Şimdi Ara

DH Facebook Grubu [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki konu olduğu için sürekli bir karışıklık oluyor ve diğer konudan gelenler istediğimiz talebi nedense göremiyor veya görmezden geliyor.. Bu ana konudan sonra diğer iki konunun kilitlenmesini rica ediyorum.

Facebook grubunu kurmamızda ki ilk amaç facebook üzerinden aktif, engelsiz, banlanma derdi tasası olmadan aktif şekilde paylaşım ve özgürce düşüncelerimizi ifade edebilmek, ayrıca her konuda birbirimize yardımcı olabilmek ve birbirimiz ile dostluk ilişkilerimizi ilerletmek ve sık sık dialog kurabilmek bugün facebook grubumuzda gayet güzel bir ortam oluştu çekirdek kadrosu ile birlikte 100 Kişiyi geçtik ve beklemeden olan 30 arkadaşımız var :) Aramıza katılmak isteyen arkadaşların ve beklemede ki arkadaşlarımızın katılımlarını onaylamam için aşağıda ki şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

Grubumuzda bulunan arkadaşlar :
    - Facebook grubumuzda kayıtlı olan belge/dosya altına sadece Ad Soyad ve donanım haber nicklerinizi yazınız..

Grubumuza yeni katılmak isteyen arkadaşlar :
    - Öncelikli olarak tabiki Galatasaray'lı olmalısınız.. =)
    - Grubumuza katılmak isteyen arkadaşlar facebook grubumuza doğrudan başvurabilirsiniz.
    - İkinci adım olarak donanımhaber üzerinden özel mesaj ile İsim Soyisim ve facebook üyeliğinize ait olan adresi belirterek gruba katılmak istiyorum şeklinde bir mesaj gönderiniz.

Grubumuz : http://www.facebook.com/groups/232266510177285/

• Takımımızın gerçek fb adresleri özenle araştırılıyor ve paylaşılıyor Elmanderle başladık
  • haksizda olsalar kendi adamlarinizin yaninda oldugunuz icin objektif olmayan ve gereksiz grup.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazdım şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: avianca

haksizda olsalar kendi adamlarinizin yaninda oldugunuz icin objektif olmayan ve gereksiz grup.

Ne alaka hocam ? Grupta tartisan adamlar buraya gelince niye ayni goruste olsun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

haksizda olsalar kendi adamlarinizin yaninda oldugunuz icin objektif olmayan ve gereksiz grup.

Ne alaka hocam ? Grupta tartisan adamlar buraya gelince niye ayni goruste olsun ?

grupta tartışma dahi denemeyecek bir söz yüzünden 10 kişi yazdıklarından iğreniyorum hadi güle güle diyerek ayrıldı ve öyle insanlarla aynı grupta olmayı hiç istemezdim mert iyi biri ancak grupta tartışmaya kesinlikle girmeyin çünkü zeka özürlü çok çıkabiliyor. söz meclisten dışarı. onlar biliyor kendilerini..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

grupta tartışma dahi denemeyecek bir söz yüzünden 10 kişi yazdıklarından iğreniyorum hadi güle güle diyerek ayrıldı ve öyle insanlarla aynı grupta olmayı hiç istemezdim mert iyi biri ancak grupta tartışmaya kesinlikle girmeyin çünkü zeka özürlü çok çıkabiliyor. söz meclisten dışarı. onlar biliyor kendilerini..

Grupta kimse kimseye aşağılayıcı söz söylemedikten sonra herkes gül gibi geçinip gider. Şampiyon olduktan sonra herkes sevindi ortam rahat hele finaller de bitsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.