Şimdi Ara

Denizler Altında 20 Bin Fersah sinemaya uyarlanıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • James Cameron cekmeliydi kendisi dunyanin en derin yerine tasarladigi denizaltisiyla inmisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ULYSES kullanıcısına yanıt
    Ooo harika ! Bu ender bilgi içinde çok teşekkür ederim. Hoşçakalın, hayallerde ve gelecekte buluşmak temennisi ile.
    Sevgilerle

• Çok kitap okuyan birisi değilimdir ama çocukken çok sevmiştim bu kitabı okurken. Belki de türü bana hitap ettiği içindir bilmiyorum. Bu arada yanlış hatırlamıyorsam sanki çizgi filmini izlemiştim bunun ben. Vardı değil mi öyle bir şeyi?

Güzel olur umarım merakla bekliyorum.
  • günümüzde moda ,kitapları sinemaya taşımak mı? o da konu bulunmadığında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

Bunun kitabını zorla okuttular yorumlarını hayretle gördüm. Bizim ne kadar ilgimizi çekmişti zamanında. Hatta zuhal yayınlarının çıkardığı Jules Verne serisinde çok güzel kapak resimleri olurdu. O resimlerdeki uzak diyarları merak eder, büyülenirdim. Favorim Balonla Beş Hafta'nın kapağıydı. Bir gün afrikayı falan görebilecekmiyim diye düşünürdüm. Belki de bu yüzden hiç normal mesleklere merakım olmadı. Denizci oldum ve o ülkelerin çoğunu gördüm. Şimdi karadayım ama içimdeki yolculuk ve macera hevesi hiç tükenmedi. Teşekkürler Jules Verne. Hayatımı ilginç kıldığın için.

Denizler Altında 20 Bin Fersah sinemaya uyarlanıyor

Benim favorim 80 günde devri alem , defalarca okumuştum ilk ve orta okulda. Denizler altında 20.000 fersahı da 1 günde bitirmiştim

• ULYSES kullanıcısına yanıt
    Kitap okumak bizim ülkemizde gereksiz ve zorla yaptırılan bir aktivite olarak görüldüğü için yorumların da böyle olması normal. Kitap okumamakla övünen insanların olduğu başka bir ülke de yoktur herhalde.
  • Konu aslinda cok saglam.uzerine dusulurse iyi film cikar.bryan singer bunun altindan kalkabilecek bir yonetmen.

• Vay be yıllar önce okumuştuk. Kitaplardaki yeri tutmasa da izlenir Aya Yolculuk ve Balonla Beş Hafta favorimdir.
  • birinci sınıfta hocamız kitap alarak okula gelin demişti babama söylemiştim bilirsiniz babalar çok ilgili olmazlar benim kastettiğim şey 16-20 sayfalık ufak okumaya başlama kitaplarıydı ertesi gun baba Jules Verne in 80 Gunde Devrialem kitabını bana getirdi 96 sayfa idi ve yazıları çok kucuktu ayrıca yabancı isimlerle doluydu babama değiştirir misin dedim ama çok güzel bir kitap olduğunu söyledi ( aslında üşeniyordu ) neyse okula gittiğimde herkes boyama kitapları seklinde kitaplarla gelmişti ben de malumunuz ve o günden sonra su an 21 yasındayım tum Jules Verne kitaplarını okudum yetmedi Dunya Klasiklerinin çoğunu bitirdim ve evimde dört beş kitaplık dolusu kitabım var çekmeceler hariç ben de bana kitap okumayı sevdiren hayretler içersinde bırakan Ay'a Seyahat ve Balonla Bes Hafta gibi kitapları olan Jules Verne ye ve yanlışlıkla da yapsa buna vesile olan babama teşekkür edeyim şu an az buçuk okulumda iki çift laf edebiliyorsam geleceğe dair planlar yapabiliyorsam bunu gözardı edemem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.