorlar yani 20 milyon yatırırsanız hesaba 18 milyon bana kalır adam başı 100 kişi gelse bi sistem yaparım çift 6800 lı zuhahaha
  • Bu arada harbi buluşulucağı zaman bana PM atın kadıköyde hazır olim bu arada birbirimizi tanımak için kırmızı gül takarız (aklıma bu geldi en başta) ve ancak bu olayı Pazar günü yapabiliriz geri kalan hafta günlerinde çalışmaktayım ben olmaz isem tadı olmaz çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speed-Step -- 6/7/2004 15:29:52 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.