Şimdi Ara

[DH Forum] Logout yapılamıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

birkaç haftadır Forum'da Çıkış başarılı yapılamıyor.
    Konuyu büyük bir Problem olarak görüyorum, çıkışa tıklanınca sistem tarafından otomatik yeniden giriş yapılıyor.
    Ne Şifremi kaydetmişim, nede 'beni hatırla' opsiyonu aktif halinde.

Koskoca Haber ve Forum Sitesinde böyle bişeye rastlamadım.
    Amatörlermi yönetiyor bu Siteyi? Eskiden çıkışı tıklayınca başarılı oluyordu...
    Bazen PC den Msj larımı okuyamıyorum, mobil girmem gerekiyor.
    Günde birkaç defa Foruma 10-20 dk ulaşılamıyor.
    Ve sadece ben bu sorunu yaşamıyorum.

Artık bi çözüm bulunsun bukadar çok ve bukadar sık kullanılan bir Siteye yakışmıyor.

Kullandığım Sistem:
    win7 64bit
    Mozilla Firefox 33.0.1 (başka Browser kullanmam - kesinlikle)

• Chrome ve türevlerinde de aynı sorun mevcut.

Ancak mobile girmek için çıkış yapmak gerekmiyor, bunu anlayamadım.
  • Mobil girmek için çıkış yapacağımı yazmadım biyere.
    Mesajlar bazen PC den okunmuyor, o neden ile mecbur mobil girmem gerekiyor.

Ben herkesin kullandığı bilgisayardan nasıl güvenli bir şekil çıkış yaparım, çıkış gerçekleşemiyorsa?
    Otomatik yeniden giriş yapıyor. Browseri kapatıyorum, yine açtığımda oturumum hala aktif haldedir.
    Buna göre benden sonra oturan Msj larıma girebilir, İkinci El Forumda bişeyler yapabilir vb...

Edit: Sözkonusu 'Güvenli Çıkış' yapılamıyor. Çıkış butonuna basıyorum ve sistem çıkış yapıp beni otomatik yeniden siteye giriş yaptırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katillah -- 25 Ekim 2014; 18:59:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katillah

Mobil girmek için çıkış yapacağımı yazmadım biyere.
    Mesajlar bazen PC den okunmuyor, o neden ile mecbur mobil girmem gerekiyor.

Ben herkesin kullandığı bilgisayardan nasıl güvenli bir şekil çıkış yaparım, çıkış gerçekleşemiyorsa?
    Otomatik yeniden giriş yapıyor. Browseri kapatıyorum, yine açtığımda oturumum hala aktif haldedir.
    Buna göre benden sonra oturan Msj larıma girebilir, İkinci El Forumda bişeyler yapabilir vb...

Edit: Sözkonusu 'Güvenli Çıkış' yapılamıyor. Çıkış butonuna basıyorum ve sistem çıkış yapıp beni otomatik yeniden siteye giriş yaptırıyor.

Sorun çözülene kadar tarayıcıdaki gizli modu vb. kullanabilirsiniz. Gizli modda çerezler, parolalar kaydolmadığı için sıkıntı olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 25 Ekim 2014; 23:11:17 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.