Şimdi Ara

DH Forum Saati Projesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
514
Cevap
3
Favori
21.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

DH Forum Saati Projesi

(En Son Oy Tarihi: 4.3.2015)
Giriş
  • Tamam o işi yaparım heralde.En azından verirsen bi denerim.
  • Burbank saatimiz nasıl bir model olacak,örnek verebilir misin?Daha rahat fikir üretebiliriz.
  •  DH Forum Saati Projesi

favori saatim
  • Saatim daha dün dağıldı fiyatı bütçeyi zorlamazsa ben de alabilirim.
  •  DH Forum Saati Projesi

Şu deniz feneri çok kel alaka bize ama daha iyi görsel varsa değiştireyim.Yan yatmış kasa felan daha iyi gider.

Bu arada fiyat ve saate göre bende alırım 7 numaraya yazarsan sevinirim halı sahada hep 7 giyiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NidderuN -- 15 Haziran 2011; 23:40:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: christiano

Burbank saatimiz nasıl bir model olacak,örnek verebilir misin?Daha rahat fikir üretebiliriz.

İşte ona daha karar vermedik. Ben başta Vostok aphibia modelini önerdim, kimisi arka kapak cam olsun diyor. Benim önerdiğim Vostok'un dalgıç saati. Arka kapağı metal. Aslında bir yandan modeli de belirlememiz lazım. Yalnız maliyetinin uygunluğu ve inhouse mekanizmalı olması ve kalitesinin de fiyatına göre fena olmaması nedniyle Vostok'da anlaştık gibi görünüyor. Sanırım modeli üzerinde tartışacağız.

Benim önerdiğim şu;

DH Forum Saati Projesi

• quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

DH Forum Saati Projesi

Şu deniz feneri çok kel alaka bize ama daha iyi görsel varsa değiştireyim.Yan yatmış kasa felan daha iyi gider.

Çok güzel. Farklı renkte kadran olarak uygulayabilir miyiz. Direk kadran üzerinde deniz feneri çok hoşuma gitti.
    Seçtiğin saat modeli hangisi? Kadran üzerinde bir yere DH Logosu, altına da ince el yazısı fontuyla "special edition" yazısı ekleyebilir misin?
    Bir de kadran rengini değiştirsen...

Kordon üzerine de "Donanım Haber" pek olmamış gibi geldi bana. Eşantiyon saatlere benzer öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 15 Haziran 2011; 23:50:20 >

• Bence de Vostok uygun

Gaz - 14 Lomuise diyerek tam model ismi de vereyim...

DH Forum Saati Projesi
     DH Forum Saati Projesi
     DH Forum Saati Projesi
     DH Forum Saati Projesi
     DH Forum Saati Projesi
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• @ Visceroid

Model çok güzel ama bu Vostok değil Vostok Europe. Vostok'un daha çok avrupa pazarı için Litvanya'da üretim yapan daha kaliteli saatler yapan markası. Bu saat yaklaşık 350 Euro + bir de yaptıracağımız custom uygulamalarla tahminimce 500 Euro'dan aşağı olmaz maliyeti.
  • Tüh be
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • @burbank
    Yarın ilgilenecem.
    Marka Tommy H1790708
  • Ben de Vostok Europe'dan "Arctica" modelini oldukça beğeniyorum. Arka kısım da şeffaf ve dekoratif mekanizması ile arka kapak üzerindeki işlemeleri güzel. Ama 240 Euro işte. Bunu daha sonra ayrı almak lazım.

DH Forum Saati Projesi

DH Forum Saati Projesi

• Saat başlığını sürekli takip ediyorum.Saatimide konunun rehberliğinde almıştım.
    Seçilecek model zevkime hitap ederse katılmayı planlıyorum
    Emeği geçenlere teşekkürler
  • yardımcı olabilirim bir çok saat toptancısı tanıdık var fikir ve fiyat alabilirim
  • ben de katılıyorum(bütçe kısmında çakmayız umarım)

saatler konusunu takip ediyordum zaten.bu ortak saate de sıcak bakıyorum, umarım bütçe zorlanmaz da alırız.

-kronolu bir saate gerek yok diye düşünüyorum.
    -kadrandaki yazı kısmı için bir fikrim yok fakat Limited Edition 001/0?? fikri güzel.
    -logo olarak da sadece bir ay-yıldız olabilir gözü yormayan, abartı olmayan.deniz feneri ya da balık adam iyi olmaz gibime geldi bizim için.
    -visceroidin de söylediği Clava modeli sadece ama güzel

söylemek istediklerim bu kadar, elbetteki fiyat zorlamazsa genel tasarım fikrine ben de uyup alırım.
    (arkasına ltd edt yazdıracaksak 035/0?? olsun isterim , gerçi o kadar kişi katılacağını sanmıyorum, o yüzden herhangi bir numara olabilir )

• Bende bu projenin bir parçası olmak isterim ancak, saatin fiyatı çok önemli. Mümkün olduğunca düşük tutmaya çalışın ki, sadece özel! kişiler faydalanmasın.
  • Gaz-14 ü birlikte alırız seninle hocam, ben de kafayı taktım saate... araştırayım biraz.

quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Bence de Vostok uygun

Gaz - 14 Lomuise diyerek tam model ismi de vereyim...
  • forum saati olarak burbank nın önerdiği gibi bir diver saat olabilir bence de. hem biraz daha spor bir saat olması itibariyle talebi artırabilir belki. bununla birlikte benim fikrim biraz daha klasik tasarımların daha iyi olacağı yönünde ama, hiç farketmez, hangisi olursa olsun beni listeye eklyin
  • Bütçeyi mümkün olduğunca düşük tutmaya çalışacağız. Ama kaliteden de çok ödün vermeyecek şekilde olmalı. Yoksa model seçeneklerimiz çok azalır. Yani ben modifiyelerle birlikte en fazla 150 - 200 Euro arasına gelecek birşey yaparız (İnşallah) diye düşünüyorum.

Mekanik yaptıracağımız için kronolu saat çok maliyetli olur zaten, ona girmeyiz.

Klasik ve arkası şeffaf kapaklı saate ben de sıcak bakıyorum ama o modellerden uygun olanını bulamadım, denk gelen varsa buraya koyabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: visivo

DH Forum Saati Projesi

favori saatim

100 dolara bunu yaptırabilirseniz bende varım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silver Shadow -- 16 Haziran 2011; 13:14:54 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.