Şimdi Ara

Detroit: Become Human'dan Yeni Video Geldi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Sony E3 2017'de Playstation 4'e özel olarak geliştirilen Detroit: Become Human için yeni bir tanıtım videosu gösterdi.

Detroit: Become Human Playstation 4'e özel olarak Quantic Dream tarafından geliştiriliyor. Quantic Dream stüdyolarını daha önce Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Fahrenheit gibi yapımlardan duymuştuk. Detroit: Become Human'ın ne zaman çıkış yapacağına dair henüz net bir şey yok.

Yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Gerçekten çok güzel duruyor "Quantic Dream" Sen neler yapıyorsun böyle gerçekten inanılmaz yüz animasyonlarında üstüne diyecek yok bravo anlaşılan 2018'de bizi oyunlarla soyacak bu firmalar :)
  • Adamlar 3 yıldır çıkış tarihi bile vermekten aciz ex duyursalar ne yazar? 2015 de duyur 2020 de çıkart bsg Sony ya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Çekememezlikten küfüre de başlamışsın bakıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Project Scorpio

Adamlar 3 yıldır çıkış tarihi bile vermekten aciz ex duyursalar ne yazar? 2015 de duyur 2020 de çıkart bsg Sony ya.

Bişey soracam sende neden böyle bir çekememezlik var,Sınıfın en sevilmeyen çocuğu gibi bişeysin..Herşeye bir beğenmemezlik bir burun kıvırma..MS olsa her b.ka harika dersin..Sen ne ayaksın ağa yaa...
  • E3 2017 Sony konferansından beklediğim tek şey şu oyunun çıkış tarihiydi çok mu şey istedik...

• ex oyunlar çikiş tarihi verselerde genelde erteleme kesin alcak sony klasiği 50 tane oyun içi oynaniş firagman yayinlarlar zaten oyun çikana kadar oyundan sıkılmış oluyurz habuki tarih ver 1 oynaniş göster direk çikar sony sinsen artik sevindir herkezi ertele ertele kanser olduk :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Adamlar 3 yıldır çıkış tarihi bile vermekten aciz ex duyursalar ne yazar? 2015 de duyur 2020 de çıkart bsg Sony ya.

bu çocuğa acıyorum yazık

• quote:

Artık Nick değişimin gelmiş sanki Project Scorpio Değil "Xbox One X" yapman lazım Yöneticilerden rica edebilirsin :)))
  • BU OYUNUN Türkçe olmaması, boş bir oyun olmasına neden olur, oyunun çok güzel olmasına rağmen.
  • Bu oyunun 2017 sonbaharda çıkması lazım.

• Bu oyun ya Gamescom 2017'de tarih verilir ve yılsonunda sürpriz bir şekilde çıkarlır ya da 2019 da çıkarılır, ama kesinlikle 2018'de çıkacağını sanmıyorum.

• oyun TÜRKÇE olarak mı çıkış yapacak acaba ?

Horizonda olan olaydan sonra sanki firmalar bahane bulup TÜRKÇE çeviri yapmayacaklarmış gibi geliyor :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.