Şimdi Ara

Destan Serverında Çok Acil Satılık 77 LwL Human Warrior En yüksek teklife verilecektir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Sunucu #Destan
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Destan serverını bırakmam nedeniyle 77 lwl warriorumu satıyorum.Charımın nicki FAHRENTOY dur oyun içi bilen bilir.
    Charda 20k civarı np vardır. Bankada en az 2 gb edecek ıvır zıvırlar unique silahlar,takılar,potlar vb var.Charım jump charıdır. Charın exp gorevlerının cogu durmaktadır ayrıca char 1 kere bıle olsun hapse dusmemıstır yanı temız chardır.
    Ayrıca charın yan slotları boştur istediğiniz jobta karakter açabilirsiniz.

İtemler
    +3 quest Shield
    +7 magic shell set
    dual old warrior earring
    dual old diamond ring
    str belt
    old str neck

Charın ilk sahibiyim şu ana kadar 3 bronz pre aldım kodları bendedir.Charın ilk açılış tarihine kadar her bilgisini yeni sahibine veririm.
    Char için belirlediğim bir fiyat yoktur acil olduğu için tekliflere göre değerlendireceğim.Satış Denizli içi yüzyüze yapılacaktır yada nekgame aracılığıyla verebilirim.Char baska serverlerda 80 lwl krowaz setli herhangi bir charla takas olabilir.Takas işlemi Denizli içi olmazsa aracı sitelerden yapılacaktır.Chara talip olan kişi ilk charı ver sonra parayı gönderirim yada ilk chara bakayım sonra paranı veririm diyecekse mesaj atıp ne kendi vaktini nede benim vaktimi alsın.Havale de olabilir havale yapacak kişiye ev adresimden tutun tc kimlik numarama kütüğüme kadar her bilgi verilcektir. iyi günler.ulaşmak isteyenler için telefonum 05548556172

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obsesif Psi Danisman -- 24 Ağustos 2013; 23:54:20 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.