Şimdi Ara

Detroit: Become Human'ın Satışları 2 Milyonu Aştı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-E87629FD5

Bu mesaj silindi.
    Mesajimda hakaret oldugunu dusunuyorsan buyur sikayet et. Yazan sey gayet acik, benim icim rahat. Dedigim gibi bu mesajin da dahil her hakaretinde sikayet edicem seni. Elbet bi gun ban yersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berkayselcuk B kullanıcısına yanıt
    Zaten şikayet ettim Ensar, troll demek hakaret değildir, artı troll diyen birisinin 7 ceddini karıştıramazsın Ensar. Foruma ilk geldiğin zaman seni çözdüm, 10. sınıf trollsün, demek bayağı acıtmış seni Ensar. Artırılmış trollizmin yeni kamikazesi olmaktan başka bir şey değilsin Ensar, elinden geleni ardına koyma Ensar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E87629FD5 -- 14 Aralık 2018; 12:43:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Kaale almıyorum hocam sınırı geçmedikçe sıkıntı yok. Fanboy olmalarını engelleyemezsin ama büyüdükçe anlayacaklar bazı şeyleri. :)

Sende haklısın ergen kardeşim çöprosoft vakit geçirmelik bişiy yok ps her haberin altındasın
    Bun ergen kardeşime fazla karışmayın ps haberlerin altında büyük abisi

• Millet cidden boşa bağlamış, meydanı boş buldukça sallıyor, iş artık komedi noktasını da geçti. Gelin bakalım nasıl geçmiş, beraberce görelim...

Forza Motorsport Xbox One'ın bu nesil en güvendiği oyunların başında geliyor, zira 3 tane oyun çıkartabildiler bu nesile. Satış rakamlarına bakınca, oyunun en az satan versiyonunun PC'ye de çıkan 7. oyun olduğu ortada.

Forza Motorsport 5 - 2,40 milyon
    Forza Motorsport 6 - 2,02 milyon
    Forza Motorsport 7 - 1,39 milyon

Kaynak

Sormazlar mı adama multiplatform olan oyun neden daha az satıyor diye? Hatta Detroit'ın satış rakamlarını beğenmeyen güruh bu satış rakamları için ne yorum yapacak, MS'a ne önerecek, cidden merak ediyorum?

Yahu boş yorumlarınızla forumda kirlilik yaratmayın, gidin işinize bakın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 14 Aralık 2018; 20:6:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Sony nin sahip olduğu firmadan multiplatform oyun beklemek çok iyi bi trolsün gerçekten bu arada çok iyi satmış türüne göre ps5 de yine güzel bir oyun bekliyorum David cage abiden umarım bu sefer biraz süreyi uzatır 15-20 saat gibi
    Ne oldu Oyun multiplartform oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultratopkek U kullanıcısına yanıt
    Troll oyun görmüş gözü bayram etmiş

• PC’ye gelmesi Sony açısından iyi olmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk.Navy

PC’ye gelmesi Sony açısından iyi olmadı
    Sony babamızın şirketi olmadığı için önemli değil.Steam, Sony vs bunlar rahatta oldukça yeni ürünlerin gelmesi de yavaşlar, yeni oyunlar da yavaşlar.Keyfi gecikmeler de olur.
  • Babblebabble kullanıcısına yanıt
    Oyunun tüm hakları Sony olsa PC gelmezdi oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Yazık tüm platformlara çıkıp 3-4 milyon ya da daha fazla satmak varken tek platforma çıkıp 2 milyon satmış bu şirketin durumunu çok iyi görmüyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.