Şimdi Ara

devrimci kiza asik oldum edit geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
1.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar 4gun once bi orgute uye oldum orda bi kiz gordum onceden oyle birini hic gormemistim kiz hic konusmuyo kimseye eyvallahi yok elinden anfiyi aldim agirdir diye tesekkur bile etmedi sonra subeye gectik kendime kahve yapicaktim isteyen varmi diye sordum o basta sesini cikarmadi isteyenlere yapiyodum bana da yaparmisin diye yanima geldi sesim cikmadi yaninda tamam dedim sadece. ordan sonra cay icmeye.gittik orda durmadan bana bakti nerden geldi bu der gibi adini ogrenemedim onun. beyler editle gelicek devami derse giriyorum

edit: sonraki gun tekrar gormek icin gittim beyler ama yoktu bidaha gittim ondan sonraki gun bu sefer ordaydi ilk beni alanla tokalastim o da elini uzatim gulumsedi bende sasirdim ama onun elini siktim hala adini bilmiyodum ama orda biraz sohbet ettik hep beraber hala bana bakiyodu arada ama bu sefer o sert bakisi yoktu umutlandim biraz o ara yemek yiyoduk patatesi bile isiriyodu canim benim yarim patsoyla doydu (masrafida az kizin :D) sonra annesi aradi kalkti giderken bana elini uzatmadi basta tam arkami dondum bana da elini uzatti yine o tatli gulumsemesini yapti kiz gorusuruz dedim gorusuruz dedi. dun iste tekrar gittim o da ordaydi bu sefer pek erkek yoktu ama sohbet ettik beraber adini ogrendim bu sefer degisik bi ismi var kizin basta yanlis anladim duzeltti bulasik yikiyodum kisa copu ben cektim yanima geldi bi bakti bende bakinca gitti bana bakarken bende ona bakinca direk kafasini ceviriyo kiz ya cok tatli tipinden cok hareketleri aklimda onun hareketlerina asigim <3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FeerdyTyfour -- 25 Mayıs 2014; 8:33:38 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Garip bi işler içinde misin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çılgın çocuk seni
  • Beni de alın lan,tek tüfek sıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sosyalist örgütler içinde aşk ilişkilerine çok sıcak bakılmıyor habarın olsun :D
  • Seni sallamaz kız şansın 0 ciddiyim

• Ooo kahve istediyse senden oldu bu iş.
    Kesin verecek

Vermez bosa ümitlenme.

• paralel dogrular sonsuzda kesisir delikanli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trash++ -- 24 Mayıs 2014; 21:41:15 >
  • O aşk degil ki hoşlantidir sadece

• O kız sana bakmaz.

• Adı üstünde devrimci erkek gibi olur hiç çekilmez boşver uğraşma

• quote:

Orijinalden alıntı: cSancak

sosyalist örgütler içinde aşk ilişkilerine çok sıcak bakılmıyor habarın olsun :D

Biri sosyalist örgüt mü dedi?
    Boşver başka kız mı yok?
  • Dev lis mi lan doğru söyle ne kadar üyesi varsa birbiriyle çıkıyo izdivaç programı gibi

Edit:kadın dediğin devrimci olacak ki aşkı yaşayasın sol yanında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevdalınız Komünisttir -- 24 Mayıs 2014; 21:58:01 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • El kaidemi işidmi ösomu pydmi hangi örgüte üye oldun

• Hayatın kayar, Komunistler seni kullanır.

Sosyalistler neyse...

Ne varsa Das Kapital de var
  • ak genclik olmasin

• ablalar.avi

• Aklıma bu geldi niyeyse..

• quote:

Orijinalden alıntı: The Apocalypse-96

Hiçbir örgütten ve cemaatten hayır gelmez. Şansın varken tüy bence. Tüymezsen sonra sana kancayı takabilirler.

Katılıyorum. Düşünce derneklerinden başka bir yere bulaşma derim.
  • Bu ne diyor la?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.