Şimdi Ara

dersten çıkmak zorunda kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce lisedede olmuştu sınavda öksürük krizim tutmuştu en fazla 3-4 saniye zorlayarak tutabiliyorum.. 2-3 saniyeye bir çok kötü öksürüyorum ve sanki boğazım yırtılıcak gibi hayvan gibi öksürük tutuyo çokta ses çıkartıyo...Gribim üşütmüşüm geçen okulda tuttu yine mecbur çıktım geçiremedim...Bu tür durum yaşayan çözüm önerisi olan forumlu var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• uP

• Disari cik tukur su ic

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doktora git banada oluyodu bi ara geniz akıntısı diyip ilaç vermişti belki aynı nedendir

• Git ve tuvaletin mübarek sularından nasiplen

• Ayva çekirdeği yedirirdi bana babaannem, mekanı cennet olmuştur inşallah

• Doktora gidin akciğer filmi çektirin.Akciğeriniz temizse benim gibi günde 3 gram antibiyotin yutmak zorunda kalabilirsiniz.

• DarkneZZ kullanıcısına yanıt
    Şimdi cevapları okuyacakken gene tuttu kriz :) nefesini tutmayı denedim bırakınca geri 2 saniye sonra öksürdüm...Şimdi öksürük hapı içtim (sinecod) ama oda etkisini hemen göstermiyor...Şu an durmadan öksürüyorum

• Tyler Durden- kullanıcısına yanıt
    2 kişi doktora git dedi...Memlekete gidince 29 ekimde gideyim artık bu çekilmez böyle her grip olduğunda olacaksa :( şuan görseniz halimi yurt odamda bi köşede öksürüp duruuyorum..hapın etkisinin başlamasını bekliyorum

• Reflü oluncada böyle gıcık gibi öksürük oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gardesim beni dinle bak yararini goruceksin.

Zencefil zerdecal bal ve corek otunu karistir 2 3 tatli kasigi ye sabah aksam. Bir de ihlamur ic cay yerine. Yararini goruceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: DARUNnars

2 kişi doktora git dedi...Memlekete gidince 29 ekimde gideyim artık bu çekilmez böyle her grip olduğunda olacaksa :( şuan görseniz halimi yurt odamda bi köşede öksürüp duruuyorum..hapın etkisinin başlamasını bekliyorum

Hocam bende senin gibiydim.3 ay kadar ciğerlerim çıkarcasına öksürdüm.Doktora gittim.Akciğer filmi çektiler 6 yıldır sigara içen birisi olarak akciğerim temiz çıktı.İki tane birisi 500 diğer 1000 mg lık antibiyotik yazdı.Boğazındaki enfeksiyon ciğerlerine sıçrıyormuş.

Son olarak nefes alırken boğazından bir hırıltı duyuyor musun?

Edit:Bu arada doktorun bana koyduğu teşhis pnömoni zatürre idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyler Durden- -- 15 Ekim 2015; 0:12:24 >
  • TheKeysii kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam bu dediğimizi yapıcam
    ..alırım malzemeleri yarın

• Tyler Durden- kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam nefes alırken bir sorun yok sigara kullanmadım hiç.Bu kriz sadece grip olduğumda oluyor bende ama durduramıyorum eğer başlarda ve genelde evde değilde toplu alanlarda tutuyo..hele ortam kalabalık ise psikolojik olarak çevreyi rahatsız ettiğimden dolayı kontrolü tamamen kaybediyorum...Son 3 yıldır var bu öksürük krizi olayı...Hele 1 kere lisede sınavda tuttu,kopya önleme amaçlı sınıflar karıştırılır dı 9,10,11,12 hiç tanımadığım insanlar..kriz bi başladı 1 dk sonra millet yeter ya filan demeye başlayınca çok utandım 25 soruluk sınavda 13. Sorudaydim nefesini tuttum 1 dakikada 19a kadar çözdüm ve çıktım sınıftan

• Balgam at.

Ciddiyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DARUNnars

Hayır hocam nefes alırken bir sorun yok sigara kullanmadım hiç.Bu kriz sadece grip olduğumda oluyor bende ama durduramıyorum eğer başlarda ve genelde evde değilde toplu alanlarda tutuyo..hele ortam kalabalık ise psikolojik olarak çevreyi rahatsız ettiğimden dolayı kontrolü tamamen kaybediyorum...Son 3 yıldır var bu öksürük krizi olayı...Hele 1 kere lisede sınavda tuttu,kopya önleme amaçlı sınıflar karıştırılır dı 9,10,11,12 hiç tanımadığım insanlar..kriz bi başladı 1 dk sonra millet yeter ya filan demeye başlayınca çok utandım 25 soruluk sınavda 13. Sorudaydim nefesini tuttum 1 dakikada 19a kadar çözdüm ve çıktım sınıftan

Hocam kötüymüş ya.Sanki sınava girmiyorsun da savaşa giriyorsun.Bence akciğer iltihaplanması zatürre mümkün diye düşünüyorum.Yine de doktor bilir.

• DARUNnars kullanıcısına yanıt
    Hocam banada olmuştu ve aylar sürmüştü ilaç vs boş annem turbun içini oydu balmı atmıştı limonla falan otarz birşey sulandıkça içirdi sonunda geçti uzun zamandır olmuyor.

• @Tyler Durden- İnşallah ciddi birşey çıkmaz hocam...sağol tekrar

@Oğuzhaan Hocam o dediğini annem daha geçen kış yapıp içiyordu kendi :D ne için yapıyordu bilmiyorum ama söyleyim baanada yapsın madem

• faranjit olmuş olabilirsin, bronşite geçmeden bi doktora görün..
  • Hemen doktora git sigara kullaniyomusun

Her ihtimale baktir akciger kanseri dahil
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.