Şimdi Ara

DH IOS OYUN ÇEVİRİ EKİBİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
3.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: musa_emir_2008

offfff ben sana sadece yapmak istediğimizi anlatmak istedim ama biraz ağır yazdım galiba özür dilerimsizin tabiriniz farklı benimki farklı ben sadece bizim yöntemimiz bu demek istedim side ağır yazdım sandınız herhalde çok özür dilerim :( sen hem benim sayfama yardım edecen hemde ben üyemi kıracağım gerçkten özür dilerim.

abicim ben utandım şimdi ya gece gece dümdüz gitmişim kusura bakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: ayyaayya

quote:

Orijinalden alıntı: musa_emir_2008

offfff ben sana sadece yapmak istediğimizi anlatmak istedim ama biraz ağır yazdım galiba özür dilerimsizin tabiriniz farklı benimki farklı ben sadece bizim yöntemimiz bu demek istedim side ağır yazdım sandınız herhalde çok özür dilerim :( sen hem benim sayfama yardım edecen hemde ben üyemi kıracağım gerçkten özür dilerim.

abicim ben utandım şimdi ya gece gece dümdüz gitmişim kusura bakmayın

Saat sabahın beşi kim ne dediğini biliyormu ki ? :D

• çeviriye bende katılabilrim.. bir çok film çevirisi yapmışlığım vardır..
  • h.olsun
  • ARKADAŞLAR ÇEVİRİ İŞİNDE OLACAK VE SÜREKLİ AKTİF OLACAK BİRİSİNİ ARIYORUZ SÜREKLİ İNTERNETTE OLAN BİRİ ARIYORUZ. KATILMAK İSTEYENLER BU YAZIYA ALINTI YAPIP KENDİNİ YAZDIRMAK İSTER.
  • Eğer çevirmen ekibinizde yer varsa beni de ekliyebilirsiniz. İnglizce seviyem oldukça iyidir. Zaten ufak tefek altyazı çevirileri yapıyorum.Şuan da yaz tatilinde olduğum için rahatlıkla online olabilirim. Fakat okul dönemi içersinde üniversitemdeki ders programına göre değişiklik gösterebilir. O dönem içersinde de gerektiğince online olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymph()maniac -- 13 Ağustos 2011; 6:11:39 >
  • Arkadaşlar katılmak isteyen bir arkadaş daha arıyoruz ... katılmak isteyenler buraya yazabilirler.
  • Musa, Perşembe günü gideceğim, o zamana kadar yardımcı olabilirim. Hadi o da olmadı, bana bir metin verin, ben onu köyde yazarım, net kafeden size yollarım.
  • Merhabalar,

Çevirme ekibine bende katılmak isterim tabi isterseniz. İngilizcem iyi seviyededir.

Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pritz21

Merhabalar,

Çevirme ekibine bende katılmak isterim tabi isterseniz. İngilizcem iyi seviyededir.

Teşekkürler...

gerekli pm atılmıştır ....
  • başarılar,fakat kullanacak fazla kişi oalcagını sanmıyorum
  • çevirdiğimiz oyunlar hakkında bilgi almak için http://ceviri.elmacilar.net linkinden bilgi alabilirsiniz.
  • Hayırlı olsun. Kolay gelsin.
  • Lütfen oyun olarak zenonia serisinide çevirirmisiniz çok bımba olur bide bunu biz nasıl yüklicez jailbreak gereklimi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awakeking

Lütfen oyun olarak zenonia serisinide çevirirmisiniz çok bımba olur bide bunu biz nasıl yüklicez jailbreak gereklimi ?

4 yıllık hort olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel hort bu arada herpes of m&m 3'ün pc yamasını iosa portlardanız iyi olur basit bir işlem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faredevriii

Güzel hort bu arada herpes of m&m 3'ün pc yamasını iosa portlardanız iyi olur basit bir işlem

Sadece shadow of guardianı çevirdik, birde paper tools ondan sonra dağıldık :(

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknoHardware

quote:

Orijinalden alıntı: Faredevriii

Güzel hort bu arada herpes of m&m 3'ün pc yamasını iosa portlardanız iyi olur basit bir işlem

Sadece shadow of guardianı çevirdik, birde paper tools ondan sonra dağıldık :(

Hala düşünülüyorsa Vain Glory çevrilebilir. Çeviri için iletişime geçebilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım.

• Hadi hayırlı olsun. Başarılar.

• Neden çevirileri resmileştiremiyor kimse pcde olsa mobilde adamlar hiç konuşulmayan en saçma dilleri ekliyorlar
    Bence ülkemiz düşmanlar %100 kesin nedenş bu korsan kullanılıyor vb uzar gider sayfalara sığmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.