Şimdi Ara

Dexter (2006 - 2013) | New Blood (2021) (955. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.122
Cevap
70
Favori
605.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 953954955956957
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tipleri tek tek saydın mı ? hangi tipin hangisini beğenmediğine nasıl karar verdin ? finalde gerçekleşen olaylara değil, olayların oraya gidişi puanı düşürdü. yoksa her finalde başrol ölebilir, hapse girebilir, yoluna devam edebilir ....

breaking bad, sopranos, oz finalleri örnektir buna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 14 Ocak 2022; 23:32:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Finale kadar dizi çok güzeldi ama finalde hem oyuncuların karakter gelişimi 360 derece değişti hemde çok hızlı oldu bittiye geldi . Dexter'ın öldüğü çok daha güzel bir son yazilabilirdi. Aslında bu dizi daha giderdi ama son anda bu bölüm diziyi bitirelim diyip final yapmışlar gibi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 15 Ocak 2022; 15:3:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazlasıyla mantıksız bir sonla bitirmişler diye düşünürken aslında gayet güzel bir mantığa oturtmuşlar ancak dizinin daha gideceği çok nokta vardı. En az sağlam 1 sezon daha çıkarırlardı.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Oğluna kendini öldürtmek nedir, diye kızmıştım, çok mantıksız gelmişti ilk başta. Dexter önce oğlunun kendisi gibi olmasından korkuyordu, sonrada içindeki karanlığı farketti ve bunu nasıl dizginleyeceğini anlatırken, öldüreceği kişileri suçlu olmasını istiyordu. Bu bakımdan öldürdüğü polis yani koç suçsuz bir insandı, dexter ise dibine kadar suçlu biriydi. Ayrıca daha önce sevgi nedir bilmiyordu, hiç yaşamamıştı ama ilk defa bunu oğlunda hissetti. Bu yüzden de suçlu olduğu için ve içinde sevgiyi hissettiği haliyle ölmek istedi. Ama kendini oğluna öldürtmek yine de bir noktada oğlu için ağır bir yük, belki bu yükü suçlu olması hafifletsede yinede oğlu taşıyacak. Bu noktada biraz mantıksız bir hareket. Normal şartlarda dexter da öldürme iç güdüsü kadar kuvvetli bir yaşama iç güdüsüde var. Zaten olaylardan hep bu şekilde sıyrılıyor, istese oğlundan da kaçabilirdi ama yapmadı. Güzel bir son değildi, daha iyi olabilirdi, dizi daha da ileri gidebilirdi.

• Senaristler:Eski finali beğenmediniz mi ? Daha kötüsü olmaz mı diyorsunuz ? Buyrun o zaman eski finalden daha kötüsünü yaptık  

• Bende buradaki bir çok arkadaşa katılıyorum Dexter efsanesi ne daha önceki gibi bir finali ne de bu derece ondan da beter bir finali hak etmiyordu. Yazık olmuş gerçekten.

• İyi hoş izlenebilir ama finali çok saçmaydı. Spoiler olmasın diye detay vermeyeyim ama dizinin dokusu bile değişmiş; Dexter'in artık duyguları var mesela ya da bana öyle geldi.

• Finalden ziyade komple beklentiyi karşılamayan sezondu. Nerede o Dexter'ın kendine has atmosferi ?

Harrison karakterinden nefret ettim. Sözde agresif, öldürme isteğini, babasının genlerini taşıyor ama yine de ezik ve itici bir tip. Babasının zerresi olamaz. Ayrıca Harrison'ı oynayan eleman da yetersiz. Olmamış.

Yeni sezon olur mu şu anda belli değilmiş.

Aslında başka daha spesifik yazacağım şeyler var ama spoiler butonu nerede bulamıyorum.  

• Dexter seni özleyeceğiz çok güzeldi çok mükemmeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu final çok iyiydi. ancak adına göre harrison ile devam etmesi gerekir. burdaki new blood harrison değil miydi?

• Final üzdü 😪 😪

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 9.sezon türkçe altyazı bulamıyorum yardımcı olur musunuz?

• Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt

Hocam sokaktaki 10 kızdan 5'i aynı güzellikle zaten.  

• Der Meister. kullanıcısına yanıt

Hangi sokak bu 

• Serinin son kitabı 2015 yılında yayımlanmış. Kitapta son nasıl bulmuş bilen var mı?

• 9x3

Güzel işlenmiş buldum. Ergen işleri gerçekten beni bayıyor. Bu bölümde 4-5 tane müzik dinledik. Çok ilginç.

9x4

Spoiler,

yahu zaten Harrison'ın yaptığı belliydi. Dexter'ın inceleme süreci o yüzden sıkıcı geçti. Yine de suçun canlandırılmasının Dex-Deb üzerinden kanlı bıçaklı anlatılması güzeldi.

9x5

Spoiler,

Dex'in şu ilk öldürdüğünü babasının üzerine yıkacağı belli oldu. Çok erken belli oldu sanki.

• Dex'in Kurt'ün külübeyi bulduğu bölüm beni çok mutlu etmişti. Eski tadını almıştım dizinin. Evet, diziyi bitirdim ve gidiyorum. Yeni başlayacak varsa selamlar.

Edit: Neyse karalayayım bir şeyler.

Spoiler,

Bu sezon çok çok tesadüfler oldu. Herkesin hafızası zehir gibi olunca böyle oldu. Batista'nın Harrison'ın adını hatırlaması ve normal bir diyalog içerisinde adının geçmesi çok anlamsız ve saçma. Çok zorlama bir diyalogdu. Zorlama çok sey oldu bu bölüm.
    İklim meselesi, o iş adamı de hiçbir yere bağlanmadı. Dedim acaba villain o mu olacak ama yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB1E07F87 -- 2 Şubat 2022; 15:34:33 >
  • 10 yıl bekleyip böyle berbat bir final yapmak gerçekten inanılır gibi değil

• Sirf final yapmak için çekilmiş bir sezon olmuş, sonunda babasını vurması gerekmiyordu ama film bitsin diye yapmışlar..

• En güzel dizilerin sonları hep kötü bitecek diye bir kural var sanırım yapımcılar arasında

• Dublaj izlemek istiyenler netv gold apk diye aratıp yükleyin android cihaza dublaj orada var bilginiz olsun

• 
Sayfa: önceki 953954955956957
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.