Şimdi Ara

Dertliyim beyler gelin bi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle yaşım 18 , bu yıl lise 4 e geçtim.Hayatımda 3 kez aşık oldum.Lise 1'de bir kızı sevdim , saçmalama sen benim kardeşimsin dedi.Lise 2'de bir kızı sevdim (bu kızı lise 3'ün ortalarına kadar sevdim) ne yaparsam yapayım sevmedi.Çok acı çektim.

Herneyse , ben lise 3'e giderken bizim okulda çok güzel bi kız vardı çoğu erkek peşinden koşuyordu.Ben de bu kızdan hoşlanmaya başlamıştım.Hatta bu kız beni instadan takip etmişti.Çok şaşırmıştım ve sevinmiştim , çünkü o beni tanımıyordu ve ben onu takip etmiyordum.Kız beni takip ettikten sonra ben de bunu takip ettim.Ve kız bana yazmaya başlamıştı (evet kız bana yürüyordu).Ben yüz vermiyor gibi yapıyordum daha çok peşimden koşsun diye ve işe yaramıştı.Kız bana sürekli mesaj atıyordu.Aradan 1 ay geçti , ben kıza ciddi anlamda aşık olmuştum.Kıza viaportta buluşalım demiştim o da tabiki kabul etmişti.

Hayatımda ilk defa bir kızla buluşmuştum ve kız benim tipime göre çok güzeldi.İlk buluşma heyecanımı onla yaşamıştım.Sonra kız 3 gün sonra kadıköyde buluşalım demişti.Kabul ettim.Baya bi kadıköyü dolaştıktan sonra sahilde oturup kıza seni seviyorum demiştim.O da ben de seni seviyorum demişti ve çıkmaya başlamıştık.İlişkimiz çok güzel gidiyordu.Ben hala düşünüyordum allahım ne kadar şanslıyım bu kadar güzel bir sevgilim var diye.Çıkmaya başladıktan bi 15 gün sonra ilk defa kız eli tutmuştum , o an hayatımın en iyi anlarını yaşadığımı biliyordum.1 hafta sonra da kızla pendik sahile indik.Normal bir şekilde otururken iyice yanıma geldi.Sarıldı bana , kafasını omzuma koydu.Ben kendimi rüyada gibi hissediyordum.Sonra içimden bi cesaret geldi ve kızı öptüm.O da beni yanağımdan öptü.Sonra 1-2 sn suratıma baktı ve dudaklarıma yapıştı.O sırada hayatın anlamını keşfettiğimi hissettim.Sonra aradan 1 hafta geçti bizim ev boştu kızı evime çağırdım.Önce yatağımda sarılarak uyuduk sonra baya bi öpüştük , kız üzerimdeydi.Üstünü çıkarmak istedim ama izin vermemişti daha erken demişti.

Böyle böyle bu kızla tam 3,5 ay çıktım.16 ağustos... O kara gün sevgilim bana artık olmuyor diye mesaj attı.Ayrıldı benden , artık beni sevmediğini söyledi.

Hayatımın en güzel anlarını yaşamıştım , bidaha da böyle güzel anılar yaşayamayacağım diye korkuyorum , bütün güzel anılar , günler gitti..

Not: Ne yazıkki CSB değil beyler , anılar aklımdan çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SatanıcWarmaster -- 30 Ağustos 2015; 13:32:37 >

• ne aski olur o yasta hormonlarin etkisiyle sevdigini saniyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalktı.

• Kız kaşar çıktı Rıza baba

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. 3D Waffle

ne aski olur o yasta hormonlarin etkisiyle sevdigini saniyorsun

Hormonsal da olabilir hocam
  • gelelimde boşa çağırma, bira mı ısmarlayacaksın yoksa şarap mı ?
  • O anılar bir daha gelmeyecek . Bu kız birkaç haftaya yeni biriyle tanışıcak ve seninle yaptıklarının aynısını yapacak .

• Öncelikle geçmiş olsun. Benim arkadaş senin gibi 1.5 sene çıktı bir kızla. Ayrıldıktan sonra aşık olamadı ben bunları yaşadım artık kimse bana o kızdaki sevgiyi veremez filan diyordu. Şimdi sevgilisi var amane durumda bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: caulker

Kız kaşar çıktı Rıza baba

İşin kötü tarafı kızın 8 tane sevgilisi olmuş.Hepsinde de erkekler bu kızı terketmiş.Şimdi de kız beni terketti. Bana dediki : ''Sen ayrıldığım ilk kişisin seni en iyi ben anlarım''
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awendel

O anılar bir daha gelmeyecek . Bu kız birkaç haftaya yeni biriyle tanışıcak ve seninle yaptıklarının aynısını yapacak .

Aynen öyle
  • csb + yav he he

• quote:

Orijinalden alıntı: mrBohannon

csb + yav he he

Keşke csb olsa
  • 3 kez aşık oldumdan sonrasını okumadım.

Siz aşkı ne sanıyorsunuz 28 yaşındayım bir kez aşık oldum, ikinci kez aşık olabilirsem hiç durmam evlenirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: timeclub

3 kez aşık oldumdan sonrasını okumadım.

Siz aşkı ne sanıyorsunuz 28 yaşındayım bir kez aşık oldum, ikinci kez aşık olabilirsem hiç durmam evlenirim.

Benimki hormonların etkisiyle biraz da
  • quote:

Orijinalden alıntı: tRuthing

Öncelikle geçmiş olsun. Benim arkadaş senin gibi 1.5 sene çıktı bir kızla. Ayrıldıktan sonra aşık olamadı ben bunları yaşadım artık kimse bana o kızdaki sevgiyi veremez filan diyordu. Şimdi sevgilisi var amane durumda bilemiyorum.

Peki şimdiki sevgilisini seviyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wednesday 13

quote:

Orijinalden alıntı: tRuthing

Öncelikle geçmiş olsun. Benim arkadaş senin gibi 1.5 sene çıktı bir kızla. Ayrıldıktan sonra aşık olamadı ben bunları yaşadım artık kimse bana o kızdaki sevgiyi veremez filan diyordu. Şimdi sevgilisi var amane durumda bilemiyorum.

Peki şimdiki sevgilisini seviyor mu ?

Yani. Seviyor sanırım. Seninde kendine biraz zaman vermen ve birşeyler hissettiğin kıza açılman gerekiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.