Şimdi Ara

DEVİASYON AMELIYATI OLDUM SORULARINIZI ALABİLİRİM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
15.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu ameliyatı olalı yaklaşık 2 yıl oluyor. Mutlaka olmanızı öneririm. Korkmayın kesinlikle erteleme yapmayın. Ben panik atak -okb hastası olduğum halde hiç bir zorluk çekmedim. Sorularınız varsa yardımcı olabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.MOURINHO -- 2 Nisan 2017; 0:1:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ameliyat öncesi uykusuzluk, yorgunluk gibi şikayetlerin var mıydı? En önemlisi ameliyat sonrası bu şikayetlerin azaldı mı? Teşekkürler
  • metulen kullanıcısına yanıt
    aynen yorgun kalkıyordum. Sabaha kadar ağız solunumu yaptığım için dilim damağım kuruyordu . Yorgunluğum geçti ve artık ağzım kapalı uyuyorum. Uykusuzluk ile iligili bir problemim yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: J.MOURINHO

aynen yorgun kalkıyordum. Sabaha kadar ağız solunumu yaptığım için dilim damağım kuruyordu . Yorgunluğum geçti ve artık ağzım kapalı uyuyorum. Uykusuzluk ile iligili bir problemim yoktu.

nefes durumu nasıl bu olanlar ameliyati 3-4 ay geçiyor hala bir burun tıkandı filan diyor. geniz akıntısı yine balgam vs sinüzitte oluyor deviasyon olanda bende yani . geçti mi onlar ? ameliyat olduktan sonra yattın mı yoksa 4-5 saat durup eve mi yolladılar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShibLeg -- 28 Mart 2017; 12:52:42 >
  • ameliyattan sonra 1 gün yatıp çıktım. Burnunun tam işlevsel çalışması 1 -1.5 ayı buluyor. Bu süreçte ilk 15 gün burundaki kabuklanmalar bitiyor, dikiş iplikleri erimiş oluyor. Geniz akıntısı vardı eskiye göre çok çok azaldı. sinüzit yoktu ben de.

• quote:

ameliyattan sonra 1 gün yatıp çıktım. Burnunun tam işlevsel çalışması 1 -1.5 ayı buluyor. Bu süreçte ilk 15 gün burundaki kabuklanmalar bitiyor, dikiş iplikleri erimiş oluyor. Geniz akıntısı vardı eskiye göre çok çok azaldı. sinüzit yoktu ben de.

bu yatma olayı kötü normalde yatmıyor çoğu bir 2 arkadaşa sordum . özelde oldun galiba fiyat vs kadara oldun . bende yazın olacam.
  • evet hocam çoğu kişiyi yatmadan taburcu ediyorlar. Hatta ağrı kesici hap veriyorlardı yemeklerle birlikte onları bile almıyordum. Basit ama önemli bir operasyon. Özelde oldum ( Samsun da) fiyat 800 tl.

• quote:

evet hocam çoğu kişiyi yatmadan taburcu ediyorlar. Hatta ağrı kesici hap veriyorlardı yemeklerle birlikte onları bile almıyordum. Basit ama önemli bir operasyon. Özelde oldum ( Samsun da) fiyat 800 tl.

bende 1.5 k olacam büyük ihtimal istanbul. bende yatmadan çıkarım uğraşamam hastane ile
  • bence de yatışa gerek yok çok fazla. gecmiş olsun şimdiden

• quote:

bence de yatışa gerek yok çok fazla. gecmiş olsun şimdiden

eyvallah
  • Bendeki uykusuzluk durumu uyuyamama değil de gün içerisinde uyuklamak şeklinde. yanlış anlatmış olabilirim. Uykuya dalma konusunda sorunum yok ama vücuda yeterince oksijen alamıyorum diye düşünüyorum bu da yorgunluk ve tüketilen besinlerin düzgün yakılamaması gibi sonuçlar doğuruyor.

İst-Bahçelievlerde hastaya saygı gösteren bir hastanede ortalama bir fiyatta bende artık ameliyat olmayı kafaya koydum.
  • metulen kullanıcısına yanıt
    anladım hocam , size de geçmiş olsun

• hayalimde ki ameliyat. Burnunda yamuk olmasına sebeb oluyor şu kemik eğriliği bide nefes zorluğuda cabası.
  • up

• Öncelikle geçmiş olsun kardeşim. Bende de aynı sorun var ve üstüne burnum çok yamuk yani kemer var ve koku alamıyorum. Deviasyon ameliyatında kemer düzeltiliyor mu? Koku almamda iyileşme olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mugla_emre kullanıcısına yanıt
    sagolasin kardeşim. deviasyon ameliyatlarında burunda herhangi bir şekil değişimi söz konusu değil. ama eğer ana kemik hattında bir

eğrilik varsa estetik cerrahi ile birlikte kıkırdakdaki eğrilik yani deviasyon beraber yapabiliyor. Kesinlike koku almam iyileşti. önceden yaz kış nezle grip haliyle dolaşıyordum tabi bu da koku alamaz hale getiriyordu beni Allah â şükür şimdi geçti. sizinde geçecektir. geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.MOURINHO -- 2 Nisan 2017; 0:0:40 >
  • J.MOURINHO kullanıcısına yanıt
    Ana kemik dediğin şey ortadaki kemik mi? Yani dış tarafta alın kısmının altından başlayan? Benim o yamuk işte sağa doğru. Küçükken darbe almıştım burnuma. Şekli de bozuk fonksiyonları da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mugla_emre kullanıcısına yanıt
    evet o

• up her zaman soru alabilirim

• Up

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.