Şimdi Ara

DGS artık bi karar verelim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 2 yıllık mimari restorasyon bitirip dgs ile itü ytü odtü vb yerlerde mimarlık kazanılırsa . 2+ kaç yıl okunuyor ? İngilizce iyi olduğu için hazırlığı saymayın . 2+2.5 mu 2+4 mü ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamamen gideceğin okulun muafiyet , sınıf geçme sistemi ile hocaların tutumuna bağlı bunlar eğitim sistemimizdeki akademisyen taslağı insanlar taragından sürekli kurcalandığı için önceden kesin kez öğrenmen mümkün değildir. Bununla ilgili dikeygecis.org ta ayrıntılı bir yazı yazmıştım okuyabilirsin ve lütfen baştan sona oku.

http://www.dikeygecis.org/forum/threads/hangi-%C3%9Cniversite-ka%C3%A7%C4%B1nc%C4%B1-s%C4%B1n%C4%B1ftan-ba%C5%9Flat%C4%B1r.28493/

• quote:

Orijinalden alıntı: dhyeterps3

Tamamen gideceğin okulun muafiyet , sınıf geçme sistemi ile hocaların tutumuna bağlı bunlar eğitim sistemimizdeki akademisyen taslağı insanlar taragından sürekli kurcalandığı için önceden kesin kez öğrenmen mümkün değildir. Bununla ilgili dikeygecis.org ta ayrıntılı bir yazı yazmıştım okuyabilirsin ve lütfen baştan sona oku.

http://www.dikeygecis.org/forum/threads/hangi-%C3%9Cniversite-ka%C3%A7%C4%B1nc%C4%B1-s%C4%B1n%C4%B1ftan-ba%C5%9Flat%C4%B1r.28493/

Çok teşekkür ederim yararlı bi link

• odtu ye gelirsen ders saymaz %100 ing bolumlerde boyle
    proficiency de okadar basit degil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Mimarlıkta erken bitirme gibi bir durum yok 3. sınıftanda başlasan 8 tane proje teslim etmen gerektiğinden (her dönemde 1 tane teslim edebilirsin) mecbur 4 sene okumak zorundasın
  • dgs ile mimarlık ya da mühendislik gibi bölümleri kazanıp okumak pek akıllıca bir tercih değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.