Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (613. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
679
Favori
602.418
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • Bende aynısını diesel saat için arıyorum, ilk sayfadaki mağazalara ulaşılmıyor.
  • ugur_Akd kullanıcısına yanıt

Şu an en güncel güvenilir ve düzgün olan hangisi bende daha önce ilk mesajdakilerden almıştım ama onlar kapanmış artık

• Ykaraca kullanıcısına yanıt

Hocam ne alacaksınız yardımcı olayım ben size, numaralı gözlük mü? güneş gözlüğü mü? saat mi?  

• S kullanıcısına yanıt

Güneş gözlüğü daha önce ericten almıştım

Erickten ben yakın zamanda 2 tane RB2140 aldım eskisi kadar kaliteli fakat gözlük camındaki lazer RB logosu eskisi gibi lazerle değil çizilerek yazılmış gibi, dokunduğunuzda pürüzlü geliyor. eskiden böyle değildi. Ama diğer herşey aynı kalitede.

Numarası bu: +8618565272163

• S kullanıcısına yanıt

Fotoğraf atma imkanınız var mı hocam

Tabii akşam eve geçince atabilirim.  

• S kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanin.
    Aliexpress üzerinden satışı devam ediyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam,

Aliexpress bu işi bitireli çok oldu satışlar artık taobao.com üzerinden yapılıyor. acente aracılığıyla alabiliyorsunuz ürünleri yerel market olduğu için.

• 2 tane aldım sanıyordum ama gaza gelip 3 tane almışım. bu model rb2140 olanı. Dediğim gibi camdaki RB logosuna dokunca lazerle içine işlenmiş değilde üzerine yapılmış gibi. Belki yeni modellerde bu şekildedir bilemiyorum, optiğe gidip orijinaline bakmadım açıkçası. Haricinde başka bir detay yok birebir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S -- 26 Mart 2021; 21:6:21 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• S kullanıcısına yanıt
    Modellerine bakabileceğimiz link var mı ? Whatsapp üzerinden mi istiyoruz ?
  • serkanover kullanıcısına yanıt

https://good5566.x.yupoo.com/

bu katalogdan bakabilirsiniz hocam, ama stok durumunu teyit etmeniz lazım buradaki bazı modeller yok.

• Ericle konuştum bir model vardı vogn 400 TL fiyat çekti atasunda orijinal zaten 570 TL'ye satılıyor bu ericde bizi salak zannediyor galiba yüzde 60 ucuz olmalı ki attigimiz taş vurdugumuz kuşa değsin. Kontrol et fiyatını burda bu para dedim cevap özür dilerim ürün yokmuş dedi geçiştirdi bu Çinliler ticareti bozmuslar galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birolhan1 B kullanıcısına yanıt

Aooko'a da sorun hocam farklı fiyat verebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aooko elinde olmayan ürünü var deyip beni 1 ay bekletti.Bende olumsuz yorumda bulundum doğal olarak,parayı iade etmedi.Alıcak olanların bilgisine...

• tolgambo kullanıcısına yanıt
    Hocam satıcı ve site olarak kimi tavsiye edesiniz

• truckerdriver kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sadece Forumdan duyup güvenilir diye Aookodan aldım ama başımıza böyle bir durum geldi.Diğer satıcılar ile alışverişim olmadı.
  • tolgambo kullanıcısına yanıt
    Üzüldüm gerçekten, bu insanoğluna neler oluyor artık tüm dünya nasıl etkilebilir bu kadar iyi niyet suistimal i konusunda

• quote:

Orijinalden alıntı: S

Erickten ben yakın zamanda 2 tane RB2140 aldım eskisi kadar kaliteli fakat gözlük camındaki lazer RB logosu eskisi gibi lazerle değil çizilerek yazılmış gibi, dokunduğunuzda pürüzlü geliyor. eskiden böyle değildi. Ama diğer herşey aynı kalitede.

Numarası bu: +8618565272163

fiyatlar nasıl acaba hocam

• ztealth kullanıcısına yanıt

Gözlüğe göre değişiyor, raybanlar bana 200 liraya geldi adeti. önceden 30-40 liralara alırdık o olay kalmadı tabii gümrük ve dolar kuru nedeniyle.  

• 
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.