Şimdi Ara

DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ (745. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.912
Cevap
100
Favori
1.364.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sayın Cem,

2 ay önce bir sorunuz var mış. Çözdünüz mü?

İyi günler

• Merhaba, hayır çözemedik malesef. Navigasyon sanırım baya eski sürümden kalma. Araç içerisindeki sd kart'ın içinde navigasyon dosyaları bulunuyormuş ve bu sd kartı bilgisayara takıp program aracılığıyla güncelliyormuşuz navigasyonu. Ama biz aracı aldığımızda ilk sahibi sd kartı çıkarmış. Yeni boş bir sd kart takıp onun üzerine navigasyon dosyalarını yazmayı bulamadım. Şuanlık duruyor böyle. Android autoyu deneyeceğim ama android auto desteğine de sahip olduğunu zannetmiyorum. Yeni multimedya ekranı mı taktırsak diyorum biraz maliyetli gibi gözüküyor. Yada telefon tutucu alıp google maps i açıp rahat rahat gideceksin. Navigasyonu güncellemeyemediğimizden şuan bir hayrı yok açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt

Merhabalar siz acaba sorununuzu nasıl çözdünüz. Benim araçta aynı durumda bir türlü çözemediler. Eger cozduyseniz lutfen yardımcı olur musunuz

• Arkadaşlar çakmaklığın yanında yer alan usb ortuna telefonunuzu usb kablosuyla bağladığınız zaman ekranda görebiliyor musunuz? Ben taktığımda şarj oluyor gözüküyor ama ekranda usb okunuyor.. kısmında kalıyor ve okumuyor. Acaba sadece usb flash bellek mi okuyor telefonu okumuyor mu? Veya usb port arızalı diyeceğim ama öyle olsa şarj etmezdi telefonu. Cihazı usb kablosuyla bağladığımda telefonun içerisindeki dosyaları görürüm ve şarkı vs oradan dinleyebilirim diye düşündüm ama malesef olmuyor. Arızalıysa neyi değişmeli, nerede yaptırılır, tahmini ne kadara yaptırılır bilginiz varsa yazabilirseniz çok iyi olur.

•  DH  HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ

aracım 2011 ix35 2.0R 4WD

uzun yolda yanıyor bu ikaz lambaları. bu hafta sonu 2. kez oldu. kapatıp açınca düzeliyor. bir süre sonra tekrar yanıyor.

abs esp ve yokuş iniş desteği lambaları

bir önceki hafta ankarada ata hyundai ye götürüdüm ilk yandığında bilgisayara bağlayıp baktılar. iletişim hatası uyarısı gördüler. hatayı sıfırlamıştılar. tekrar gidemedim henüz. ne sorun olabilir tahmini olan var mı?

• cem_23 C kullanıcısına yanıt

boş sd karta webte bulabilirsin kırılmış crack li yani igo vs tarzi yazilimlar..nasil yuklenecegi de yazar o sayfalarda ama naviextras ta guncelleyemezsin onu..ben araci ilk aldigimda biraz ugrastim yazilim yukle dene vs zor bisey degil fakat calismamisti ne orjinali ne de baska program..meger port arizasi varmis cihazin..cihazi servisine goturup tamir ettirdim..bir sure sonra da yazilim kafayi yedi,80 TL ye yeni sd karta yazilim yuklettirdim kullaniyorum hala..ara sira cikarip naviextras programinda guncelliyorum..

• legacy of kain kullanıcısına yanıt

Evet internetten crackli igo primo yazılımını yükledim. 2020 en son haritayı da yükledim. Şuan sorun yok. Peki bizim bu ix35 lere usb ile telefonumuzu bağlayamıyor muyuz? Yani çakmaklığın yanındaki usb ye telefonu usb kablosuyla birlikte taktığımda okumuyor. "Usb okunuyor" diyip o ekranda öylece kalıyor. Acaba sadece flash belleklerimi okuyor? İnternetten araştırdığım kadarıyla eğer arabanın navigasyon sistemi telefonu görürse, bir program sayesinde android auto yu arabanın ekranında çalıştırabilirim. Ama malesef telefonu okumuyor.

benim usb de calismiyordu,okuma yapmayip bekliyormuydu hic mi okumuyordu unuttum..belkide sonradan takilan navg cihazina hic bagli bile degildir.. DH  HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ  sizinki formatla da alakali olabilir  DH  HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ 

• haykmayk kullanıcısına yanıt

Arkadaslar seyrek olarak internete girdigimden bazi onemli sorunlari kacirabiliyorum. Bu ikaz isiklari yanmaya devam ediyor mu...sorununuzu cozdunuz mu? Bizim ikinci ix35 imiz 2014 elite 1.6 gdi 2wd.

Torpido gozunde ikinci bir usb socket kablo bulunmuyor mu? Daha once kullandigimiz bir ix35, bir kia Venga araca serviste sonradan takilan Nav cihazlarda hep vardi.

• talk_an kullanıcısına yanıt

Iyi gunlere kullanin. 1.6 gdi motorlarda yakit cok onemli Shell nitro yada Bp nin ozel benzinin ozellikle gdi motorlar icin uretildigini...carbon birikme olayini gecitirdigini cogumuz bilmiyoruz.

Birinci ix35 imizde ...2012... esimle ortalamamiz karmada 6.8lt sehirdisinda 6.6lt idi....ikinci ix35imizde ..2014...nedense daha yuksek 6.9 -7.1

• talk_an kullanıcısına yanıt

Arka kamera mercegini bir arkadasim sokup ozel bir sprey ile kolayca temizlemisti

• sakin35 S kullanıcısına yanıt
    Arka kamerayı yerinden çıkartıp sensörüne kadar söktüm ama bir işe yaramadı kir/kireç merceğin en dış kısmındaydı, dremel yardımıyla polisaj uygulaması yaptım ve sonuç harika 👍 yani kır katmanı merceğin en dışındaydı ve kamerayı sökmeme hiç gerek yoktu aslında.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hayır ışıklar yanmıyor. sadece uzun yolda yandığını farkediyorum. 2 haftadır şehir içindeyim her gün aktif kullanıyorum. herhangi bi sorun da yok arabada. ama uzun yola çıksam yine yanacaklar sanki

• merhabalar.

2.0 motor 4*4 modelini almak istiyorum. nelere dikkat etmem gerekir.

torku beni cezbediyor.

yeni çıkan araçlarda ki 1.0 motorları gördükçe hemde.

ya ix35 yada fiat freemont.

ikisi arasındayım ancak ix 35 daha ağır basıyor gibi.

görüşlerinizi rica ederim.

• Nereden anlatmaya baslayalim? O kadar genis bir karsilastirma ki?

• Merhabalar tekrar 2.0 dizel ile ix35e döndüm. Daha önce 1.6 lpgli kullandim . Detayli bilgileri nasil nerde bulurum?. Kullanma klavuzu ve bakim klavuzuna ihtiyacim var. Yardimci olabilir misiniz?

• digicemba D kullanıcısına yanıt

Kullanma Kılavuzunu buldunuz mu? Internette olması gerek

• sakin35 S kullanıcısına yanıt

Sitesinde varmis buldum. 2.0 icinde ayni klavuz sanirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digicemba -- 3 Mayıs 2021; 7:52:30 >
  • digicemba D kullanıcısına yanıt

2013 sonu makyajlı kasa da ufak değişiklikler vardır..örn. far tipi....far ampülü tipi vb

• 
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.