Şimdi Ara

dfgdfgdfgd telekom telokom werewrwer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • allah belanızı versin 2 elle bi şeyi doğrultamadılar bu nebiiçim internet

• sakin :) Lag problemin varsa cozumu seri modem e reset. en gec 30 dakkada guzel bos bir port yakalayip baglaniyorsun. en azindan bugun oldu 800 lerdeydi ms 10. resetten sonra 200 ms i yakaladim. Ama bunu yapmamiz lazim tabi telekom un adam gibi hizmet vermesi lazim ama zor.
  • harbi allah belalarını versin hiç bi şekilde oynanmıyor bu ne ya sövücem gerçi burda yeri değil
    quote:

Orjinalden alıntı: MasterHapLo

sakin :) Lag problemin varsa cozumu seri modem e reset. en gec 30 dakkada guzel bos bir port yakalayip baglaniyorsun. en azindan bugun oldu 800 lerdeydi ms 10. resetten sonra 200 ms i yakaladim. Ama bunu yapmamiz lazim tabi telekom un adam gibi hizmet vermesi lazim ama zor.

iyi güzel sölüyosunda okadar reset üstüne modem bozulmaz mı?neden böyle sorunlarla karşılaşalım?biz avrupalı insanlardan daha çok para veriyoruz ama çok daha berbat bi internet sunuluyo bize sonuçta kendi paramızla rezil oluyoruz

son olarak tekrar:allah belalarını versin

• kablo internet al adslin saçmalıklarıyla uğraşma. bugün guildde herkes 400 küsür pinglerden bahsederken ben 150 civarı görüyordum :)
  • ne kadar kablo modem falan delirmeye başladım ole bole deil.valla ben 2000 msden bahsediyorum en az.mlch dayız kesicez 4 türk DC gelmiyoda 30 dakika modem mi resetlicez A;M;K
  • ggnet
  • benim soledigim yontemi raidden once deneyin iyi baglanti yakalayinca mumkunse modem i kapatmayin. Tabi bunu yapmak zorunda birakan telekom a ayip o baska :D
  • @MasterHapLo

Yöntemin nasıl daha açık anlatır mısın salla telekomu
  • arkadaslar ben yaz için ürdün e geldim burda 10k latecy ler gördüm halinize şükür edin gerci saat 11 i gecincesi burda tr den daha iyi oynuyorum ama olsun gunduzleri oynayamıorum her halukalde Allah belanı versin ttnet.
  • Sabahtan beri elim ayagım esiyor sinirden gerçi hergün aynı ama bugun kendini aştı 3dkda bi dc ve 3k ms var.Heroic son bossda dc yedim girdim dc yedim epic leg almış gitmiş adamlar.Insanı türk olduguna utandırıyorlar resmen koyun yerine konuyoruz.Gırtlagına sarılıp hesap soracak adam bulamıyoruz.2048 hat var beş kuruş etmez lanet ettim allah hepsinin belasını versin.Bu şirketin ve bunlara destek veren hesap sormayan nekadar yetkili varsa bu ülkede topu şerefsiz,Lan tmm ii guzel paranıza para katıyonuz bari milleti bagırttırmayacak orta kalite bi hizmet verin.Gerci onlarda haklı, Türkiyenin %90 ın interneti sadece google zanneden bi kitle oldugunda hesaplarsak verdikleri hizmet bu millete fazla bile.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.